Bu taşınabilir klimalarla ısıyı yenin

Isı geldiğinde, bir fanın yeterli olmadığı zamanlar vardır. Her şeyden çok, çünkü sıcak havayı hareket ettirmek çok az işe yarıyor. Bu nedenle, dikkate alınması gereken en iyi seçeneklerden biri daha güçlü bir cihazdır. Ve bir klima en iyi seçenektir.

Sorun, bu tür bir cihazın kurulum gerektirmesidir, farklı odaları soğutmak için birkaç taneye ihtiyacınız olacağından bahsetmiyorum bile. Yine de sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak başka bir seçenekle daha fazla ilgileniyorsunuz. Hakkında konuşuruz ısıdan en rahat şekilde kurtulmanızı sağlayacak portatif klimalar.

Sahip olduklarıyla öne çıkan modellerdir. tabandaki tekerlekler, bu da onları evinizde taşımayı rahat bir süreç haline getirir. Bu sayede yemek yaparken daha serin olabilir, geceleri çok sıcak olmayarak daha iyi uyuyabilirsiniz…

Taşınabilir klimaların avantajları

taşınabilir klimalar

Portatif bir klimanın, dengeyi kendi lehine ve geleneksel bir modele karşı çeviren bir dizi avantaj sunduğuna dikkat edilmelidir. Ve bu, Bu cihazların sunduğu çok yönlülük büyük bir fark yaratıyor.

Esas olarak her odada kullanabileceksiniz, Karmaşık bir kurulum gerektirmediği için tek yapmanız gereken onu taşımak. Ve gelecekte ev değiştirmeyi planlıyorsanız, klimaları sökme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bir başka büyük avantaj da şudur: herhangi bir kurulum türü gerektirmez. Bu sayede portatif klima evinize gelir gelmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Ve geleneksel bir modelden çok daha az tükettikleri için faturadaki tasarrufları da unutamayız.

Buna değer?

Duvardaki Xiaomi kliması

Gerçek şu ki, bir klima geleneksel, taşınabilir bir modelden çok daha iyi sonuçlar elde edecektir. Hiçbir şey gerçeklikten daha uzak değildir. Şahsen bu tür bir modele sahiptim ve gerçek şu ki, işlevselliği ve kullanım kolaylığı beni şaşırttı.

Büyük bir odayı soğutmak istiyorsanız, daha vitaminli ve pahalı bir portatif klima satın almaktan başka seçeneğiniz olmayacağı doğrudur, ancak bunu garanti edebiliriz. ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz Böylece beklentileri karşılayan bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ve işleri sizin için çok daha kolay hale getirmek için beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak on seçeneği bulacağınız bir derleme hazırladık. Farklı fiyat aralıklarına sahip modeller, bazıları Bluetooth veya Wi-Fi bağlantısı cep telefonunuzdan kontrol edebilmeniz için… Seçenek sıkıntısı çekmeyeceksiniz!

Electrolux AirFlower WiFi

Electrolux AirFlower WiFi

Electrolux firmasının tacındaki mücevherlerden biriyle satın alabileceğiniz en iyi portatif klimaları bulacağınız bu derlemeye başlıyoruz. Isı pompası moduna ek olarak 10.400 BTU/h soğutma kapasitesi sunan Electrolux AirFlower WiFi ürününden bahsediyoruz.

Olimpia Splendid 02029 Dolceclima Air Pro 14 HP

Olimpia Splendid 02029 Dolceclima Air Pro 14 HP

İkinci olarak, Olimpia üreticisinden bu diğer taşınabilir klimayı tavsiye etmek istiyoruz. Olimpia Splendid 02029 Dolceclima Air Pro 14 HP’de hem yaz hem de kış aylarında kullanabileceğiniz bir ısı pompasının yanı sıra herhangi bir ev için fazlasıyla yeterli güce sahip olduğunu söylemek.

