Bu fare ve klavye bilek destekleriyle yaralanmaları önleyin

Bu fare ve klavye bilek destekleriyle yaralanmaları önleyin

Her gün bilgisayar başında saatler geçiren birçok insan var. Artık herkes ekran önünde aynı türde iş veya görevleri yapmıyor. Durmadan saatlerce programlamaya ve yazmaya adamış olanlar, yazma görevleri gibi belirli görevler ellerimizde ve bileklerimizde büyük yorgunluğa neden olabilir veya sonsuz maratonlara bağlı kalan oyun tutkunlarını da dahil ediyorum. Bu durumda, bileklerde belirli problemler veya yaralanmalar ile bulunabilecek pek çok şey vardır; klavye ve fare için bilek desteği.

El ve bilek tabanlarımızın pozisyonunu klavye ve fare yüksekliğine yükseltmemizi sağlayan aksesuarlardır. Bu sayede önkolun tamamen masaya oturmasını engelleyecek ve çok daha ergonomik bir duruş sağlamış olacağız. Bu şekilde yorgunluğu azaltabiliriz, belirli kas yaralanmalarını önlemek veya korkulan tendinit veya karpal tünel sendromu.

Bugün zaten kendi plastik bilek desteğini içeren bazı klavye modelleri bulabiliriz, ancak durum böyle değilse, her zaman ayrı bir tane satın almaya başvurabiliriz. Şimdi, klavye ve fare için bir bilek desteği almak istediğimizde, çok ilginç paketler bulabiliriz. bilgisayarla çalışırken maksimum konfor.

Bir model seçerken, dikkate almamız gereken birkaç ayrıntı vardır, örneğin:

  • Malzeme: Farklı malzemelerden, jelden, hafızalı süngerden, hafızalı süngerden, plastikten vb. Bu durumda damak zevkimize, elimizin ağırlığına ve büyüklüğüne en uygun olanı seçmeliyiz.
  • Boyut: Bir masaüstü klavye ve fare ile mi yoksa bir dizüstü bilgisayarla mı kullanacağımıza bağlı olarak veya çevre birimlerinin boyutuna bağlı olarak, daha fazla konfor için mümkün olan en iyi şekilde uyarlanan bir boyut seçmemiz uygundur. onları kullanmak için.
  • Tasarım: Üreticiye ve modele bağlı olarak, farklı şekil ve boyutlarda bilek destekleri bulabiliriz. Vereceğimiz kullanım için ideal bir bilek desteği olacağından emin olmak için tasarıma bakmak her zaman uygundur.
  • Fiyat: Elbette elimizdeki bütçe, nihayetinde seçeceğimiz modeli etkileyecek. Bu vesileyle oldukça uygun fiyata modeller ile bir derleme yaptık.

Klavye ve fare için bilek desteği önerilir

kızlık

Hafızalı köpükten yapılmış ve PU deri ile kaplanmış klavye ve fare için bilek desteği. Yavaş geri tepme ve deforme olması kolay olmayan çok rahat, hafif ve dayanıklı tasarım. Bileklerinize mükemmel şekilde oturması için ergonomik olarak tasarlanmıştır ve klavyenizi ve farenizi kullanarak saatler geçirdiğinizde bilek basıncını, yorgunluğu ve ağrıyı gidermek ve hafifletmek için ideal olan yumuşak destek sağlar.

Klavye ve fare için bilek desteği MAIDERN

Sidorenko

Bu Sidorenko modeli, hareket etmelerini önlemek için kaymaz bir tabana sahip, yumuşak ve çok rahat bir klavye ve fare bilek desteği paketidir. Köpük çekirdekli ve pürüzsüz kumaş yüzeyli yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Bileklerin doğru pozisyonunu garanti eden ergonomik bir tasarıma sahiptir, ağrı ve yaralanmaları önlemek için tamamen doğal ve rahattır.

Klavye ve fare için bilek desteği Sidorenko

AOKSUNOVA

Klavye ve fare için ergonomik olarak tasarlanmış bilek desteği seti. Kötü duruşun neden olduğu gerginlik ve ağrıyı ve bilgisayar başında saatler geçirmenin yorgunluğunu gidermek için çok rahat destek sağlayan hafızalı köpükten yapılmıştır. Kaymaz bir tabana sahiptirler ve sürekli kullanım için tamamen yıkanabilirler. Renk solmasına karşı koruması vardır.

