Bu ofis aksesuarlarını yalnızca AliExpress’te bulabilirsiniz

Bir ofis seviyesine sahip olmak Bu sadece tesislerin iyi bir doğal ışığa veya geniş bir alana sahip olduğu anlamına gelmez, aynı zamanda daha kolay çalışmanıza izin veren bir dizi aksesuara sahip olmayı gerektirir. Bunu başarmak için size bir derleme getiriyoruz sadece AliExpress’te bulabileceğiniz harika ofis aksesuarları.

Bir masa saatinden bir lambaya en iyi İnternet bağlantısının keyfini çıkarmak için iyi bir yönlendiriciden geçen masaüstü, bunlar aşağıda önerdiğimiz aksesuarlardır. ofisini donat.

Tüm ofisinizi AliExpress’in tüm bu aksesuarlarıyla donatın.

Xiaomi güç şeridi

Bu Xiaomi güç şeridi ile aynı anda birkaç cihazı bağlayın.

Bir ofiste, aynı anda birkaç cihazı bağlamak için iyi bir güç şeridini kaçıramazsınız, örneğin Xiaomi’den bu cihaz. Hızlı şarj ile uyumlu bir modeldir. 6 standart soket ve 3 USB uzatma soketi. Kablosu 1,8 metre uzatmaya sahiptir, böylece uzak bir prize bağlasanız bile ofisin herhangi bir köşesinde kullanabilirsiniz.

AliExpress’te satın al: Xiaomi güç şeridi

Mijia mavi ışık gözlükleri

Gözlerinizi korumak için ofisinizde bu mavi ışıklı gözlükleri kaçıramazsınız.

Akıllı telefondan bilgisayara kadar teknolojik cihazlarla çevriliyiz. Ekranların sürekli kullanımı ile gözlerinizi bunlarla korumak uygundur. Mijia tarafından yapılan mavi ışık gözlükleri, Xiaomi’nin şirketi. Bunları kullanarak, göz yorgunluğunu azaltacaksın gün boyunca cep telefonunuzu, bilgisayarınızı ve tabletinizi kullandığınızda gözlerinizde hissettiğiniz

AliExpress’te satın al: Mavi ışıklı camlar

Wanbo T2 Max Sunum Projektörü

Wanbo’nun bu cihazıyla büyük projeler yapın.

Ofis sunumlarınız için mükemmel bir arkadaş, yayan bu Wanbo T2 Max projesidir. 1080p çözünürlüklü görüntü. Aynı WiFi ağına bağlarsanız, doğrudan cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan sunum yapabilirsiniz. Boyutları küçüktür, böylece yapabilirsiniz kolayca taşı örneğin evde film izlemek için ihtiyacınız olduğunda.

AliExpress’te satın al: Wanbo T2 Max Sunum Projektörü

Mijia masa lambası

Bu Mijia masa lambası katlanabilir.

Kaçırmayacağınız bir diğer aksesuar da, bilgisayara veya televizyon ekranına kolayca bağlayabileceğiniz Mijia’nın bu orijinali gibi iyi bir masa lambası. ile varmak renk sıcaklığını ve parlaklığını düzenlemek için uzaktan kumanda. Buna ek olarak, bir USB Tip-C bağlantı noktası ile diğer cihazları şarj edebilirsiniz.

AliExpress’te satın al: Xiaomi Masa Lambası

Xiaomi flaş bellek

Dosyalarınızı bu Xiaomi flash belleğinde güvende tutun.

Tüm kişisel ve profesyonel dosyalarınızı bu konuda güvende tutun 64 GB depolama USB çubuğu. sahip olmak için USB 3.0 teknolojisini kullanın. hızlı yazma ve okuma hızıve onu sağlam bir aksesuar yapan metal bir tasarıma sahiptir. Her zaman yanınızda taşıyabilmeniz için örneğin tuşların yanında geniş mavi bir kordonu vardır.

AliExpress’te satın al: Flash bellek

Xiaomi hesap makinesi

Hesap makinesi ofisinizde, Xiaomi’den gelen bu gibi eksik olamaz.

Ofis masasının üzerinde evinizde ofisiniz olsa bile hesap makinesi gibi bir aksesuar eksik olamaz. Bu araç cep telefonlarında ve bilgisayarlarda zaten mevcut olsa da, yanınızda iyi bir fiziksel hesap makinesine sahip olmak gibisi yoktur. Size bu LEMO hesaplayıcısını sunuyoruz. LCD ekran, 12 hane12 dakika sonra kendini kapatacak zeka ve 4.000 saatten fazla süre.

AliExpress’te satın al: Xiaomi hesap makinesi

Xiaomi dizüstü bilgisayar

Tüm notlarınızı iyi bir deri deftere not edin.

Herhangi bir defter çalışırken not almak için iyi değildir, belirli bir dirence ve sayfa sayısına sahip olmalıdır. En iyi bütçe modellerinden biri bu ofis defteridir 144 sayfalık deri ciltli. Koyu gri ve açık gri renkleri mevcut olup, rahat kullanımı kolaylaştıran sadeliği ile dikkat çekmektedir.

AliExpress’te satın al: Not defteri

Mijia AX1800 Yönlendirici

Bu Mijia AX1800 yönlendirici ile ofiste en iyi İnternet bağlantısı.

En iyi İnternet bağlantısının keyfini çıkarmak bununla daha kolay WiFi 6 ile uyumlu Mijia yönlendirici AX1800. 574 Mbps’ye ulaşabilen çift bantlı 2.4 GHz ve 1201 Mbps’ye varan hızlara ulaştığı 5 GHz’e sahiptir. ayrıca vardır çift ​​yüksek kazançlı antendoğal soğutma sistemi ve sistem sıfırlama düğmesi.

AliExpress’te satın al: Wi-Fi 6 Yönlendirici

Xiaomi Mijia masa saati

Ofisinizde az yer kaplayan iyi bir masa saatini kaçıramazsınız.

Ayrıca önemli olan bir ofis aksesuarı da Mijia’dan bu saate benzer bir masa saati ve sizi bilgilendiriyor. sıcaklık ve nem hakkında Oturma odasından. Masanın üzerinde desteklemek için bir destek ve duvara asmak için bir yapıştırıcı içerir.

AliExpress’te satın al: masa saati

yangın alarmı

Bu kolayca kurulabilen yangın alarmı ile güvende kalın.

Son olarak, ofiste her zaman güvende olmak için bir yangın alarmı kurmanızı öneririz. Bu Honeywell modelinde bir dumanı tanımak için yüksek hassasiyet, kablosuz çalışıyor. Ayrıca, ofis dışındayken uyarı almak için akıllı telefonunuzu bağlayabilirsiniz.

AliExpress’te satın al: yangın alarmı

Tüm bu aksesuarlar, rahat çalışabileceğiniz eksiksiz bir ofise sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bunları yalnızca AliExpress’ten satın alabilirsiniz, bu yüzden daha fazla beklemeyin ve onları en iyi fiyata al.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu ofis aksesuarlarını yalnızca AliExpress’te bulacaksınız girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…