Bu altın kaplamalı Samsung Galaxy S21 Ultra, 70.000 dolardan fazlaya mal oluyor

Akıllı telefonların fiyatı herkes tarafından iyi bilinmektedir. yıldan yıla yükselmekten başka bir şey yapmıyor Öyle ki, er ya da geç 2000 euro’luk telefonlar görmemiz şaka değil.

Ancak, Samsung Galaxy S21 Ultra’nın 1.200 avroya mal olabileceği, size aşağıda sunduklarımızla karşılaştırırsak küçük bir değişiklik. Havyar’ın yeni ve abartılı bir modeli olsa da bu sefer bir iPhone değil. ama bir S21 Ultra… altınla kaplanmış.

70.000 dolarınız varsa, altın kaplı bu Galaxy S21 Ultra’nız var.

Bu Samsung Galaxy S21 Ultra, tahmin ettiğinizden çok daha pahalıya mal oluyor

Havyar olmasaydı halimiz ne olurdu? Piyasaya çıkan bu marka sadece fahiş fiyatlarla üst düzey akıllı telefonlar ama aynı zamanda yüksek kaliteli fiyatlarla akıllı olmayan cihazlar.

SAMMobile’da okuduğumuz gibi, sundukları yeni şey, kimseyi kayıtsız bırakmayan bu Samsung Galaxy S21 Ultra. sadece abartılı tasarımı nedeniyle değil, aynı zamanda yüksek fiyatı nedeniyle.

Caviar’ın satışa çıkardığı yeni Samsung Galaxy S21 Ultra (özelleştirme benzersiz olduğu için modellerin her biri farklıdır) 5.500 ile 70.000 dolar arasında değişiyorlar, Samsung terminalinin resmi fiyatından çok daha fazlası. Bilirsiniz, sadece marka nedeniyle değil, aynı zamanda genellikle bu firmanın kreasyonlarını kaplayan altın ve değerli taşların miktarı nedeniyle.

Artık, her zaman Galaxy S21 veya Galaxy S21+’ı da Caviar’dan gelen Caviar’dan seçebilirsiniz. neredeyse 21.000 dolara mal olacak.

tabii ki biz bütün bu parayı çirkin bir terminale harcamaktan çok daha iyi şeyler düşünebiliriz ve rekabetçi fiyatlarla sadece üst düzey terminaller elde edemeyiz, aynı zamanda kablosuz kulaklıklar, akıllı hoparlörler veya tabletler gibi diğer araçları da edinebiliriz. Ve en iyisini biliyor musun? Android Auto ile bir araba satın almak için hala paramız olacağını.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu Altın Kaplamalı Samsung Galaxy S21 Ultra Maliyeti 70.000 Doların Üzerindedir yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…