Bu cep telefonu bir Japon marka tost makinesi tarafından üretildi ve hiç de fena değil

Bu cep telefonu bir Japon marka tost makinesi tarafından üretildi ve hiç de fena değil

bazen vardır akıllı telefon pazarındaki uyumsuz notlar kamera modülleri ve yazılım dışında neredeyse aynı metal ve cam sandviçleri piyasaya süren tüm firmalarla birlikte, giderek homojen hale geldi. tasarım tavizleri hayal gücüne yer yok.

Olması gerektiği gibi, aslında farklı telefonlar var ama onları bulmak için gezegeni çok iyi araştırmanız gerekiyor, çünkü Japonya’da bir tost makinesi şirketi ve diğer küçük ev aletleri gibi Balmuda Palm Pre ve HTC One arasında, LG G Flex’inkine benzer bir eğriye ve kaputun altında Pixel 4a’nınki gibi orta kesimli bir donanıma sahip bir cep telefonu tasarlamanın iyi bir fikir olduğunu düşündü.

Balmuda Telefon, sunum

Palm Pre, HTC ve Pixel 4a donanımının tam ortasında, bu Balmuda Phone.

Ya da aynı şey nedir? biraz Frankenstein telefonunşüphesiz sevimli ve gözlerden giren, ancak Balmuda’nın kendi stratejilerini takip eden (tost makinesi 299 dolar) fiyatını yükseltir ve kesinlikle farklı bir tasarımla haklı çıkarırbu kesinlikle bazılarını büyüleyecek, ancak diğerleri için sadece hile olacak.

Japon şirket, Balmuda Telefonlarını elde tasarlamak istediklerini, bu da ona belirgin bir eğrilik ve 2009’daki Palm Pre’yi taklit eden ilginç bir tasarım kazandırmak istediklerini söylüyor.

Bu, 5G çağının Palm Pre’si Balmuda Phone

Balmuda’nın yeni telefonu belli oldu Japonya’da öne çıkanve 9to5Google’dan meslektaşlarımız bize üreticinin övündüğü anahtarlardan bahsetti. modern özellikler, son teknoloji olmasa da ödül ve hem şekilleri hem de için sevimli bir tasarım son derece rahat bir boyutartık sektörde görülmeyenlerden.

Ve evet arkadaşlar, belki de Balmuda Phone 5G bağlantılı en küçük mevcut akıllı telefonçünkü ekrana sahip bir cep telefonuyla karşı karşıyayız. 4.9 inççözünürlüğe sahip olan HD 1080p ancak kenarları küçültmek ya da övünmek istemiyor: bu bir IPS paneli, ön tarafın %78’ini kaplıyor ve yoğunluğu inç başına 450 piksel civarında bırakıyor.

Bu ekran ele uyum sağlayan hafif kavisli Aynı zamanda LG G Flex’in yaptığı gibi, tekrarlanan, arkada daha da belirginleşen eğriBalmuda’nın imzası ve arka kamerasının bulunduğu 48 megapiksel aynı yükseklikte ve diğer tarafta çakışmadan yerleştirilmeye çalışılan parmak izi sensörünün eşleştirilmesi.

Andro4all’daki galeriye göz atın

açıkçası da bir LED flaş ve eskisi gibi arkaya giden bir hoparlör varakıllı telefonun eğriliği göz önüne alındığında, cihaz düz bir yüzeye yerleştirildiğinde ses çıkışı için sorun olmayacak.

Akıllı telefonun çizgilerinin hiçbiri düz değilve bu Balmuda’nın övündüğü bir şey çünkü doğada düz çizgiler de yok ve cep telefonları kullanıcıya daha yakın olmak istiyor, %100 ergonomik hale gelmek ve neredeyse bir uzantı daha gibi ele uyum sağlamak.

Donanım açısından, bir yonga setine sahiptir. 5G modemli Qualcomm Snapdragon 765, 6 GB RAM ve başka bir 128 GB dahili depolama, teknik özellikler Google’ın Pixel 4a 5G’sine benzer. Ayrıca 8 MP delikli ön kamerası var, Mobil ödemeler için NFC çipi ve IP44 sertifikası toza ve yağmura veya sıçramalara karşı dayanıklılık sağlamak için.

Balmuda Telefon, sunum

Özelleştirilebilir temalar da dahil olmak üzere bu Balmuda Telefon ile tasarımına kadar her şey çok moda.

Balmuda’nın beğenisine göre tasarlanmış bir yazılım

Balmuda Phone’un ilgi çekici noktalarından bir diğeri de bellenimidir. Android 11 temel olarak, gerçekte bir işletim sistemi bulacağız çok kişiselleştirilmiş ürün hatları fikrini takip ederek üreticinin zevkine göre.

evet sende var Google Play hizmetleriPlay Store ve Mountain View devinin en popüler uygulamalarının tümü işlevsel, ancak en başlatıcı Balmuda tarafından tamamen farklı ve kişiselleştirilmişaynı çizgi ve renk paletlerini takip edecek olan takvim, notlar, hesap makinesi veya saat gibi birçok temel uygulama gibi.

bu kamera uygulaması Ayrıca, daha minimalist hale gelecek şekilde uyarlandı ve buna evet eklendi. belirli modlar yiyecekleri, insanları, düşük ışıkta veya gece görüntülerini ve hatta filmleri çekmek için.

Dil, hepinizin beklediğinden farklı, daha tek renkli ve hatta neredeyse eski moda, her yerde dokularla. Endişelenme, evet, çünkü tema desteği deneyimi kişiselleştirmek için.

Balmuda da onun için her şeyi düşünmüş. cep telefonunuz ve kullanıcı arasındaki simbiyoz Parmağınızı ekranda kaydırarak saate, randevulara veya diğer temel uygulamalara hızlı bir şekilde erişmek için sık kullanılan seçeneklerle birlikte sezgisel jest tabanlı işlevler sadece parmağınızı kaydırarak ana ekrandan bir kişiyi aramak için veya konumlarını gerçek zamanlı olarak görmek için bir harita başlatabilirsiniz.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Balmuda Telefon, fiyatlar ve lansman

Balmuda’nın yeni telefonu Japonya’da tanıtıldı ve bu Kasım’da çıkışına başlayacakAslında, rezervasyonlar geçen 17 Kasım’da açıldı.

İki bitiş var, siyah ve beyaz her zaman yaklaşık 920 dolar olan 104.800 yen fiyatla polikarbonat civarında veya cari döviz kuruyla 810 euro.

Şimdilik Japonya dışında satılmayacakve aslında akıllı telefon SoftBank Corp.’a özel, ancak Balmuda bunu zaten doğruladı. ücretsiz modeller var olacak ve daha sonra gelecekJaponya dışında da görünüp görünmeyeceklerini göreceğiz!

mobil

En iyi cep telefonları 2021En ucuz cep telefonları 2021En iyi orta sınıf cep telefonlarıEn iyi cep telefonu kalitesi fiyatı

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi

Giriş Bu cep telefonu bir Japon marka ekmek kızartma makinesi tarafından üretildi ve hiç de fena değil ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply