Bu üç Amazon ürünü, yalnızca yeterli ön sipariş olması durumunda satışa sunulacaktır: Bu, Build It programıdır

Amazon az önce kendi Kickstarter’ını başlattı. Yapı bir Katalog ürünlerinin henüz mevcut olmadığı kullanıcıya yeni satış programı, ancak ilgilenen yeterli sayıda insan varsa üretilecek ve satılacaktır. bir sistem kitle fonlaması Kickstarter ve Indiegogo’ya benzer, ancak ürün amacına ulaşmazsa para kaybetme riski yoktur.

Build It’in arkasındaki fikir basittir: Almak isteyen yeteri kadar insan varsa üretilir. ve satılır. Aksi takdirde ürün imal edilmez ve kullanıcıya fatura edilmez. Kickstarter veya Indiegogo’dan farklı olarak burada ürünün finansmanı çok aranmıyor (dünyanın en zengin şirketlerinden birinden bahsettiğimizi göz önünde bulundurarak), daha çok kullanıcının çıkarlarını bilmek için.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2b/18/82/602d9f453bef0706fe/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/04/cc/84/602d9f8e4bd22f972f/original/amazon-build-it.jpeg»}

Build It ürün kataloğunda, kullanıcının Amazon’daki diğer satın alma işlemleri gibi ilgilendikleri ürünlerden birini satın alması yeterlidir. Oradan, ürünün ön sipariş hedefine ulaşıp ulaşmadığına bağlı. Üstteki çubuk, elde edilen yüzdeyi gösterir ve bunun için sınırlı bir süre var. Süre biterse ve üründe yeterli sipariş yoksa iptal edilir ve kullanıcıdan ücret alınmaz.

Bir Kickstarter projesinin en kötü kabusu: Çin'de ürününüzü sizden önce üretmeleri

Build It’in ilginç noktası olacak başka şirketlere de açılıp açılmadığına bakın. Yani şu anda sadece Amazon’dan gelen ve Amazon tarafından üretilen ürünler var. Ancak Amazon’un devasa dağıtım platformu ve kullanıcıları çekme yeteneği ile Build It, Kickstarter veya Indiegogo için ciddi bir rekabet olabilir. Şu anda üçüncü taraf ürünlere olası bir açılış hakkında hiçbir ayrıntı yok.

Bir duvar saati, bir tartı ve bir termal yazıcı

Amazon’un bu ön sipariş programını başlattığı üç ürün (veya daha doğrusu konsept). üç ön satışta zaten donanım 1. Gün Sürümleri programı kapsamında deneysel. Day 1 Editions, Echo Frames veya zaten iptal edilmiş Loop akıllı yüzüğü gibi alışılmamış ürünleri test ettikleri dahili bir Amazon programıdır.

Yankı Çerçeveleri, ilk izlenimler: Amazon'un gözünden (gözlük) dünya

Belki de hepsinin en merak edilen ürünü duvar saatidir. bu Echo Duvar Saati mekanik sarkaçlıdır ve bir arka hoparlör. Çok fazla özelliği yok, bunun ötesinde Alexa entegre olacak. Bu üç ürünün genel fikri, Alexa’yı daha akıllı hale getirmek için yerleşik olmalarıdır.

Guguklu Saat Duvarı

İkinci ürün ise evet, Alexa ile birlikte gelen akıllı bir ölçek. Bir tartı, üzerine konulan ürünün ağırlığını hesaplamanın ötesinde pek fazla seçenek sunmaz. Ölçü birimlerini değiştirmenize veya normal bir beslenme ölçeği olarak ölçeği sıfırlamanıza olanak tanır. Daha fazlasını istersek, Alexa’ya “Alexa, tarttığın muzlarda ne kadar karbonhidrat var?” gibi belirli verileri sorabiliriz.

ekran görüntüsü

Sonunda elimizde Smart Stick Note termal yazıcı. Mürekkebe ihtiyaç duymadan bilet basan bir termal yazıcının önündeyiz. Aradaki fark, bu durumda geleneksel kağıt değil, yazdırdığınız yapışkan notlar olmasıdır. Diğer bir fark, Alexa’yı getirmesidir, bu nedenle temelde yapışkan notlara yazdırılacağını hatırlatıcılarla notları dikte edebiliriz.

Yapışkan Not Yazıcı Masası 1

Saat yaklaşık 80 $, ölçek yaklaşık 35 $ ve termal yazıcı yaklaşık 90 $ için ön sipariş için mevcuttur. Bunlar ürün devam ederse fiyatlar nihai fiyattan daha düşüktürfinansman platformlarında olduğu gibi.

üzerinden | CNNDaha fazla bilgi | Amazon

– Haberler Bu üç Amazon ürünü, yalnızca yeterli ön sipariş olması durumunda satışa sunulacaktır: Bu, Build It programıdır aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…