IKOHS SILKAIR Connect Elite

IKOHS SILKAIR Connect Elite

Bu tür bir ürün satın almak söz konusu olduğunda IKOHS’nin en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle derlememizde firmanın birkaç modelini göreceksiniz. Bu durumuda IKOHS SILKAIR Connect Elite, klima, ısıtma, nemlendirici ve fan olarak çalışan bir model buluyoruz. Üstelik cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz!

HAVERLAND TAC-0919

HAVERLAND TAC-0919 taşınabilir klima

Bu HAVERLAND TAC-0919 portatif klimayı beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir model olduğu için tercih ediyoruz. Silahların mı? 18 m2’lik bir odayı sorunsuz bir şekilde soğutabilme özelliğine sahiptir. üç farklı mod.

Klarstein Kraftwerk Akıllı

Taşınabilir klima

Klarstein Kraftwerk Akıllı

Diğer WiFi bağlantısı sunan taşınabilir klima bu Klarstein Kraftwerk Smart mı? Diyelim ki uygulaması aracılığıyla, geniş odaları soğutmanın yanı sıra cihazın her parametresini kontrol edebilirsiniz.

Daitsu 3NDA0088

Daitsu 3NDA0088

En iyi taşınabilir klimalar ile bu derlemeye devam ederek, bunu önerme fırsatını kaçırmadık. Daitsu 3NDA0088. Nem alma cihazı ve zamanlayıcı ile birlikte gelen bir ürün.

De’Longhi Pac N90 Eko Sessiz

Bu modele dikkat edin çünkü orta boyutuna rağmen fazlasıyla yeterli güç sunuyor. Başlangıç ​​olarak, bir teklif 9.800 BTU/saat soğutma kapasitesi, Bir fan ve nem alma işlevine sahip olmanın yanı sıra.

Buna, bu taşınabilir klimanın tüm parametrelerini kontrol etmenizi sağlayacak bir LED panel sunmayı eklemeliyiz. Ve gece programlayabilmek için bir zamanlayıcıya sahip olması dikkate alınması gereken bir değerdir.

IKOHS SILKAIR Connect Pro

IKOHS SILKAIR Connect Pro

Bu modeli tavsiye ediyoruz çünkü başlangıçta 20 metrekareye kadar bir alanı soğutma kapasitesine sahip. Öte yandan, çok cazip bir fiyatı olmasına rağmen, uzaktan kumanda ile geliyor ve Wi-Fi bağlantısı. Bununla işinizden klimayı açabilirsiniz, böylece eve geldiğinizde soğuğun tadını çıkarabilirsiniz.

ve sisteminiz Alt Gürültü Sistemi bu cihazın son derece sessiz olmasını sağlar. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir filtresini ekleyin ve sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir ürününüz var.

Cecotec EnergySilence Klima 9050

EnergySilence Klima 9050

Şüphesiz ve çığır açan bir fiyata güç sunan başka bir taşınabilir klimaya yöneliyoruz. Ve bu, Cecotec, EnergySilence Clima 9050’ye 25 metrekarelik bir odayı soğutmak için fazlasıyla yeterli güç sağladı.

Ayrıca 65 desibelin altında çalıştığını not etmek de ilginç, bu nedenle gürültü sorun olmayacak. Cazip fiyatına rağmen, kanepeden kontrol edebilmeniz için uzaktan kumandası da vardır.

TROTEC Pac 2010 SH

TROTEC Pac 2010 SH

Bu derlemeyi en iyi taşınabilir modellerle bitirmek için tekerlekli bir klima arıyorsanız TROTEC Pac 2010 SH’yi tavsiye etmek isteriz. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak çok eksiksiz bir modelin keyfini çıkarmanız için soğutma, ısıtma, havalandırma ve nem alma özellikleri sunduğundan, tam dörtü bir arada.

Topes de Gama’da ilk olarak bu portatif klimalarla ısıdan kaçının girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…