Bu, akıllı telefonunuzun, PC’nizin veya Mac’inizin sesini iyileştirmek için tasarlanmış küçük bir cep DAC amplifikatörü olan THX Onyx’tir.

bu taşınabilir ses Mobil cihazlar ve her türlü kulaklığın yükselişi sayesinde son yıllarda özel bir önem kazanmıştır. Ancak üreticiler, dijital dosyalarımızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için gerekli elektroniklere her zaman özel bir ilgi göstermezler.

Burada bir kullanımın üzerine bahse girebiliriz. taşınabilir DAC cep telefonlarımızın ve bilgisayarlarımızın seri kapasitesini artıran, ses kaynağı ile kulaklık arasında aracı görevi gören.

teşekkürler oniks

Ve bu yönde yeni sürüm geliyor Teşekküradı altında sinemalar ve ev sinema ekipmanları için ses standartları ve sertifikaları ile tanınan , oniks. Bu, 7.2x14x210mm’lik bir dongle’dır. USB-C bağlantı noktası bir uçta ve ses çıkışı 3,5 mm jak diğerinde.

{«videoId»:»x7zig0g»,»autoplay»:true,»title»:»Pahalı kulaklıklar her zaman ucuz olanlardan daha mı iyidir?»}

İlgili Lightning – USB adaptörü ve ESS ES9281PRO DAC ve entegre amplifikatörü ile onu bir Android akıllı telefona, bir PC’ye, Mac’e veya iOS cep telefonuna bağlayabiliriz. teşekkürler AAA (Akromatik Ses Amplifikatörü) ​​kulaklıklarla çalışma yeteneğine sahiptir. 22 ile 600 ohm arasında.

Üreticiye göre, amplifikatör harmonik bozulmayı şu şekilde azaltabilir: 40dB’ye kadar ve 118 dB dinamik aralıkla “son derece düşük gürültü ve bozulma” seviyeleri sunar.

thxonyx

Ekipman ayrıca ses sisteminin kodunu çözebilir Ana Kalite Onaylı (MQA) ve oynatılmakta olan dosyanın kalitesini, örnekleme hızını ve bir DSD ve MQA formatı.

DAC nedir?

Fiyat ve müsaitlik

THX Onyx DAC adaptörü, bu ay THX web sitesinden ve Razer’dan 1,7 TL fiyatla satışa sunulacak. 210 euro.

Daha fazla bilgi | Teşekkür

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bu, akıllı telefonunuzun, PC’nizin veya Mac’inizin sesini iyileştirmek için tasarlanmış küçük bir cep DAC amplifikatörü olan THX Onyx’tir. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…