Bu tekliften zaten yararlandınız: Movistar’da NBA League Pass sorunu

Movistar ile NBA League Pass indiriminden yararlanma sorunları hakkında birçok rapor, operatörün resmi destek forumunda yer aldı. “Bu teklifi zaten kullandınız” hata mesajının altında onlarca kullanıcı çözüm arıyor. Neyse ki, operatör toplayan bir iş parçacığı geliştirdi olası tüm sorunlar ve çözümleri. Daha fazla gecikmeden, aşağıda olanları gözden geçiriyoruz.

Movistar+ müşterisi olarak, aşağıdakilerden oluşan özel bir teklifimiz var: 50 indirim Herhangi bir modalitesinde Total Fusion, Total Plus ve Total Sports, Sports Selection veya Premium paketlerimiz varsa NBA League Pass’ta. Başka bir Movistar+ paketi olması durumunda indirim %30 olacaktır. Bu paket, tüm maçları canlı ve isteğe bağlı olarak sunar.

Bu teklifi zaten kullandınız

Kayıt işlemi basittir, ancak birkaç şeyi aklımızda tutmalıyız. Prensip olarak tek yapmanız gereken NBA web sitesine girmek ve Movistar başlığındaki “İndiriminize erişin” düğmesine tıklamak. Bu, girmemiz gereken bir pencere açacaktır. Cihazlarda Movistar+ kullanıcı adı ve şifresi İndirimin onaylanması için.

Movistar'da NBA League Pass

İndirim alındıktan sonra ister cari hesapla ister yeni hesap oluşturarak NBA seansına başlamalıyız. Sonuncusunda ödemeyi yapmalıyız. Movistar bizi tavsiye ediyor indirim kodunu yaz ödeme ağ geçidinin başarısız olması durumunda. Bazı durumlarda indirimi yüklemez ve görünmesi için NBA oturumunu kapatmak ve hatta birkaç kez yeniden açmak gerekir.

Ancak, birkaç şeyi aklımızda tutmalıyız. Örneğin, daha önce abone olduysak, önceden NBA League Pass web sitesini talep etmeliyiz. aktif abonelik iptali ve otomatik olarak yenilenmesi (yürürlükte olan bir abonelik olmaması gerekir). Bunun güncellenmesi birkaç saat sürebilir.

Movistar'da NBA League Pass

Hata döndürmesi de mümkündür “Bu teklifi zaten kullandınız”, çok sayıda kullanıcının başına gelen bir şey. Operatör, Movistar+ forumunda kodun kilidinin açılmasını isteyen bir mesaj göndermemiz gerektiğini açıklıyor. Tipik olarak, eski iptal edilmemiş aboneliklere sahip olmakla ilgilidir. Bu durumda kodu oluşturur ancak indirimi uygulamaz.

Önerilir hepsini bilgisayardan yap ve NBA uygulamasından değil. Ayrıca, kodu NBA’de sunulan diğer aboneliklerde değil, NBA LEAGUE PASS ANNUAL olan bir abonelikte kullandığınızdan emin olacağız.

Bu teklifi zaten kullanmış olduğunuz gönderisi: Movistar’daki Problem NBA League Pass, ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…