Bu özel kuponla gülünç bir fiyata OnePlus 8: cep telefonunu 420 Euro’dan daha ucuza satın alın

Size özel bir hediyemiz var ve AliExpress’te bekleyen bir satın alma işleminiz varsa bu kullanışlı olabilir. Andro4All size kupon sunuyor DİFÜZYON hangi çevrimiçi mağaza için yaklaşık 6 avroluk bir indirim uygular değeri 60 Euro’dan fazla olan bir ürünün fiyatında. Örneğin, bunu kullanabilirsiniz muhteşem OnePlus 8’i satın alınbu da AliExpress’te fiyatını 420 Euro’nun altına düşürür.

AliExpress’te satın al: OnePlus8

Bu üst düzey OnePlus, 8 GB RAM ve 128 GB depolama sürümünde 649 Euro’luk orijinal bir fiyata sahiptir, bu nedenle genel olarak şunları yapabilirsiniz: 230 Euro’dan fazla tasarruf edin Şimdi AliExpress’te satın alırsanız. Bu sayede son derece dikkatli bir tasarıma sahip, piyasadaki en iyi ekranlardan biri olan ve mükemmel performansa sahip bir akıllı telefona sahip olacaksınız. Snapdragon 865 5G işlemci.

OnePlus 8 AliExpress’te indirimde ve indirim kuponumuzu da uygulayabilirsiniz.

Orta seviye bir fiyata OnePlus 8

420 avronun altındaki OnePlus 8, nadiren ortaya çıkan fırsatlardan biridir. Ve 2020’nin en iyi üst düzeylerinden birinden bahsediyoruz, 6.55 inç AMOLED ekran 90 Hz yenileme hızı ile harika görünüyor ve kapsamlı yapılandırma seçeneklerine sahip olduğunu.

Kuponumuzla 6 Euro tasarruf edin DİFÜZYON OnePlus 8 gibi 60 Euro’dan fazla bir ürün satın alırken

OnePlus 8 kasasının altında, 8 GB RAM ile birlikte mükemmel performans sunan bir çip olan 5G modemli Snapdragon 865 işlemci bulunur. en gelişmiş görevleri bile çalıştırın. Terminalin arkasına bakarsak, üçlü arka kamera görüyoruz. 48 MP ana sensör16 MP ultra geniş açı ve 2 MP makro sensör.

AliExpress’te satın al: OnePlus8

OnePlus 8 incelemesinde gördüğümüz gibi, öne çıkan özelliklerinden biri özerklik. Bu, hızlı şarjlı Warp Charge 30T (30W) özellikli 4.300 mAh pil ile sağlanır. 9 saati aşan ekran ve bir saatten biraz fazla bir sürede şarj olur.

Şüphesiz, OnePlus 8 anın en eksiksiz terminallerinden biridir. Orijinal fiyatı 649 Euro’dur, ancak şimdi AliExpress süper markaları ve kuponumuzun haftasının birleşimidir. DİFÜZYON yapar sadece 417 euroya senin olabilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu özel kuponla gülünç bir fiyata OnePlus 8 girişi: Cep telefonunu 420 Euro’dan daha düşük bir fiyata satın alın, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…