Bu akıllı kilitlerle evinizi koruyun

Günümüzde, ev sahibi bir eve sahip olmak nispeten basit bir şeydir ve aşırı yüksek finansal yatırım gerektirmez. Mevcut çeşitlilik gerçekten çok geniştir, bu nedenle her türden bağlantılı ürünü bulabilirsiniz. Ve en önemli bileşenlerden biri, akıllı kilitler

Zeki olmasıyla öne çıkan bir kilit türünden bahsediyoruz. Ya da aynısı: Cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede dünyanın her yerinden evinizin kapılarını açıp kapatabileceksiniz. Ve dikkatli olun, daha sonra göreceğiniz gibi fiyatlar çok çeşitlidir.

Bu tip kilitlerin avantajları

Parmak izi ile kilit açma özellikli Xiaomi akıllı kilit

Gerçek şu ki, bu kilit türünün sunduğu avantajlar dikkat çekicidir. Yeni başlayanlar için, kapıyı çeşitli şekillerde açabilmek birçok nedenden dolayı büyük bir artı. Örneğin, eve poşetlerle dolu olarak gelirseniz, Kilidin açılması ve evinize erişebilmeniz için yalnızca cep telefonunu üzerinden geçirmeniz gerekecek.

Evinize dışarıdan personel gelirse de çok faydalı olabilir. Temizlikçi kadın haftada birkaç kez gelebilir. Farklı yaratmanıza izin veren modeller var. PIN kodları mülkünüze erişen herhangi bir çalışanın kullanması için geçici. Düşündüğünüz insanlara yol vermek için kapıyı uzaktan da açabilirsiniz.

Ayrıca biyometrik sisteme sahip, özellikle parmak izi okuyucusu olan modeller de var, böylece kapıyı geleneksel bir düğme gibi açabilirsiniz. Elbette parmak izi doğru değilse kapı kolu dönmeyecektir. Kapıyla etkileşime geçmenin doğal bir yolu, böylece süreç çok rahat, ancak yalnızca sizin ve erişimine izin verdiğiniz kişilerin evinize veya istediğiniz odaya girebileceği güvenlikle.

Kurulumu çok kolaydır

Bu tür bir ürün satın alırken en yaygın endişelerden biri de akıllı kilit takma kolaylığıdır. Bu bağlı ürünün nasıl monte edileceği konusunda endişelenmeniz mantıklıdır. Bu açıdan çok sakin olabilirsiniz, çünkü süreç son derece basit ve bağlı kilidinizi takmak için dışarıdan yardıma ihtiyacınız olmayacak ve mobil ile kontrol ettiğiniz.

Ek olarak, büyük zorluklar yaşamadan kendiniz monte edebilirsiniz, çünkü kurulum işlemi de son derece basittir. Birkaç dakika içinde gadget’ınız tamamen çalışır durumda olacak, böylece büyük problemler olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birkaç yıl önce bu tür bir cihazın ev otomasyonunda kapsamlı bilgi gerektirdiği doğrudur, ancak bugün bulacağınız modeller aşağıdaki gibidir: kurulumu kolay, sadece talimatlara bakmanız gerekecek. Özetle, kilidi etkinleştirmeniz, resmi uygulaması aracılığıyla yapılandırmanız (WiFi ağına eklemeniz, bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız ve başka pek bir şey yapmamanız) gerekecek ve herhangi birinin mülkünüze sizin izniniz olmadan girmesini önlemek için tamamen çalışır durumda olmasını sağlayacaksınız. izin.

Kuşkusuz, size bir artı sunmanın yanı sıra, ziyaretçilerinizin kıskanacağı bir gadget. güvenlik hangi bahsetmeye değer. Ve bulacağınız farklı fiyatları görünce, bütçenize uygun bir model almak size pahalıya mal olmayacak. Daha fazla gecikmeden, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak on seçenekli özel seçimimizle sizi baş başa bırakıyoruz.

Ultraloq UL3 BT

Ultraloq UL3 BT akıllı kilit

Önermek istediğimiz ilk model, üretici Ultraloq’un bu akıllı kilidi. Farklı kilit açma yöntemlerine sahip bir ürün, ayrıca sert hava koşullarından endişe duymadan ön kapıya monte edebileceğiniz su geçirmezliğe sahip.

Tesa Assa Abloy ENTRKIT1T603535

Tesa Assa Abloy akıllı kilit ENTRKIT1T603535 kullanımda

İkinci olarak, Tesa Assa Abloy ENTRKIT1T603535 firmasından bu diğer modeli tavsiye etmek istiyoruz. Size farklı bir tasarım kazandıracak bir model fütüristik dokunuş evinize, sizin izniniz olmadan kimsenin erişemeyeceği güvencesine sahip olmanın yanı sıra.

ZKTeco AL20DB

ZKTeco AL20DB

Peki, adı telaffuz edilemeyen ancak garantili kullanılabilirliği olan bu kilit ne olacak? ZKTeco AL20DB, parmak izi okuyucunun yanı sıra kolay kurulum da dahil olmak üzere farklı kilit açma yöntemlerine sahiptir.

WAFU WF-010U

WAFU WF-010U

Bu özel modelin farklı bir tasarımı var, ancak çok etkili. Uzaktan kumanda veya bu bağlı kilidin resmi uygulaması kullanılarak kilidi açılan bir anahtarsız sistem.

ASHATA akıllı kilit

ASHATA akıllı kilit

Bağlantılı ürünler satın alma söz konusu olduğunda en büyük referanslardan biri olan bu ASHATA modeliyle devam ediyoruz. Ve üreticinin bu akıllı kilidi beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Silahların mı? Çok çekici bir tasarım, farklı açma seçenekleri ve büyük özerklik.

ZKTeco TL400B

ZKTeco TL400B

ZKTeco üreticisinin tavsiye etmek istediğimiz bir diğer modeli de bu diğer bağlantılı kilit. Kilit açma seçeneklerinden mahrum kalmamanız için parmak izi okuyuculu, bluetooth’lu ve sayısal kodlu bir model.

PINEWORLD Yeni 202Pro Kilidi

PINEWORLD Yeni 202Pro Kilidi

Satın alabileceğiniz en iyi akıllı kilitlerin bu derlemesine devam ederek, bunu önerme fırsatını kaçırmak istemedik. model itibaren en firma çam dünyası. Seçenekleriniz tükenmemesi için altı farklı kilit açma yöntemine sahip bir cihaz.

Gecheer akıllı kilit

Gecheer akıllı kilit

Harika bir tasarıma sahip bir kilitle övünecek başka bir model, Gecheer üreticisinin bu cihazıdır. Kaplamaları, birkaç kilit açma seçeneği sunmanın yanı sıra fark yaratır.

L5 İlerleme

L5 İlerleme

Kaçırmamanız gereken modellerden biri olduğu için bu L5 Advance bağlantılı kilide dönüyoruz. Kilit açma seçenekleri arasında parmak izi okuyucu öne çıkıyor. En iyisi mi? 100’e kadar farklı profili destekler, bu da bu aygıtı bir ofis veya başka herhangi bir iş yeri için mükemmel bir akıllı kilit haline getirir.

Tesa Assa Abloy ENTR

Tesa Assa Abloy ENTR

Bu derlemeyi Tesa Assa Abloy ENTR akıllı kilit ile kapatıyoruz. Parmak izi okuyucusunun avantajlarından yararlanmak için 20’ye kadar farklı kullanıcıyı kaydetmenizi sağlayan bir ürün.

Evinizi bu akıllı kilitlerle koruyun girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…