Bu, bu yıl gelecek ilk Google akıllı saati olan Pixel Watch olacak.

2021, sonunda Google tarafından yapılan bir akıllı saati göreceğimiz yıl olacak gibi görünüyor. bu Google Piksel İzle içine sızdı render ifşa eden realistler onun tasarımı.

—Tartışmalı ve her zaman güvenilir olmayan— sızdıran Jon Prosser, neyin olacağını gün ışığına çıkarmaktan sorumluydu. Google Pixel Watch’ın ilk görüntülerişirketin 2021 yılında bir noktada piyasaya sürmeyi planladığı WearOS özellikli akıllı saat.

İlk Pixel Watch’ta dairesel ekran ve WearOS

Paylaşılan bilgilere göre, Google Piksel İzle ile bir saat olurdu dairesel ekran, Samsung Galaxy Watch Active gibi modellerin tarzında. Ayrıca bir görüyoruz yan taç bu, saat arayüzünün hareketlerle kontrol edilmesini sağlar.

saat olurdu AMOLED ekran ile birlikte kavisli cam yanlarda ve çok küçük kenar boşlukları. Ayrıca akıllı saatin nasıl bir silikon kayış muhtemelen uygun boyutlardaki diğer standart kayışlarla değiştirilebilecek çeşitli renklerde mevcuttur.

Sözde Google Pixel Watch’ın tasarımı.

dikkat çeker saat gövdesinin inceliğiEn azından resimlerde görülenden. Pixel Watch kasasının alüminyuma benzer bir yüzeye sahip olacağı da takdir ediliyor ancak gövdesinin metal mi yoksa plastik mi olacağı bilinmiyor.

Google Piksel İzle

Google Pixel Watch bu yıl 2021’e gelecekti.

Saatin bir saate girmesi beklenebilir. WearOS’un yeni sürümü, Google’ın enerji tasarrufu ve performansa odaklanan iyileştirmelerle akıllı saatler için işletim sistemi. Bu anlamda ne olacağı bilinmiyor. Pixel Watch teknik özelliklericihaza sahip olabileceği söylense de Google tarafından yapılan işlemci.

Eğer gerçekse, Google Pixel Watch Google’ın donanım etkinliğinde gelecekteki Pixel 6’ların yanında gelmeli bu yılın sonbaharında, ekim ayı civarında gerçekleşecekti.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bu Pixel Watch olacaktır, bu yıl gelen ilk Google akıllı saati ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…