Bu gizli ayar ile Samsung cep telefonunuzun fotoğraf galerisini geliştirin

Daha önce deneyenleriniz Samsungkesinlikle birçok kez bunalmış hissettin Android’de özelleştirmenizin daha önce sahip olduğu seçeneklerin sayısıTouchWiz’den, her şeyden önce buna bakarak, kullanıcının kafasını karıştırmadan değer sunmayı başaran bir One UI’ye yazılım optimizasyonu Güney Koreli devin akıcılık ve deneyime ihtiyacı vardı.

Aslında, Google’ın başlattığı yolu izleyerek, Samsung’dan da bağlantısını kestiler. One UI uygulamalarınızın birçoğunu Google Play’de yayınlayın bazı ek seçeneklerle, başka herhangi bir kullanıcının bunlardan zevk alabilmesi için samsung internet belirli yönlerden ve diğer seçeneklerde Chrome’dan daha güçlü çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir fotoğraf galerisi bugün size öğrettiğimiz bu basit numarayı izleyerek.

Samsung Galaxy S21 ve mobil fotoğrafçılıkta öne çıkan adımı… Ayrıca galeriden!

bazılarıyla ilgili seçenekleri laboratuvar Samsung’un genellikle gizlediği yazılımının ayarlarında ve hem SamMobile’dan hem de Android Police’den meslektaşlarımızın bize gerçekten olduklarını belirten açıklamaları test aşamasındaki işlevler beta Bu, hayranların onları denemeye hazır olmalarına rağmen, istikrarlı olmayabilir.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21 Ultra, inceleme: beklediğimiz “Ultra”

Seçenekler nasıl etkinleştirilir laboratuvar ‘Samsung Galerisi’nde

Şimdi bunun hiç de karmaşık veya ileri düzey kullanıcılar için olmadığını göreceksiniz ve gerçek şu ki, birçoğunuzun zaten görmüş olacağından eminim çünkü Samsung, genellikle OneUI 2.1’den beri tüm uygulamalarında bu seçenekleri içerir.garip kombinasyonlara gerek kalmadan ve sadece bilerek çoğunun nasıl etkinleştirildiği Paskalya yumurtaları ve gizli menüler neredeyse tüm Android sürümlerinde.

Bu sefer etkinleştirin ve bu ayarların ekranda görünmesini sağlayın. samsung galerisibu kadar basit uygulamanın sürüm numarasına art arda dokununolduğunu belirten kayan bir mesaj görüntülenene kadar [Labs] Galeri Laboratuvarları etkinleştirildi.

Andro4all’daki galeriye göz atın

‘Samsung Galerisi’ndeki uygulamanın sürümüne birkaç kez basın ve iyi beta test kullanıcıları gibi hissetmek için birçok deneysel seçeneği etkinleştireceksiniz.

Bu menüye girdikten sonra laboratuvarçok da gizli olmayan bir menü ile karşı karşıya olduğumuzu göreceksiniz. kullanıcının takdirine bağlı olarak etkinleştirilebilen birçok seçeneği etkinleştirir birçoğu belirli bir cihaz modeline veya bellenime bağlı olsa da.

Açıkça, yalnızca One 2.5 veya diğer sürümlerle uyumlu olanlar belirtilecektir ve ekli ekran görüntülerinde göreceğiniz gibi, oynayacak çok şey var resim ve video görüntüleyici için ek seçenekler arasında, süreklilik uygulamasının ekstra işlevleri arasında Windows’a bağlantızaman çizelgeleri, EXIF ​​​​verileri ve çok daha fazlası…

Aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, bu deneysel ayarlar değiştirildiğinde, uygulama seçeneklerine gitmeniz ve galeriyi kapatmanız gerekecekböylece tekrar açıldığında, yeni işlevlerin laboratuvar Samsung’dan_.

Daha fazla bilgi: Samsung’un İnternet Tarayıcısında Google Chrome’da Olmayan 7 Şey

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu gizli ayar ile Samsung mobil fotoğraf galerinizi geliştirin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…