Bu, bu yıl Barselona’daki MWC olacak: sadece 50.000 katılımcı ve zorunlu testler

Geçen yılın başında Mobil Dünya Kongresi 2020’nin iptali hakkında yorum yaptığımızda, olaylar göz önüne alındığında, bize neyin geldiğini bilmiyorduk. bu şüphesiz en iyi karardı hala güveniyor kaybedilen büyük miktarda para GSMA ve endüstrinin geri kalanı tarafından.

Olması gerektiği gibi, telekomünikasyon sektörü için dünyanın en önemli etkinliği bu yıl Barselona’ya geri dönecek ve örgütün aktif ve pasif olarak onaylamaya çalışmak için aylar harcadığı, tarihlerini ertelemek gerekli olmasına rağmen) anlıyoruz ki ana aktörlerin güvenini aramakHatta geçtiğimiz haftalarda MWC 2021’in zorunlu testler yapılmasını içerse bile yüz yüze olacağını belirtmişti.

Evet, Barselona’da bir Mobil Dünya Kongresi 2021 olacak ve şahsen (veya neredeyse) olacak.

Ve öyle olacak, öyle görünüyor, çünkü GSMA tarafından yayınlanan en son bilgiler şimdi ortaya koyuyor Mobil Dünya Kongresi 2021’in nasıl ifade edileceğine dair daha fazla ayrıntı normalde yaz aylarında gerçekleşen Şanghay’daki etkinliği önümüzdeki hafta düzenleyerek, iki yıllık etkinliğinin kalesini oluşturan ve Barselona’daki fuarı haziran veya temmuz aylarına taşımako zamana kadar her şey yolunda giderse.

GSMA Limited’in CEO’su John Hoffman şöyle diyor: ihtiyaçları var “insanlara biraz umut ver” Covid-19 tarafından iptal edilen ilk büyük etkinlik olduktan sonra, şimdi geri dönüşü bekliyor “normal bir şeye” şimdilik özel önlemler almak gerekli olsa da.

Daha fazla bilgi: Onaylandı: Mobil Dünya Kongresi 2021 yaza ertelendi (elveda haberleri?)

GSMA Limited, 2021 etkinliklerini Şanghay ve Barselona’da, sınırlamalarla ancak ilerleme gösterme ihtiyacıyla özetliyor

Aslında görmüş olabileceğiniz gibi Mobile World Live blogunda yayınlanan notta bize Çin’in pandemiyi kontrol etmede büyük başarısıAvrupa’da dişimizle tırnağımızla savaşmaya devam ettiğimiz bir şey.

GSMA Limited’den Çin’in tomurcuklardan korunan bir kabarcık mevcut kısıtlamalar, kapsamlı testler ve nüfusun hızlı aşılanması sayesinde, düşünmelerine izin verdi 20.000 katılımcı ile bu tarihlerde Şanghay etkinliğinizi düzenleyin2019’da gösteriyi izleyen 60.000’den fazla kişinin erişimini sınırlandırıyor.

Barselona etkinliğine gelince, bu Mobil Dünya Kongresi 2021’in sınırlarını çizmeye başladılar pandeminin ikinci yılında:

Barselona’nın biraz farklı olacağını biliyoruz ama aynı zamanda büyük sahne olduğunu da biliyoruz. Covid-19 gereklilikleri kapasitemizi düşürecek ve fuar boyunca tek yönlü trafik ile seyahat kısıtlamaları, test kapasiteleri ve yer kısıtlamaları ile 110.000 kişiyi almayacağız. Hiçbir yolu yok.

MWC 2021’in yaz aylarında gerçekleştirileceği şimdiden belli oldu. etkinliğe çok daha az katılımcı, yaklaşık 50.000 kişiörgütün mevcut umutlarına göre.

Sadece bu değil, aynı zamanda bu 50.000 katılımcının her birinin önceki 72 saat içinde negatif bir Covid-19 testi kanıtlamak fuara vardıklarında, katılımcıların kullanımına sunulması testler yerinde mevcut olacak MWC 2021’e erişimde.

Ayrıca uygulanacak “temassız ortam” bu, tüm katılımcıların diğer kişilere yaklaşmanıza veya iletişim kurmanıza gerek kalmadan kayıt olun ve fuara erişinteknolojinin kendisinin izin verdiği ve GSMA’nın bu baskıda tanıtacağı bir şey. bazı multimedya etkinlikleriyle harmanlanacak herhangi bir cihazdan takip edilebilir.

Belli ki hala ana hatlarıyla belirtilmesi gereken birçok ayrıntı kaldıve tele-çalışma yılında olmasına rağmen normal bir Mobil Dünya Kongresi olmayacağı doğrudur. bu endüstri ilerleme gösterme fırsatını kaçırmayı göze alamazdıAvrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve diğer ülkeler arasındaki seyahat kısıtlamaları yürürlükte kalsa da ve birçok profesyonelin yardımını zorlaştıracak sektörün.

Tetikte kalmamız gerekecek, ancak net olan şu ki evet, bu yıl bir MWC 2021 göreceğiz… İyi haber!

Daha fazla bilgi: Mobil Dünya Kongresi 2021 yüz yüze olacak veya en azından Generalitat’ın istediği bu

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bu yıl Barselona’daki MWC şöyle olacak: Andro4all’da ilk kez yalnızca 50.000 katılımcı ve zorunlu testler yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…