Bu PLC Wi-Fi amplifikatörleriyle internetinizi evinizin her yerine genişletin

Bu hayatta başımıza gelebilecek en kötü şeylerden biri, evimizde iyi bir Wi-Fi bağlantısına sahip olmamak ve bazen iyi bir ana yönlendiriciye sahip olmak yeterli değildir. Bu soruna en iyi çözüm bir PLC amplifikatörü satın alınelektrik şebekesine bağlı bir cihaz, kablolu internet ağını ve Wi-Fi’yi paylaşın.

Evin herhangi bir köşesinde internete bağlanabilmek için bu cihazlardan biriyle ilgileniyorsanız, şimdi satın alabileceğiniz en iyi PCL WiFi amplifikatörlerini bu yazıda öğrenebileceksiniz.

WiFi bağlantısını genişletmek için en iyi PCL amplifikatörlerinin başında

Çalışmak, çalışmak, oyun oynamak veya dizi izlemek, nerede olursanız olun cihazlarınızda iyi bir İnternet bağlantısına sahip olmak çok önemlidir. yönlendirici her zaman bu iyi bağlantıyı sağlayamaz, bu yüzden onu elde etmek için bir PCL amplifikatörüne başvurmanız gerekir. Bunlar en iyisi.

  • TP-Link TL-WPA7510
  • Devolo Büyü 1
  • Netgear PLP1000
  • WAVLINK WN579G3
  • D-Link DHP-W311AV
  • TP-Link TL-WPA4220
  • Netgear PLW1000
  • TP-Link TL-WPA7517

TP-Link TL-WPA7510

Evde, evinizin herhangi bir köşesinde, kablo ile yüksek hızlara ihtiyacınız varsa harika bir seçenek Ethernet veya WiFi teknolojisi. 2,4 GHz bandında 300 Mbps’ye kadar hızlara ulaşır ve 5 GHz bandında 433 Mbps’ye kadar gezinebiliriz.Ancak cihazımızı kablo ile bağlayabildiğimiz için, maksimum hız 1000 Mbps olacak her zaman Cat 5e veya üzeri bir Ethernet kablosu kullanarak.

Daha fazla bilgi: TP-Link TL-WPA7510

Devolo Büyü 1

Bu PLC kiti, kablolu ve kablosuz bir ağda 1.200 Mbps’ye kadar hız sunar. Takmanız ve eşleştirmeniz yeterli olduğundan, kurulumu gerçekten basittir. TV’ler veya oyun konsolları gibi cihazları bağlamak için mükemmel.

Daha fazla bilgi: devolo Magic 1

Netgear PLP1000

Netgear markası, kataloğunda 4K akış ve video oyunlarının keyfini çıkarmak için ideal olan bu PLP1000 model amplifikatöre sahiptir. 1Gbps’ye kadar ultra hızlı hız. Konfigürasyon gerekmez, tam hızda gezinmek için sadece prize takın ve Ethernet kablosunu PC’nize, konsolunuza veya TV’nize bağlayın.

Daha fazla bilgi: Netgear PLP1000

WAVLINK WN579G3

Bu WAVLINK WN579G3, ev için satın alabileceğiniz çok eksiksiz ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir amplifikatördür. Maksimum hızda WiFi bağlantısına izin verir 2.4GHz kanallar için 300Mbps ve 5GHz kanallar için 867Mbps. Ek olarak, şunları içerir: iki Ethernet bağlantı noktası ultra yüksek hızda gezinmek için. Bu amplifikatörde 3 farklı çalışma modu ayarlayabilirsiniz: yönlendirici modu, tekrarlayıcı modu ve kablosuz erişim noktası.

Daha fazla bilgi: WAVLINK WN579G3

D-Link DHP-W311AV

D-Link DHP-W311AV modeli, evin herhangi bir köşesine dikkat çekmeden yerleştirmeyi kolaylaştıran kompakt bir formata sahiptir. Ek olarak, Wi-Fi sinyalini yükselterek bir 300 Mbps’ye kadar bağlantıayrıca kablo ile bağlanmak için bir Ethernet bağlantı noktası ile. Yapılandırma gerekmez sadece takın, eşleştirin ve gidin.

Daha fazla bilgi: D-Link DHP-W311AV

TP-Link TL-WPA4220

Sektörde lider marka, Bu PLC, 600 Mbps’ye kadar veri aktarım hızları sunar kablo aracılığıyla video akışı için mükemmel hale getirir. Kabloya ek olarak, Wi-Fi uyumluluğuna da sahipler, ancak burada hız 300 Mbps’ye düşüyor, bu da sahip oldukları fiyat için fena değil.

Daha fazla bilgi: TP-Link TL-WPA4220

Netgear PLW1000

Paranızın karşılığını iyi bir değer arıyorsanız, bu Netgear modeli en iyi seçeneklerden biridir. Aşağıdakileri içeren azaltılmış bir tasarıma sahiptir: bir ethernet bağlantı noktası TV, bilgisayar veya oyun konsolu bağlamak için. Sadece Powerline adaptörünü yönlendiriciye takın ve Wi-Fi Elektrik Hattı erişim noktası Evde en iyi WiFi bağlantısının keyfini çıkarmak için sinyali uzatmak istediğiniz kadar alandaki bir fişe.

Daha fazla bilgi: Netgear PLW1000

TP-Link TL-WPA7517

Bu PLC kiti ile, evimizin elektrik şebekesini yüksek hızlı şebekeye çevireceğiz. Hem kablo hem de Wi-Fi ile 750 Mbps’ye varan hıza sahip bu cihaz, günlük maksimum internet hızına ihtiyaç duyan herkes için güvenli bir bahis.

Daha fazla bilgi: TP-Link TL-WPA7517

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu Wi-Fi PLC amplifikatörleriyle İnternetinizi evinizin her yerine genişletin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…