Bu, Notlar ve görev listeleri oluşturmak için Google Keep'in en iyi alternatiflerinden biri olan Paketlenmiş Notlar'dır.

Bu, Notlar ve görev listeleri oluşturmak için Google Keep’in en iyi alternatiflerinden biri olan Paketlenmiş Notlar’dır.

Android’de not almak için en iyi uygulamalara şimdi eklemeliyiz Paketlenmiş Notlarulaşan bir uygulama Oyun mağazası Aralık 2020’nin sonunda ve lansmanından bu yana Google Keep’e en iyi alternatiflerden biri.

Hayatının ilk aylarında, Paketlenmiş Notlar güncellemeleriyle gelişmeyi, uygulamasını diğer dillerin yanı sıra İspanyolca’ya çevirmeyi bırakmadı ve bu haftadan bu yana kullanıcılarının notlarına resim ve dosya eklemesine izin veriyor. tüm özelliklere genel bakış Bu bize ne sunuyor? güçlü notlar uygulaması.

{«videoId»:»x81wa42″,»autoplay»:true,»title»:»ANDROID’İNİZ İÇİN BEDAVA 2021’İN EN İYİ 21 UYGULAMASI!!»}

Paketlenmiş Notlar, notlarınızı not defterlerinde düzenler

Paketlenmiş Notlar

Paketlenmiş Notlar ilham aldı Google Keep uygulamanızı oluştururken notlar, yapılacaklar listeleri ve hatırlatıcılarAncak kuruluşunuzu güçlendirmekçünkü tüm notlarımız ve listelerimiz defterlerde düzenlenir “demetler” denir.

Her not defterinde, notlarımızın veya listelerimizin her birini kendi düzenleri aracılığıyla düzenleyebiliriz. etiketlerfiltre işlevi görmenin yanı sıra, onlar da renk verecek Daha sonra kolayca bulunabilmeleri ve tanımlanabilmeleri için notlarımızdan biri verildi.

Android için bu uygulama, Apple Notes'un mükemmel bir kopyasıdır

Paketlenmiş Notlar vermemize izin verir Biçim zengin metin editörü ve kullanımı sayesinde notlarımıza indirimbirçok kullanıcının Google Keep’te yıllardır istediği bir özellik.

Paketlenmiş Notlar

Bir defter veya ‘paket’ oluştururken uygulamanın bize sunduğunu görüyoruz. farklı şablonlar veya stiller. Önceden belirlenmiş bir listeden, film ve dizi listesinden, proje veya eğitim türünden bir defter oluşturabiliriz. Her deftere bir isim ve bir açıklama yazmalıyız.

Paketlenmiş Notlar

Her not için resim veya dosya ekleyebiliriz, hatırlatıcı eklebir notu çoğaltın, başka bir ‘paketlenmiş’ nota taşıyın veya kopyalayın veya düz metin veya HTML olarak kişilerimizle paylaşın. Bundled Notes’un şu anda izin vermediği şey, diğer kullanıcılarla ortak çalışma notları oluşturmaktır..

Uygulama Paketlenmiş Notlar Tüm notları cihazlarımızla senkronize edecek, ayrıca temaları, metin yazı tipleri ve bir notu sağa veya sola kaydırdığımızda yapmasını istediğimiz davranış aracılığıyla arayüzünü özelleştirmemize izin veriyor.

Paketlenmiş Notlar sahip olmak ücretsiz sürümama bu 6 paketle sınırlı ve ücretsiz kullanıcılar için toplam 150 MB bulut depolama alanı ile her nota yalnızca 20 MB’a kadar dosya yüklememize izin veriyor. Aboneliğiniz için ödeme yaparsak (1,89 €/ay veya 15,99 €/yıl) sınırsız ‘paketler’ ve 200 MB’a kadar dosya yükleme olanağına sahip 10 GB depolama alanına sahibiz.

Paketlenmiş Notlar - Notlar, Listeler, Yapılacaklar, Hatırlatıcılar

Paketlenmiş Notlar – Notlar, Listeler, Yapılacaklar, Hatırlatıcılar

  • Geliştirici: Paketlenmiş Notlar
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarda ücretsiz
  • Kategori: üretkenlik

Engadget’ta Android | Google Keep yeni arka planlar sunuyor: böylece bir arka plan resmi ekleyerek notlarınızı kişiselleştirebilirsiniz

– Haberler Bu, Notlar ve görev listeleri oluşturmak için Google Keep’in en iyi alternatiflerinden biri olan Paketlenmiş Notlar’dır. aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…