Bu LED halka ışıklarla fotoğraflarınızı geliştirin

Akıllı telefonlarımız oldu çok yönlü fotoğraf ve video kameralar. Çok miktarda multimedya içeriği oluşturuyoruz ve onu geliştirmemize yardımcı olacak bir gadget’ın olması asla zarar vermez. bu ışık halkaları onlar birer örnek.

Bunlar led ışık halkaları Olabilirler iyi fotoğraflar ve kayıtlar yapmak için en iyi araç Neden onların yardımını kullanmıyorsunuz? Şu anda satın alabileceğiniz en iyi modelleri öneriyoruz.

En iyi ışık halkalarının başında

Daha sonra bahsedeceğimiz ışık halkalarının farklı renk modları ve 11’e kadar parlaklık seviyesi vardır. mükemmel ayar. Hatta bazıları var mobil destek ve uzaktan kumanda uzak zilin kullanımını yapılandırmanız için. Önerilerimizi derinlemesine öğrenelim.

  • Yoozon LED Halka Işık 10″
  • BlitzWolf RGB LED Halka Işık
  • ELEGIANT LED Halka Işık 10.2″
  • SYOSIN LED Halka Işık 10.2″
  • Neewer 10″ LED Halka Işık
  • VicTsing LED Halka Işık 10″
  • Babacom LED Halka Işık 10.2″
  • Anozer LED Halka Işık 10.2″
  • WWDOLL LED Halka Işık 10″

Yoozon LED Halka Işık 10″

Yoozon’un hafif halka özellikleri 3 renk modu ve 10 parlaklık seviyesi. Beyaz, sıcak beyaz ve sıcak ışık arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, en uygun aydınlatmayı bulmak için parlaklığı ayarlama olanağına da sahip olacaksınız. Ayrıca …. sahip uzaktan kumandaküçük bir uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Yoozon LED Halka Işık 10″

BlitzWolf RGB LED Halka Işık

tekrar buluşuyoruz 3 farklı ışık modu, 10 parlaklık seviyesi ve 7 kısılabilir renk. sen de yapabilirsin 360º’ye kadar döndürün ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak için, istediğiniz yere yerleştirmek için bir tripod ve bir destek ile birlikte gelir. akıllı telefon veya spor kamerası.

Daha fazla bilgi: BlitzWolf RGB LED Halka Işık

ELEGIANT LED Halka Işık 10.2″

10.2 inç yüksekliğe ulaşır ve 128 LED parçadan oluşur. içinde yapılandırma olanağına sahip olacaksınız. 3 renk modu: sıcak beyaz, nötr beyaz ve soğuk beyaz. Her rengin sırası vardır 10 parlaklık yoğunluğu farklı.

Daha fazla bilgi: ELEGIANT LED Halka Işık 10.2″

SYOSIN LED Halka Işık 10.2″

Syosin kısılabilir LED halka ile birlikte gelir 3 aydınlatma modu: sıcak, doğal ve soğuk. Sırayla, her aydınlatma modu şunları içerir: 10 parlaklık seviyesi farklı. Onun vücudu dönüyor 360 ° açıyla döndürebilirsiniz böylece mükemmel uyum sağlar.

Daha fazla bilgi: SYOSIN 10.2 LED Halka Işık

Neewer 10″ LED Halka Işık

Bu Neewer LED halka ışığı 10 inç boyutundadır, 3 ışık modu ve ayarlanabilir parlaklık. Bu ayrıntılara ek olarak, yüzük, bir adet dahil edilerek ihtiyaçlarınıza mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. 120cm tripod farklı yüksekliklere uyum sağlayabilirsiniz. Çoğu telefonla uyumlu, cep telefonunuz için iki farklı destekle birlikte gelir.

Daha fazla bilgi: Neewer 10″ LED Halka Işık

VicTsing LED Halka Işık 10″

VicTsing markası, bu 10 inçlik LED halka ışıktır. 3 ışık modu ve 10 parlaklık seviyesi Fotoğraflarınız ve videolarınız için en iyi aydınlatmayı elde etmek için seçim yapın. Cep telefonunuzu uzaktan kontrol etmenizi sağlayan bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir, gittiğinizde çok ilginç bir seçenek. TikTok veya Instagram videoları kaydedin. Bu arada, halkanın 360º dönmesine izin veren dayanıklı ve kaymaz bir tripod ile birlikte gelir.

Daha fazla bilgi: VicTsing LED Halka Işık 10″

Babacom LED Halka Işık 10.2″

Babacom, bu 10,2 inç halka ışığın üreticisidir, lütfen unutmayın: katlanabilir. Bu ne anlama geliyor? Çantanızda veya sırt çantanızda rahatça saklamak için katlayabilir ve özçekimleriniz için en iyi aydınlatmaya sahip olmak için her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Yüzük ayrıca bir yaklaşık 130 cm yüksekliğinde tripod ve bir uzaktan kumanda uzaktan bağlı mobil kullanmak için.

Daha fazla bilgi: Babacom LED Halka Işık 10.2″

Anozer LED Halka Işık 10.2″

Bu 10,2 inçlik LED halka ışık, iki farklı boyutta tripodla birlikte geldiğinden, farklı sahnelerde kullanmak istiyorsanız mükemmeldir: biri masanın üzerinde kullanmak için diğeri ise yere yerleştirmek için ve yüksekliğini düzenler. Işığınızı ayarlamaya gelince, 3 renk modu ve 10 parlaklık seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Anozer LED Halka Işık 10.2″

WWDOLL LED Halka Işık 10″

10 inç, kullanım için bu yüksekliği ayarlanabilen LED halka ışıkla kendinizi aydınlatmak için fazlasıyla yeterli boyuttadır. masada veya yerde. En göze çarpan özelliği, aydınlatmayı ayarlarken seçim yapabileceğiniz seçeneklerin genişliğidir: 3 ışık modu, 9 parlaklık seviyesi, 26 çeşit RGB ışığı ve 4 dinamik mod. Selfie’lerinize biraz renk katın bu özel modelle.

Daha fazla bilgi: WWDOLL LED Halka Işık 10″

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Fotoğraflarınızı bu LED ışık halkalarıyla iyileştirin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…