Bu araç, sarhoş olmanız durumunda belirli uygulamaları kısıtlamanıza olanak tanır.

Birçoğunun kurtuluşu gelmiş gibi görünüyor. Çinli bir şirket, alkolün etkisi altındayken kullanıcılara yardımcı olmak için belirli işlevleri kısıtlayan bir uygulama geliştiriyor.

Oldukça tehlikeli bir şey, sarhoşken cep telefonu kullanmaktır ve nedeni çok basittir: yarın üzülebiliriz.

Bu nedenle Çinli şirket Gree Electronic, bir MyDrivers yayınına göre, kullanıcı sarhoş olduğunda belirli uygulamaları kısıtlamanıza izin veren bir uygulama tasarladı.

Şirket, bu ayın başlarında Çin Ulusal Patent Ofisi’ne sarhoş kullanıcılar için bu kısıtlama modu için patent başvurusunda bulundu.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

sarhoş modu sistemi

Sistem, özellikle WhatsApp ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamaları olmak üzere en sık kullanılan uygulamalarla çalışır.

Bir diğer önemli nokta ise bankacılık uygulamalarını kısıtlaması. Ayrıca, bu uygulama hem Android hem de iOS cihazlar için çalışacaktır.

Bunlar, kullanıcı ayık olana kadar kısıtlı kalacaktır ve yalnızca bir doğrulama süreci ile yapılabilir.

Kullanıcı, sarhoş olduğunda hangi uygulamaların kısıtlanmasını istediğini seçme olanağına sahip olacak.

Başka bir şey de, kullanıcının kullanılacak doğrulama türünü yapılandırmasıdır ve sistemin gerçekten sarhoş olup olmadığını belirlemesine yardımcı olacaktır.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Bunlar, Gree Electronic’in gösterdiği bazı detaylar ancak şu ana kadar ne zaman piyasaya sürüleceği ve uygulamanın adının ne olacağı bilinmiyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…