Bu bağlantılarla resmi WhatsApp etiketlerini indirin

Naber Olasılıkla yıllar geçti çıkartma gönder ve al. Bununla birlikte, paketleri paylaşma seçeneği gerçek bir eziyettir, burada birine bağlantı gönderemeyiz veya o kişi Telegram’da olduğu gibi kendisine ait bir çıkartma göndererek tüm paketi indiremez. Bu nedenle, uygulama artık izin verecek yeni bir işleve sahiptir. bunları daha kolay paylaşın.

” adı verilen işlevÇıkartma Paketleri için Derin Bağlantılar«, Bir bağlantı kullanarak bir çıkartma paketini paylaşma olasılığından başka bir şey değildir. Bu işlev, paketin piyasaya sürülmesiyle birlikte bugünden itibaren kullanılabilir. Herkes için Aşılar iOS ve Android için.

Derin Bağlantılar: WhatsApp çıkartma paketleri için bağlantılar

İlginç bir şekilde, bu çıkartma paketi, piyasaya sürüldüğü sırada mevcut değildi. whatsapp çıkartma mağazası. Bunun yerine, yalnızca WhatsApp’ı açmak için doğrudan erişimden başka bir şey olmayan ve bizi doğrudan görmek ve eklemek için çıkartma paketine götüren “derin bağlantı” adlı özel bir URL aracılığıyla erişmek mümkündü.

Denemek için linke gitmemiz yeterli wa.me/stickerpack/VaccinesForAll cep telefonumuzdan ve tüm paketin nasıl açıldığını göreceğiz ve bize uygulamaya ekleme seçeneği sunacak.

Bu bağlantılarla bölgesel paketleri indirebilme avantajı da vardır. Şimdiye kadar, diğer ülkelerde farklı çıkartmalar görünmesine rağmen, bölgemizin veya ülkemizin resmi çıkartmalarını resmi WhatsApp mağazasından indirebiliyorduk. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’nden gelen bir paketin bazı çıkartmalarında İngilizce metin bulunurken, İspanya sürümünde metin dilimize uyarlanmıştır.

Halihazırda ekleyebileceğiniz diğer ülkelerden bazı çıkartmalar

Bu nedenle, örneğin, ilk ikisi Meksika’dan ve sonraki altısı Endonezya’dan olmak üzere, aşağıdaki altı çıkartma paketini ekleme seçeneğine sahibiz. Sonuncusu, bir şeyin kapalı, açık vb. olup olmadığını gösteren şirketlerle ilgili bölgesel bir pakettir.

Hapishane sırasında, WhatsApp ayrıca DSÖ ile birlikte (aşılar için olanın aynısı) Evde Birlikte adlı bir paket yayınladı. Bu paket son aylarda yeni çıkartmalar aldı ve şimdi uluslararası versiyonu ve uyarlamalarını Fransa, İtalya, Almanya veya Portekiz gibi diğer ülkelere de ekleyebiliriz.

Kısacası, bu yenilikle daha kolay olacak paylaş ve çıkartma ekle Uygulamada, şu anda kullanıcılar tarafından oluşturulan kişiselleştirilmiş WhatsApp çıkartma paketleri için de gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz. Çıkartma paketinin sunumunda WhatsApp, WhatsApp Business API üzerinden mesaj göndermek için geçerli olan ücretleri de kaldırdıklarını duyurdu.

Resmi WhatsApp etiketlerini bu bağlantılarla indirin yazısı ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…