Bu bir pazarlık: Xiaomi Bluetooth kulaklıklar sadece 16 Euro’ya

Bir süredir yeni kablosuz kulaklık almayı düşünüyor ve çok para harcamak istemiyor musunuz? Eğer öyleyse, konu biraz almak olduğunda bunu nasıl rahat ve güvenilir bir şekilde başaracağınızı göstereceğiz. xiaomi bluetooth kulaklık çok iyiler teklif.

Bahsettiğimiz model, Xiaomi Mi True Kablosuz Kulaklık Temel 2 Bu tür aksesuarların bugün sahip olması gereken tüm bileşenlere sahip. Kaliteli plastikle kaplanmış ve telefonu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan çalmayı kontrol etmek için ses öğelerinin her birinde hareketleri kullanma imkanı ile, ses kaynaklarıyla iletişim teknolojisinin özel olduğunu belirtmek gerekir. Bluetooth 5.0. Bu, iyi bir bilgi aktarımı sağlar, bu nedenle True Wireless ile uyumludur ve ayrıca iOS ve Android cihazlarla kullanılabilir.

Siyah Xiaomi Bluetooth Kulaklık

Bu Xiaomi Bluetooth kulaklıkların sahip olduğu iyi özelliklerden bir diğeri de, bir yandan bir bütün olarak ağırlıkları nedeniyle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir durumda kullanılabilmeleridir. 10 gramı geçmez (bu yüzden pratik olarak ihmal edilebilir) ve diğer yandan, sahip oldukları su geçirmez IPX4. İkincisi çok olumlu, çünkü hem yürüyüşe çıktığınızda, yağmur yağsa bile, hem de spor salonuna gittiğinizde ve her zaman en iyi sonucu elde etmek için fon müziğine – sizinki – ihtiyaç duyanlardan biri olduğunuzda kullanabilirsiniz. yaptığınız devrelerin dışında. Bu durumda, kabloların yokluğu tamamlandığından kullanılabilirlik konusunda bile herhangi bir kısıtlama yoktur.

Çok iyi bir indirimi kaçırmayın

bu indirim Amazon’da mevcut olan %17 Bu aksesuarın genellikle piyasada bulunan fiyatıyla karşılaştırıldığında, bu da yalnızca 16,54 Euro ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Oldukça çarpıcı bir tasarıma sahip olmayan eksiksiz kablosuz kasklar için çok düşük bir miktar. Bu fırsatı kaçırmamak için kullanmanız gereken bir linki aşağıya bırakıyoruz. nakliye masrafları için hiçbir şey ödemeyin Prime hesabı olması durumunda. Bu arada, sözde Flash Tekliflerinden biri olduğu için promosyonun zamanla sınırlı olduğunu bilmeniz önemlidir.

Bu Xiaomi Bluetooth kulaklıklarda iyi olan şeyler

Bilmenin önemli olduğuna inandığımız bir şey, bu Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2’nin kulağa her zaman mümkün olan en iyi şekilde oturmasını sağlamak için üç silikon uca sahip olmasıdır. Buna oldukça geniş bir özerkliğe sahip olduğunu da eklerseniz, 12 saat Taşıma çantasında bulunan batarya ile, ihtiyaç duyduğunuz her an ve sürekli fiş aramanıza gerek kalmadan kullanıma hazır bir model olduğu çok net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Xiaomi Mi True Kablosuz Kulaklık Temel 2 İçinde

Aramaları cevaplama imkanı ile, mikrofonu olmadığı için eller serbest fonksiyonu mevcut olduğundan, ses ile ne ilgisi olduğunu vurgulamak gerekir. sürücüler ses öğelerinin her birinde var 7,2 milimetreBu, farklı ses aralıklarının iyi tanımlanmasını ve daha da önemlisi müzik dinlerken rahatsız edici bozulmalar olmadan olmasını sağlar.

Giriş Bu bir pazarlık: Topes de Gama’da ilk önce yalnızca 16 avroluk Xiaomi Bluetooth kulaklıklar görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…