OSOM OV1

Bu, Essential Phone’un yaratıcılarından yeni cep telefonu OSOM OV1’dir.

Birkaç ay önce ilk olarak OSOM Products’ın kurulduğunu bildirdik. başlatmak Bir zamanlar Andy Rubin’in altında Essential’da çalışan bazı üyelerden oluşuyordu. Şimdi, şirket neredeyse hazır ilk ürün, OSOM OV1.

ile yapılan bir röportajda teyit edildiği gibi AndroidPolis, OSOM OV1 Essential PH-1’in geliştirilmesi sırasında öğrenilen her şey üzerine inşa edilmiş tamamen yeni bir akıllı telefon olacak.

OSOM OV1

Yeni OSOM OV1’in ilk sürümü.

Gizliliğe odaklanan “neredeyse saf” bir Android akıllı telefon

Röportaj sırasında OSOM’un kurucusu Jason Keats, cihaz, Şubat ayının sonunda Barselona’da düzenlenecek MWC 2021 sırasında ayrıntılı olarak duyurulacak.. Ancak, bugün itibariyle biliyoruz tasarımınız nasıl görünecekve ana özelliklerinden bazıları ne olacak.

Bu anlamda OSOM Vault 1 olarak anılan bir sistem olma fikrini uyandırmak amacıyla geliyor. Essential Phone’un devamı, Andy Rubin’in firmasının modeliyle belirli benzerlikler taşıyan bir tasarıma sahip, çift arka kamera ve terminalin arkasına yerleştirilmiş kapasitif parmak izi okuyucusu ile. Bahsetmeye değer Rubin, OSOM ile ilişkili değil imkanı yok.

Bu ürünün ve OSOM’un elindeki diğer ürünlerin ana erdemi, mahremiyete odaklan. Keats’e göre, Essential’ın sorunlarından biri net bir hedefe odaklanmamasıydı. Bu durumda şirket, projelerini üç sütuna dayandırmaya karar verdi: mahremiyet, basitlik ve seçim.

Bu kavramlar hakkında çok fazla ayrıntı verilmemiş olsa da, şu şekilde ilginç veriler verilmiştir: OSOM OV1, “saf” Android’e çok yakın bir deneyim sunacak bir yazılıma sahip olacak, böylece Essential Phone’un ayak izlerini takip ediyor. Ancak, öncelikle kullanıcılara verilerinin nasıl kullanıldığı ve üçüncü taraflarla paylaşılıp paylaşılmadığı konusunda daha fazla kontrol sağlamayı amaçlayan özellikler eklenecektir.

Şu anda, OSOM OV1 zaten “EVT” aşamasından geçiyor, böylece projenin gelişimi neredeyse hazır. Kurucu, bugün hazır bir kamera uygulaması olmasaydı, test cihazının günlük olarak çok fazla sorun yaşamadan kullanılabileceğini iddia ediyor.

Bu, kullanılabilirliği hakkında konuşmamıza neden oluyor. Marka, cihazını piyasaya sürmeyi hedefliyor. gelecek yıl 2022 yazıMobil Dünya Kongresi 2021 sırasında telefonla ilgili daha fazla veri paylaşmayı planlasalar da. Cihazın Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa’daki birçok ülkede satışa sunulacağı doğrulandı.

mobil

En iyi cep telefonları 2021En ucuz cep telefonları 2021En iyi orta sınıf cep telefonlarıEn iyi cep telefonu kalitesi fiyatı

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

Giriş Bu, Essential Phone’un yaratıcılarının yeni cep telefonu OSOM OV1’dir, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply