Bu oynatıcılarla Windows’ta sesli kitaplarınızı ve podcast’lerinizi dinleyin

Dinlenmek ve günümüzden kopmak söz konusu olduğunda, en sevdiğimiz kitabı okumaktan daha iyi bir şey yoktur. Okumak en çok tavsiye edilen hobilerden biri olmasına rağmen, çoğu zaman gözlerimiz okumaya konsantre olamayacak kadar yorgun düştüğünden, her zaman bir kitabın önünde oturmak istemiyoruz. Alternatif olarak, rahat bir şekilde veya başka bir aktivite yaparken dinlemek için sesli kitaplarımız olabilir.

Ve bir sesli kitap, bir sesli kitaptan başka bir şey değildir. bir kitabın yüksek sesle dijital olarak kaydedilmesi. Yeniden üretimi için uyumlu özel programlar veya müzik çalarlar vardır. Onları duraklamadan dinleyebildiğimiz ve söyledikleri her şeyi yakalayabileceğimiz hız gibi kullanımının büyük avantajları var. Daha fazla konfor için okuma hızını değiştirmek mümkündür ve çok konsantre olmanızı gerektirmez, böylece koltukta dinlenirken onu dinlemenin keyfini çıkarabiliriz.

Araba kullanmak, yürümek, yemek pişirmek, egzersiz yapmak gibi diğer aktiviteleri yaparken de kitapları yüksek sesle dinlemek mümkündür. İndirmesi kolaydır ve en çeşitli içeriği sunar: diğerleri arasında bir kurs, makale, hikaye, röportaj olabilir. Genel olarak seslendirme, genellikle metinleri yorumlama ve dramatize etme yeteneğine sahip profesyonel oyuncular veya anlatıcılar tarafından gerçekleştirilir.

Bu yüzden sevdiğiniz kitapları dinleyebilme ve doğrudan bilgisayarınızdan dinleyebilme fikri hoşumuza gidiyorsa, onları dinleyebileceğiniz uyumlu bazı uygulamalardan bahsedeceğiz.

Sesli Kitap Oynatıcı, sesli kitaplarınızı dinleyin ve senkronize edin

Windows 10 bilgisayarımızdan en sevdiğimiz kitapların keyfini yüksek sesle çıkarabileceğimiz bir uygulamadır.Sesli kitapları paralel olarak dinlememizi sağlamak için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.Bu ne anlama geliyor? Mevcut konumu kaybetmeden bir kitaptan diğerine geçebileceğimizi. Ayrıca sahip senkronizasyon işlevi diğer Windows cihazlarıyla otomatik olarak senkronize etmek mümkün, böylece bir cihazdan diğerine geçebilir ve kaldığımız yerden dinlemeye devam edebiliriz. Ayrıca, OneDrive ile uyumlu böylece Microsoft bulutuna kaydettiğimiz kitapları indirmeye gerek kalmadan doğrudan dinleyebiliriz.

Audiobook Player, Microsoft Store’dan indirebileceğimiz ücretsiz bir uygulamadır.

sesli kitap oynatıcı

sesli kitap oynatıcı

Geliştirici: Chris Spettmann Yazılım

sesli kitap oynatıcı

MusicBee, sesli kitap özellikli müzik çalar

Ses oynatıcılar genellikle sesli kitap dinlemek için tasarlanmamıştır, bu nedenle çoğu kullanışlı özellikten yoksundur. MusicBee söz konusu olduğunda, sesli kitap çalmak için bazı yararlı özelliklere sahip olduğu için bir istisnadan bahsedebiliriz, örneğin: oynatmaya devam etme veya yer imi desteği. Uygulamanın, dosyaları kitaplığımızdaki müzik dosyalarından ayırt etmek için sürükleyip bırakmamız gereken kendi Sesli Kitaplar bölümü vardır. Sesli kitapları yönetmek için etiketleme, özel etiketler, cihazlarla senkronizasyon vb. gibi ekstra işlevlere sahiptir.

MusicBee, web sitesinden indirebileceğimiz tamamen ücretsiz bir oynatıcıdır. Hem kurulum hem de taşınabilir versiyona sahiptir.

MüzikArı

Ücretsiz Ses Okuyucu, sesli kitapları çalmak için tasarlanmış bir oyuncu

Sesli kitap okumak ve slayt sunumlarını oynatmak için özel olarak tasarlanmış bir programdır. Gibi işlevleri vardır yer imleri, etiketler, kapaklar, çalma listeleri, vb. Diğerlerinin yanı sıra MP3, WAV, MID, TXT gibi formatlarla uyumludur. Sesli kitaplarımız yüklendikten sonra bize yazarını, albümünü, parça numarasını, başlığını, yılını, türünü ve yorumlarını gösterir. Dikkat çeken bir diğer özelliği ise Metin Okuma işlevi Bu, yazılımın yüksek sesle okuyabilmesi için bilgisayarımızdan bir metin dosyası yüklememizi sağlar. Ayrıca kitabı bir .fbm dosyası olarak işaretlememizi sağlayan yer imi seçeneğine sahiptir, böylece daha sonra işaretlediğimiz yerden dinlemeye yeniden başlayabiliriz.

