Bu hafta Apple TV +’da: daha fazla imza, daha fazla bölüm ve pandemi sırasında faunanın sokakları nasıl işgal ettiği

Aşıların nüfus üzerinde etkilerini göstermeye başlamasını beklerken hala hareketlilik kısıtlamaları olsa da, hepimizin takdir ettiği birkaç günlük dinlenme Paskalya’dayız. Siz de en yakınlarınızı korumak için evde kalanlardansanız işte size… Apple TV + ‘dan haberler ve yeni içerik bu hafta sonu sıkılmanızı önleyecektir.

Apple’ın üçüncü büyük doğa belgeseli

{«videoId»:»x80aazp»,»autoplay»:true,»title»:»Vakıf — Apple TV+ Resmi Teaser Fragmanı»}

Haftanın haberi, resmi bir duyurudur. ‘Dünyanın Değiştiği Yıl’ adlı yeni belgeselÜnlü hikaye anlatıcısı David Attenborough’un bir yıl önce hepimiz evlerimize hapsolmuşken doğanın nasıl ilerlediğini anlatacağı film.

Belgesel, iki hafta sonra 16 Nisan Dünya Günü’nde gösterime girecek. İçinde, 2020’nin toplam karantinaları sırasında yapmak zorunda kaldığımız değişikliklerin, bazı hayvanların boş şehir sokaklarına bile girmesiyle, doğada nasıl gözle görülür değişiklikler yarattığını göreceğiz.

İşte bu hafta ortaya çıkan bazı haberler:

  • savaş serisiHava Ustaları‘, karakter kadrosuna yeni bir oyuncu imzaladı: Nate Mann, Tom Hanks, Steven Spielberg ve Gary Goetzman tarafından üretilecek olan ‘Band of Brothers’ın devamı için oyuncu kadrosuna katıldı.
  • Apple işe aldı Zennen CliftonŞimdiye kadar 3BD Networks stüdyolarında başkan yardımcılığı görevini yürüten yönetici. Bundan sonra Apple TV+ üzerinde dizi ve filmlerin gelişimini yaygınlaştırmaya devam edecek. Son Tarih hakkında daha fazla ayrıntı var.
  • Bu İspanya’da mevcut değil ama yorum yapmaya değer: Apple, oyunun tiyatro uyarlamasını kutladı’12 Kızgın Adam‘ birçoğunu gördüğümüz aynı Steve Jobs amfi tiyatrosunda önemli notlar Apple’dan. İçinde, bugün Amerika’da ne yazık ki siyahların hala katlanmak zorunda kaldıkları hakkında gerçek hikayeler görüyoruz.

Tom Holland savaşından sonra iyileşmek istiyor: Bu hafta Apple TV +

Unutma, bugün senin de dizinin yeni bölümü var’Bütün insanlık için‘ ve çocuk dizisi ‘Doug the Robot Olağanüstü’. Ayrıca ‘The Snoopy Show’un ‘adlı özel bölümüCarlitos ve Paskalya köpeği‘. Eğlen!

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bu hafta Apple TV +’da: daha fazla imza, daha fazla bölüm ve pandemi sırasında faunanın sokakları nasıl işgal ettiği aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…