Bu Kalıntıları Dev Bir Timsahın İçinde Buldular Ve Nereden Geldiklerini Bilmek İstemeyeceksiniz

Andrew Heard işini yapmak için evinden ayrıldı: balık tutmak. 69 yaşındaydı ve eve dönmek için gününü tamamlamayı bekliyordu. Araya dev bir timsah çıktı.

Avustralyalı yetkililer, Heard’ın kalıntılarını bir tuzlu su timsahının içinde bulduğunu bildirdi. ülke medyası. Adam, 11 Şubat’tan beri Queensland kıyılarında kayıptı.

Balıkçının teknesi, 12’sinde erken saatlerde devrilmiş halde bulundu ve sürüngenden kaynaklanan hasar görüldü. Gece, bir insan parçası ortaya çıktı. Her şey onların Heard’den olduğunu gösteriyordu.

Ertesi gün, yetkililer 4,2 metre uzunluğundaki tuzlu su timsahını buldu. Onu öldürdüler: bağırsaklarında talihsiz balıkçının kalıntıları vardı.

Bu dev bir timsah

Tuzlu su timsahları veya yaygın olarak bilinen adıyla dev timsahlar 7 metreye kadar çıkabilir. Hindistan’dan Avustralya’ya kadar Batı Pasifik’in kıyı sularında yaşarlar.

Dev timsah.

Deniz, nehir ağzı veya gözenekli olarak da adlandırılan bu tür timsahlar dünyanın en büyüğüdür. Erkekler 1.000 ila 1.500 kilogram arasında ağırlığa sahipken, dişiler maksimum 3,5 metre uzunluğunda 500 kiloya ulaşır.

İnsanlar da dahil olmak üzere her türlü hayvanı yiyip bitiren fırsatçı bir etoburdur. Hayvanlar alemindeki en güçlü ısırık ve canları ne isterse onu parçalayan 66 diş ile beslenme, avı yakın tutmaktan başka bir şey değildir.

Ne yazık ki, o gün talihsiz Heard oldu.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…