Free Audio Reader’ı bu bağlantıdan ücretsiz olarak indirebiliriz.

Ücretsiz Ses Okuyucu

iTunes, sesli kitaplar için de popüler oyuncu

Müzik çalar olarak iyi bilinen bir uygulamadır ancak aynı zamanda farklı özelliklere de sahiptir. araçlar dinlememize izin verecek sesli kitaplar. Sesli kitaplarımızı ekleyebilir, istediğimiz zaman çalabilir ve iPhone veya iPad’imizle senkronize edebiliriz. Ayrıca oynatma listesine medya dosyaları ekleme, etiketi ID3’e dönüştürme ve bir Sesli kitapların AAC versiyonu. Sesli kitaplar, ad, tür, başlık vb. gibi filtrelere ve kategorilere göre düzenlenebilir. Ayrıca, her türden İspanyolca sesli kitabı indirebileceğiniz kendi kütüphanesine sahiptir.

iTunes, Microsoft Store’dan indirebileceğimiz Windows için karşılık gelen sürümüne sahip ücretsiz bir oynatıcıdır.

iTunes

iTunes

Geliştirici: Apple Inc.

iTunes

1by1, küçük ve hafif sesli kitap oynatıcı

Herhangi bir dosyayı doğrudan kendi klasöründen oynatmamıza izin veren küçük, hızlı ve ücretsiz bir ses oynatıcıdır. Dosyalarımızı dinleyebilmek için harika bir seçenek çünkü son parçayı ve pozisyonu hatırla, bu nedenle sesli kitabımızı dinlemeye kaldığımız yerden devam etmemiz çok daha kolay olacak. Uygulama MP3, OGG, WAV, FLAC, AAC CD ve MP4 gibi ses formatlarını destekler.

1by1’i geliştiricinin web sitesinden ücretsiz olarak indirebiliriz.

1'den 1'e

İndirmek ve dinlemek için sesli, 200.000’den fazla başlık

Amazon tarafından yönetilen, Windows bilgisayarımızdan indirip dinleyebildiğimiz 200.000’den fazla başlığa erişebildiğimiz bir uygulamadır. Son dinleme ile senkronizasyonu vardır, böylece kaldığımız yerden devam edebiliriz. Cortana için sesli komutlar ve düğmesiz mod ile dinleme deneyimimizi kontrol edebiliyoruz. Bize izin verir bölümlere göz atyer imleri ve notlar eklemenin yanı sıra anlatım hızını kontrol et.

Sesli uygulamayı Microsoft Store’dan indirebiliriz.

Audible'dan sesli kitaplar

Audible'dan sesli kitaplar

Geliştirici: Audible Inc.

sesli

Ses Kitaplığı Koleksiyonu, kendi kitaplığınızdan sesli kitap çalın

bulmamıza yardımcı olacak bir uygulamadır ve farklı yazarların kitaplarını yüksek sesle çal. Kategorilere göre düzenlenmiş her türlü kitabı bulacağımız kendi kütüphanesine sahiptir. Kitapların her biri kendi kapağını ve kısa bir açıklamasını içerir. Sürekli güncellemeleri olan geniş bir yazar listesine sahiptir. Sesli kitaplar indirilebilir ve yüksek kaliteli sese sahiptir.

Audio Library Collection, Microsoft Store’dan indirebileceğimiz 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümü sunar. Daha sonra kataloğunuza ayda 7,99 Euro’ya erişebiliriz.

Ses Kitaplığı Koleksiyonu

Ses Kitaplığı Koleksiyonu

Geliştirici: Müzik Cenneti

Ses Kitaplığı Koleksiyonu

WorkAudioBooks, sesli kitapları dinleyin ve dil öğrenin

Çok basit bir yazılımla uğraşıyoruz. MP3 dosya formatındaki sesli kitapları destekler. Dosyaları adım adım oynatma ve hatta varsa alt yazıları HTML, TXT VEYA SRT formatında görüntüleme gibi ilginç işlevlere sahiptir. Kitap çoğaltılırken aynı zamanda kelimeler arasında gezinebilir ve sözlükte anlamını arayabiliriz. Bu da bu programı, pratik yapmak için diğer dillerde sesli kitap dinlemek isteyenler için önerilen bir seçenek haline getiriyor.

WorkAudioBooks’u web sitesinden ücretsiz olarak indirebiliriz.

İşSesliKitaplar

Sesli Kitap Okuyucum, kitapları sorunsuzca yüksek sesle çalar

Bu uygulama, kitaplarımızı yüksek sesle okumaktan sorumlu olan ve bir çalma listesine kaydedebileceğimiz basit bir yazılım parçasıdır. Bu liste bize başlık, albüm, tür, başlık, yıl ve süreyi gösterecek. seçeneği vardır kitap işaretleyici, oynatmalarını izlemek için birden fazla dosyayı işaretleyebileceğimiz yer. En ilginç seçeneklerinden bir diğeri de perdeyi, sesin hızını değiştir10 ve 60 saniyelik adımlarla ileri ve geri gidin.

Sesli Kitap Okuyucum buradan ücretsiz olarak indirilebilir.

Uygulama Sesli Kitap Okuyucum

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…