Bu, iPhone ülkesinde büyüyen tek marka oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Apple bölgesi olduğunu herkes biliyor. Bu ülkede ve iPhone’a sahip olmanın yoksullar için olduğu Çin’de olanların aksine, neredeyse hiç kimse bir Android terminali istemiyor.

Ve 2020’de mobil pazardaki kriz, Amerikalılar tarafından Android’in maruz kaldığı reddedilmeye eklenirse, şunu buluruz: neredeyse tüm telefon markaları satışlarının düştüğünü gördü. Pratik olarak söylüyoruz çünkü her şeye rağmen bir şirket sayıları artırmayı başardı. Kim olacak?

OnePlus Apple bölgesinde hayatta kalıyor

OnePlus, ABD’de satışları artan tek marka oldu

10 Amerikalı gençten sadece 1’i bir sonraki terminallerinin bir Android olacağını söylüyor, bu gerçekten de bunu doğrulayan bir şey, ABD pazarı, farklı Android markaları için oldukça karmaşık.

OnePlus için daha az çünkü Counterpoint Research tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, Çin markası pozitif büyüme gösteren tek şirket oldu sadece bir yılda etkileyici bir şekilde %163’e ulaştı.

Amerika Birleşik Devletleri

ABD’de büyüyen tek marka OnePlus

Görünüşe göre eskiden premium telefon satın alan birçok kullanıcı OnePlus’a geçiş yaptı. Sebep? Apple ve Samsung terminallerinin fiyatı o kadar arttı ki pek çok tüketicinin başka seçeneği kalmadı daha ucuz ve daha uygun fiyatlı alternatifler arayın.

Başka bir deyişle, OnePlus, satışlarını çarpıcı bir şekilde artıran rakiplerinden çok daha ucuz fiyatlarla sınıfının en iyisi özelliklere sahip premium telefonlar sundu. Bunu gerçekten anlamak için OnePlus ve OnePlus 8 Pro analizlerini hatırlamamız yeterli. 2020’nin en iyi iki terminali ile karşı karşıyaydık.

En merak edilen şey, Google veya Motorola gibi diğer firmaların çökmesidir. satışları sırasıyla %66 ve %57 azalmış olanPixel ile büyük G’nin politikasının en başarılı olmadığını ima ediyor.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bu, iPhone’un ülkesinde büyüyen tek marka oldu ve ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…