Klavye ve fare için bilek desteği AOKSUNOVA

MOSISO

Nefes alabilen neopren kumaştan ve hafızalı köpükten yapılmış ergonomik tasarımlı bilek desteği. Ayrıca, klavyeyi veya fareyi kullandığımızda hareket etmeleri için kaymaz bir tabana sahiptirler ve böylece bilekler için doğru yükseklikte yazı yazmak veya fareyi çalıştırmak için sağlam bir konum sunarlar. Daha fazla dayanıklılık sunmak için güçlendirilmiş bir kenar tasarımına sahiptir.

Klavye ve fare için bilek desteği MOSISO

HAUEA

Fare ve klavye için bu bilek desteği seti, klavye için yumuşak hafızalı köpükten ve fare bilek desteği için jel ve silikondan yapılmıştır. Bilgisayar karşısında kötü duruştan kaynaklanan her türlü yaralanmayı önlemek için özel olarak tasarlanmış ergonomik tasarıma sahiptirler. Her iki avuç dayamanın yüzeyi çok yumuşak bir malzemeyle kaplıdır ve yazarken ve fareyi kullanırken ellerin doğru pozisyonunu garanti eder.

Klavye ve fare için bilek desteği HAUEA

TEKNET

Bileklerin doğal ve doğru pozisyonda rahat bir şekilde tutulmasını sağlamak için jelden yapılmış fare ve klavye için TECKNET bilek desteği. Pürüzsüz bir kaymayı garanti eden ve aynı zamanda su geçirmez olan bir ipekle kaplıdırlar. Deformasyonu ve daha fazla dayanıklılığı önlemek için kaymaz bir tabana ve güçlendirilmiş kenarlara sahiptirler.

Klavye ve fare için bilek desteği TECKNET

Gimarlar

Bu klavye ve fare bilek desteği seti, klavye için yüksek kaliteli hafızalı köpükten ve fare için silikon jelden yapılmıştır. Her ikisi de kaymaz tabana ve bilgisayarı uzun süre kullandığımızda stresi, kas ağrılarını ve ağrıları hafifletmek için ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Klavye ve fare GImars için bilek desteği

umut verici

Viskoelastik süngerden üretilmiş klavye ve mouse için bilek pozisyonuna uygun ergonomik bir tasarım sunan ve bu sayede her türlü yorgunluk ve kas ağrısını önleyen bilek desteği paketi. Her ikisi de güvenli bir destek sağlamak için kaymaz bir tabana sahiptir ve kullanım sırasında hareket etmezler. Yüksek dayanıklılık ve deforme edilmesi zor.

Klavye ve fare için bilek desteği Umitive

jizet

Yizhet bilek destekleri, kullanımdan sonra kolayca orijinal konumuna geri dönen yumuşak hafızalı köpükten yapılmıştır. Büyük rahatlık sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir ve bileklerde, kollarda, ellerde vb. her türlü gerilimi serbest bırakabilir. Taban kaymaz ve yüzeydeki kumaş, bileklerimiz için her zaman mükemmel konumu koruyarak fare ve klavyenin daha iyi kullanılması için rahat kayma sağlar.

Klavye ve fare için bilek desteği Yizhet

ruifengsheng

Çok uygun bir fiyata klavye ve fare için bu bilek desteği setini buluyoruz. Yavaş geri tepme ve mükemmel nefes alabilirlik ile hafızalı köpükten yapılmış iki yastık. Bilgisayarı uzun süre kullandıktan sonra mümkün olan en iyi konforu sağlamak için kavisli bir tasarıma ve su geçirmez bir yüzeye sahiptirler. Tabanı kaymaz, doğal kauçuktan üretilmiştir, böylece masa veya sıradaki tutuş maksimum olur ve kullanım sırasında kolayca hareket etmez.

Ruifengsheng Klavye ve Fare Bilek Desteği

Bu fare ve klavye bilek destekleriyle yaralanmalardan kaçının girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…