Bu Roomba %60 indirimli ve evet, Noel hediyeleri için mükemmel

Bu Roomba %60 indirimli ve evet, Noel hediyeleri için mükemmel

Sevdiklerinize sürpriz yapmak ister misiniz? hediye parçası bu Noel? Eğer öyleyse, üzerine bahse girebileceğiniz en iyi potlardan biri, bir Elektrikli süpürge robotuve markalı ise, daha iyi. Çünkü, bütün bir Roomba hanımına hediye etmeye ne dersiniz? Kurtaracak bir hediyeden bahsediyoruz büyük miktarda zaman onu alan şanslı erkeğe veya kadına, bu yüzden onun değeri olduğunu söyleyebiliriz. hesaplanamaz.

Şaka bir yana, içeride Noel teklifleri Amazon’dan, bu günlerde satın almak mümkün oda 981 sadece 399 €. “Robo elektrikli süpürgelerden” biridir. iRobot’un en gelişmişmarkanın en değerli ürünlerinden biri olmasının yanı sıra küçük kardeşlerinden de önde.

Roomba 981’i en düşük fiyatlardan biriyle satın alın

oda 981

Roomba 981, Amazon’da 999’dan 399 Euro’ya düşüyor

bir indirim ile %60 Lansman fiyatı ile ilgili olarak, bu Roomba 981, robot elektrikli süpürgelerin iPhone’una benziyor. güvenilir ve dayanıklıvar emme kapasitesi Düşük modellerden 10 kata kadar daha yüksek ve ayrıca özel kir algılama teknolojisi bununla zemininizin temizliğini tamamen devredebilirsiniz.

Bu, şiddetle tavsiye edilen bir satın almadır. çocuklu veya evcil hayvanlı evler diğer şeylerin yanı sıra, bir teklif sunma yeteneğine sahip olduğundan çok kapsamlı temizlik akıllı olarak. Roomba 981, temizlediği her alanı kaydederek ve gerekirse üsse geri dönerek evde sorunsuz bir şekilde gezinir. Söylemeye gerek yok, iRobot uygulaması sayesinde şunları yapabilirsiniz: çalışmasını programla beğeninize, örneğin evde kimsenin olmadığı saatlerde çalıştığını işaretleyin.

Merak ediyorsanız, onların sayesinde kauçuk fırçalar ve muazzam emiş gücü ile Roomba 981 her ikisini de vakumlayabilir kilim evcil hayvan kılı gibi, ikincisi ne kadar bol olursa olsun. İstihdam özel optik sensör saniyede 200.000’den fazla veri noktası yakalayan zemini haritalamak, bu şekilde üç aşamalı temizlik Her zaman mümkün olduğunca verimli olacaktır. Akıllı ve güçlü, aynı zamanda iki sanal duvar modülü Roomba’nın belirli odalara erişmemesi için yapılandırabilirsiniz.

Kısacası, iRobot’tan ve piyasadaki en iyi robot elektrikli süpürgelerden biri. 379 Euro’luk tarihi minimuma dokunan bir fiyat. Bir yıl öncesine kadar 800 veya 700 Euro’nun nadiren altına düşen bir elektrikli süpürgeden bahsettiğimizi unutmayın, yani… eğer hediye olarak size uyarsa, fazla düşünme!

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?

This Roomba girişi %60 indirimli ve evet, Noel hediyeleri için mükemmel ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply