Bu Chrome uzantılarıyla PDF dosyalarını ücretsiz olarak dönüştürün

Web tarayıcılarımız, bir sayfayı görüntülemenin ötesine geçen seçeneklere sahiptir, ayrıca bize PDF dosyalarıyla uyumluluk da sunarlar. Bu uyumluluk sayesinde DOC, XML, JPG, PPT… formatındaki herhangi bir web dosyasını PDF’ye dönüştürme olanağına sahip olacağız. En popüler tarayıcılardan biri olan Google Chrome ile küçük bir eklenti veya uzantı yükleyerek bu imkanı elde edebilmek için basit bir şekilde yapabileceğimiz bir şey bu.

Şu anda PDF formatındaki belgelerin kullanımı, sözleşmeler, raporlar, faturalar ve hatta sunumlar için kullanılabildiği için hem kişisel hem de profesyonel birçok alanda kullanılmaktadır. Bazen o PDF belgesini bir Word, Excel veya resim dosyasına dönüştürmek gerekebilir. Bu, Google Chrome tarayıcımızın uzantıları sayesinde yapabileceğimiz bir şey.

Google Chrome, tarayıcıya varsayılan olarak dahil edilmeyen ek işlevler ve özellikler sağlamamız için uzantılar aracılığıyla bize izin verir. Bu uzantılarla, diğerlerinin yanı sıra bir bildirim sistemi ekleyebilir, gizliliğimizi iyileştirebiliriz. PDF’lerle ilgili olarak, onları görüntülememize, düzenlememize ve dönüştürme yapmamıza izin verecek geniş bir çeşitlilik bulacağız. Bu şekilde, bir Chrome uzantısı aracılığıyla, sabit diskimize karmaşık programlar yüklemek zorunda kalmadan PDF’yi diğer biçimlere dönüştürmek kolay olacaktır.

Ücretsiz PDF Dönüştürücü, ücretsiz ve farklı araçlarla

Chrome için bu uzantı şunları içerir: 10 farklı araç PDF dosyalarını dönüştürebilmek. Sadece kayıt olarak 100 MB’den büyük dosyaları yüklemek ve aynı zamanda daha hızlı bir dönüştürme işlemi gerçekleştirmek mümkün olan dönüştürme için aynı anda birkaç dosyayı yükleyebileceğimiz ücretsiz bir plana sahiptir. Yüklemeniz yeterli olacaktır ve araç çubuğunda simgesi görünecek ve üzerine tıkladığınızda tüm araçları görünecektir. Diğerlerinin yanı sıra PDF, Word, Excel, PPT, JPG’yi destekler. Bu biçimleri hızlı ve kolay bir şekilde PDF’ye veya tam tersine dönüştürebiliriz.

Ücretsiz PDF Dönüştürücü

HTML ve URL desteği ile PDF Dönüştürücü

Dönüştürmenin başka bir ücretsiz yolu Word, Excel veya görüntü belgeleris PDF dosyalarında veya tam tersi PDF Converter uzantısıdır. Bunu yapmak için, kendi yerel depolama sistemimizdeki dosyaları aramamız veya belgenin barındırıldığı URL’yi sağlamamız yeterlidir. Dönüştürme gerçekleştirildikten sonra, ortaya çıkan dosya bize e-posta ile gönderilecektir. Ayrıca …. sahip google sürücü desteği böylece dosyayı doğrudan bu depolama sisteminden seçebiliriz. Bu uzantı HTML, URL’ler, web sayfaları, resimler, Word, Excel, PowerPoint, Open Office vb.

PDF Dönüştürücü

Akıllı PDF, dönüştürme işini kolaylaştırır

Bununla dönüştürme aracı Farklı formatlardaki belgeler ve resimlerle çalışmayı basitleştirmemize yardımcı olacaktır. Chrome tarayıcımızdan hızlı ve kolay erişime sahiptir ve hizmetini ücretsiz olarak sunar. Bununla birlikte, PDF’den Word, Excel, PowerPoint veya JPG görüntülerine veya tam tersine dönüşümler yapabileceğiz. Akıllı PDF ayrıca aşağıdakiler gibi bulut depolama hizmetleriyle uyumluluk sunar: Google Drive ve Dropboxböylece dosyaları dışa aktarabilir, dönüştürebilir ve tekrar depomuza aktarabiliriz.

SmartPDF

Soda PDF, PDF’yi bilgi kaybı olmadan dönüştürün

Elbette Soda PDF’yi PDF dosyalarıyla çalışabileceğimiz eksiksiz bir program olarak biliyoruz. Ayrıca bir chrome için ücretsiz uzantı herhangi bir ek yazılım indirmek zorunda kalmadan herhangi bir PDF belgesini Word’e dönüştürebiliriz. İşlemi çok basittir, çünkü yalnızca PC’mizden PDF belgesini yüklememiz, Word’e dönüştürmemiz ve elde edilen sonucu indirmemiz yeterlidir, hepsi hassas ve bilgi kaybı yok. Ayrıca, birkaç PDF dosyasını tek bir belgede birleştirmemize, PDF’lerimizi bölmemize, korumamıza ve sıkıştırmamıza olanak tanır.

Kanepe PDF'si

Cometdocs PDF Converter, geniş format uyumluluğu

Bu uzantı ile PDF dosyalarımızı diğer formatların yanı sıra Word, Excel, PowerPoint, resimlere dönüştürebiliriz. Cometdocs, belgeleri birden çok biçim arasında dönüştürmek için kullanacağımız çevrimiçi bir belge yönetim sistemidir. Bu uzantı ayrıca şunları içerir: google sürücü desteği, böylece dönüştürülen belgeler doğrudan Google’ın bulut depolama sisteminde saklanabilir. HTML, ODP, PNG, JPEG, TIF veya TXT gibi geniş bir format uyumluluğunu destekler. Ayrıca, resimlerden ve diğer uyumlu belge biçimlerinden PDF dosyaları oluşturma olanağına da sahip olacağız.

Cometdocs PDF Dönüştürücü

Tabello, PDF’yi Excel’e veya Google E-Tablolar’a dönüştürün

Chrome için bu uzantı, PDF dosyalarımızı Excel ile uyumlu dosyalara dönüştürmemize olanak tanır. hızlı, doğru ve güvenli bir yoldur. PDF tablolarını kopyala Excel’e, Google E-Tablolar’a veya başka bir elektronik tabloya. Uzantı çok hızlıdır ve neredeyse anında sonuç verir, böylece verilerimizle hemen çalışmaya başlayabiliriz. Tabello, PDF’deki orijinal verileri kullanarak %100 doğru sonuçlar. Hem bir web sitesinde barındırılan hem de bilgisayarımıza kaydedilen PDF dosyalarıyla uyumluluk sunar.

tabello

Sejda PDF Editor, eksiksiz bir programın uzantısı

Chrome için Sejda PDF uzantısı, tarayıcımızdan çıkmadan Word, Excel, JPG veya HTML’ye veya tam tersine dönüştürme olanağı da dahil olmak üzere çok sayıda araç sunar. Buna ek olarak, aynı zamanda olasılığını da içerir. PDF’yi OCR’ye dönüştür. Dönüştürme aracının yanı sıra, metin değiştirme, bağlantı, resim, şekil ve açıklama ekleme, ayrıca PDF’yi birleştirme, sıkıştırma veya bölme gibi PDF düzenleme ile ilgili başka işlevlere de sahip olacağız.

Sedja PDF Düzenleyici

LightPDF, PDF’yi çok çeşitli biçimlere dönüştürün

bulabileceğimiz bir PDF aracıdır. 20+ ücretsiz özellik düzenleme ve dönüştürme. PDF belgelerimizi Word, PowerPoint, Excel, JPG, PNG, TXT ve RTF gibi desteklenen farklı biçimlere dönüştürmek için uyumluluk sunar. Bu şekilde, dönüştürdüğümüz herhangi bir dosyanın metnini kopyalamamıza veya içeriğini düzenlememize izin verir. Bu uzantı ayrıca birden fazla ücretsiz özellik içerir, reklam veya filigran yoktemiz ve kullanımı kolay bir arayüz ile desteklenir.

LightPDF

FromDocToPDF, PDF’yi ve diğer işlevleri dönüştürün

Bu ücretsiz uzantı, dosyaları tek bir tıklamayla PDF’ye ve PDF’den dönüştürmemize olanak tanır. gibi biçimleri destekler DOC, TIFF, JPG diğerleri arasında. Dönüştürme imkanının yanı sıra, bize web aramaları yapma imkanının yanı sıra MS Word dönüştürücüye, çevirilere, Wikipedia’ya, sözlük aramalarına ve diğerlerine anında erişim imkanı sunar.

FromDocToPDF

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…