Bu üst düzey Sony kulaklıklarda 140 Euro’luk indirim

Hepimiz yüksek kaliteli sese sahip müzik dinlemeyi veya film izlemeyi severiz. Üst düzey kulak üstü kulaklıklar harika bir seçimdir ve şu anda büyük bir indirimle Sony WH-1000XM3’e sahibiz. Bu harika bir fırsat böylece en iyi kulaklıkları elde edebilirsinizyıllardır beklediğiniz parayı diğer biblolara harcarken sonunda şarj çekmecesine düşenler.

Sony, ses dünyasının önde gelen markalarından biridir. Yeni gelen biri değil ve deneyimi her üründe hissediliyor. Ama kendine saygısı olan her marka gibi, her fiyat aralığında kulaklığı var. bu Bugün sizlere sunduğumuz Sony WH-1000XM3, yüksek aralık olarak kabul edilebilecek ve ses ne kadar talepkar olursa olsun, kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun ihtiyaçlarını karşılayacak olan aralığın içinde yer alırlar. Şu anda çığır açan bir fiyata ek olarak, bunu yapmak için tüm teknik unsurlara sahipler.

Sony WH1000XM3 beyaz renk

Muhteşem sese sahip Sony kulaklıklar

Bu kulaklıkların öne çıkan özelliklerinden biri, QN1 işlemcisi sayesinde “Gürültü Önleme” teknolojisidir. Bu, net ses sağlar ve dış gürültüden mükemmel izolasyon şehirde dolaşırken duyulan sesler ve arka plan sesleri gibi. Ayrıca, geleneksel kablosuz bluetooth’a göre yaklaşık üç kat daha fazla veri (maksimum aktarım hızı 990 kbps) ileten LDAC ile kablosuz sesten bahsediyoruz, bu da olağanüstü kalitede yüksek çözünürlüklü ses içeriğinin mümkün olduğunca kablolu bir sese yakın olmasını sağlar. bağ. Özerklik sorun değil çünkü şarj etmek zorunda kalmadan 30 saate kadar kulaklıkların keyfini çıkarabiliyoruz. Kulak bölgesinde daha büyük boyut ve derinliğe sahip ergonomik yapısı sayesinde tasarımı daha fazla konfor sağlar.

Sony WH1000XM3 ve uçakta bir adam

Bu Sony WH-1000XM3 aynı zamanda bir tür Sense motoruna sahiptir. aktivitemizi otomatik olarak algılayan uyarlanabilir ses, seyahat etmek, yürümek veya beklemek gibi ve ortam sesi ayarlarını yapın. Ciddi ritimler için ideal olan ve çok çeşitli frekansların yeniden üretilmesine (40 kHz’e kadar) izin veren sıvı kristal polimer (LCP) diyaframlara sahip 40 mm sürücüler sayesinde ses her zaman mükemmel olacaktır. Kulaklıklar da Alexa ile uyumlu, böylece asistandan müzik çalmasını, bize bilgi vermesini veya ev cihazlarını kontrol etmesini isteyebiliriz.

Sony WH1000XM3 kulaklık katlanmış

çığır açan bir fiyata

Bunların kulaklıklarınız olduğundan zaten eminseniz, size şu anda şunu söyleyebiliriz: Amazon’da sadece 239 Euro karşılığında bir Sony WH1000XM3 satın alın. Bu teklif gümüş varyant için geçerlidir, ancak siyah versiyon sadece dört avro daha pahalıdır. Bu kulaklıkların normal fiyatı 380 Euro olduğu için 141 Euro’dan fazla bir indirimden bahsediyoruz. Bilmediğimiz şey, bu teklifin ne kadar süreyle geçerli olacağıdır, bu yüzden uzun süre düşünmemek tercih edilir. Ayrıca Amazon Prime müşterileri, faizsiz 10 aya varan taksitlerle ödeme yapabilirler. Ancak, bu seçenek ilgili kuruluşun onayına tabidir.

Bu üst düzey Sony kulaklıklarda 140 Euro’luk giriş indirimi ilk olarak Topes de Gama’da ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…