Bu Pixel 5a: Google’ın bir sonraki ucuz cep telefonunun tasarımı filtrelendi

bu Google Pixel 5a tasarımı Ünlü bir şirketin sızıntısı sayesinde ortaya çıktı sızdıran OnLeaks. İçinde, ne olacağına dair birkaç temsil Google’ın bir sonraki ucuz cep telefonugeçen yılın ortasında piyasaya sürülen başarılı Pixel 4a’nın halefi.

olmasa da Büyük estetik farklılıklar var. Pixel 4a ve 5a arasında, resimler bir göz atmamıza izin veriyor bazı büyük değişiklikler Bu, Google’ın teklifini uygun fiyatlı orta sınıf segmentte daha da çekici hale getirmeyi vaat ediyor.

OnLeaks’e göre Google Pixel 5a’nın tasarımı.

Pixel 5a, Pixel 4a’nın (5G) (neredeyse) tam bir kopyası olacak

Görsellere bakıldığında, Google’ın karar verdiği açık. çok fazla risk alma bir sonraki orta menzilli terminalinizin tasarımını hayal ederken. A) Evet, piksel 5a Pixel 4a (5G) ile izlenen bir estetiği miras alacaktı ekranın sol üst köşesindeki delikplastik bir gövde ve her ikisini de bulduğumuz bir sırt kamera sistemi olarak parmak izi okuyucu.

Tam olarak kameralarda Pixel 4a ile ilgili temel farklılıklar olacaktır. Ve bu yeni modelin sahip olacağı iki arka sensörmuhtemelen bir ana 12 megapiksel ve bir diğeri bir lens tarafından destekleniyor ultra geniş açı.

Bilgiyi gün ışığına çıkarmaktan sorumlu kişi, Pixel 4a’nın tam boyutları 156,2 x 73,2 x 8,8 mm olacaktır. Pixel 5 ile karşılaştırıldığında, biraz daha uzun ve kalın, ancak biraz daha dar olurdu.

Google Pixel 5a'nın tasarımı

Google Pixel 5a’nın tasarımı.

cihazın olduğunu gösterir 6.2 inç diyagonal Full HD + AMOLED ekrana sahip olacak. Ek olarak, 3.5 milimetrelik bir kulaklık bağlantı noktası veya stereo hoparlörler dahil edilmemiştir.

hakkında şimdilik hiçbir şey bilinmiyor. teknik özellikler Ancak haftalar geçtikçe daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bu Pixel 5a: Google’ın bir sonraki ucuz cep telefonunun tasarımı sızdırıldı, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…