Bu akıllı terazi seçimiyle kilonuzu ve vücut yağınızı kontrol edin

Teknoloji, günlük hayatımızın tüm (veya neredeyse tüm) yönlerine ulaştı. Aslında, birkaç yıl önce akıllı teraziler varkilonuzu kontrol etmek ve fiziksel durumunuz hakkında kesin verileri bilmek söz konusu olduğunda teknolojideki gelişmelerden yararlanmak için.

Evde kullandığınız tartıyı yenilemek zorundaysanız, hemen faydalanın ve akıllı bir tartı alın. bu kılavuzda en iyisini öneriyoruzçünkü size bilgi ve rekabetçi bir fiyat vermek söz konusu olduğunda zarif bir tasarımı, büyük bir hassasiyeti birleştiriyorlar.

Kilonuzu kontrol etmek için en iyi akıllı tartıların başında

Egzersiz yapmak ve iyi bir diyet yemek, sağlığı korumanın anahtarıdır. Bu açıkça kontrol edebileceğiniz kilonuzu etkiler. evde akıllı tartıya sahip olmak. Bu cihazlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, en iyi modeller ve ana özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Xiaomi Mi Vücut Kompozisyon Ölçeği 2
  • Kamtron Akıllı Tartı
  • Adoric Akıllı Tartı
  • FitTrack Akıllı Tartı
  • Renpho akıllı terazi
  • Uten akıllı terazi
  • Sinocare dijital terazi
  • INSMART akıllı terazi
  • Deik akıllı terazi

Xiaomi Mi Vücut Kompozisyon Ölçeği 2

Piyasadaki en iyi terazi, en eksiksiz ve mobil uygulama ile. Xiaomi ölçeğini satın alırsanız, hepsinde haklı olacaksınız, çünkü kontrol edebilecek ve hem kilonuzu hem de 10 vücut verisini daha kontrol edindiğerleri arasında yağ, su, kemik kütlesi ve bazal metabolizma gibi. Son derece doğrudur ve verileriniz saniyeler içinde cep telefonunuza kaydedilir.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi Vücut Kompozisyon Ölçeği 2

Kamtron Akıllı Tartı

Bu ölçek, kilomuzu, vücut yağımızı, hidrasyonu ve diğer birçok parametreyi doğru bir şekilde ölçer. Ayrıca BT 4.0 teknolojisi sayesinde iOS 7.0, Android 4.3 ve üzeri işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlar ile uyumludur, mobil uygulaması sayesinde kilomuzu takip etmemizi sağlıyor.

Daha fazla bilgi: Kamtron Akıllı Tartı

Adoric Akıllı Tartı

Akıllı telefonlarla uyumlu sekizden fazla işlev ve çok rekabetçi bir fiyat. İstediğimiz şey kilomuzu ve vücut yağımızı en küçük ayrıntısına kadar kontrol etmekse, bu akıllı tartı bizim mükemmel müttefikimizdir.

Daha fazla bilgi: Adoric Akıllı Tartı

FitTrack Akıllı Tartı

Bu akıllı ölçek, aşağıdakilere kadar takip etmek için mükemmeldir. 8 farklı kullanıcıdan 17 vücut verisi. Ayrıca, App Store ve Play Store’daki fitness uygulamalarıyla uyumludur, en eksiksiz akıllı terazilerden biri.

Daha fazla bilgi: FitTrack Akıllı Tartı

Renpho akıllı terazi

Bu ölçeğin en büyük avantajı, Samsung Health, Apple Health, Google Fit ve Fitbit gibi servislerle senkronize olursağlık verilerini otomatik olarak kaydederek akıllı saatler veya aktivite bilezikleri kullanırsak mükemmel hale getirir.

Daha fazla bilgi: Renpho Akıllı Tartı

Uten akıllı terazi

Uten’in bu akıllı terazisi ile çok fazla para harcamadan vücut verilerinizi ölçün. dört yüksek hassasiyetli sensör ihtiyacınız olan tüm veriler hakkında sizi bilgilendirmek için. Moving Life uygulaması ile uyumludur ve ekranı 6 farklı rengi aydınlat kilonuza bağlı olarak.

özellikle onlar 8 vücut verisi Bu modelin size sunduğu: vücut ağırlığı, vücut yağı, kas kütlesi, vücut suyu, kemik kütlesi, kalori, bazal metabolizma, aktif metabolizma ve BMI. Pili, USB ile şarj edilebilir, Yaklaşık 2 ay sürer.

Daha fazla bilgi: Uten Akıllı Tartı

Sinocare dijital terazi

Bu Sinocare akıllı tartıyı mobil uygulamaya bağlayarak, şu ana kadar kondisyonunuzu takip edebilirsiniz. 8 kullanıcı farklı. Onlar 12 sağlık göstergesi Bu, entegre ettiği sensörler sayesinde tam olarak gösterir. Ayrıca şunu bilmelisin iki adet AAA pil ile çalışır ve sadece beyaz renkte mevcuttur.

Daha fazla bilgi: Sinocare dijital terazi

INSMART akıllı terazi

Bu INSMART akıllı terazi, kullanıcıya aşağıdakilere kadar sunduğu için piyasadaki en eksiksiz terazilerden biridir. 16 farklı sağlık göstergesiağırlık, BMI ve vücut yağından kalp atış hızına kadarFitdays uygulamasıyla kullanıldığında kalp atış hızı ve vücut denge hızı.

Verileri daha doğru ölçmek için BIA (biyoempedans analizi) teknolojisini kullanır, 180kg maksimum kapasite Fitbit, Samsung Health, Apple Health ve Google Fit ile uyumludur.

Daha fazla bilgi: INSMART Akıllı Tartı

Deik akıllı terazi

Deik’in banyonuza zarif bir dokunuş katacak bu akıllı tartının en dikkat çekici noktalarından biri tasarım. onunla kontrol edebilirsin kilonuz, vücut yağınız ve 11 element daha Bu modelin gizlice entegre ettiği yüksek hassasiyetli sensörler sayesinde. Bluetooth 4.0 ile terazi ile uyumludur Android 6.0 veya üzeri ve IOS 8.0 veya üzeri.

Daha fazla bilgi: Deik akıllı terazi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu akıllı terazi seçimiyle kilonuzu ve vücut yağınızı kontrol edin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…