Bu akıllı ısıtmalı ceketlerle üşümeyi bırakın

Soğuğun daha da kötüleştiği zamanlarda, soğuk algınlığıyla savaşmanın daha iyi bir yolu yoktur. iyi ceket bizi tüm bu gaddarlıklardan korumak için. Ancak konsepte “bir bükülme” veren bu giysilerden bazıları var ve ısıtma içerir. Şu anda elde edebileceğimizin en iyilerinden bazılarını göreceğiz.

Teknoloji, yıllar önce olduğu gibi artık sınırları olmayan durdurulamaz bir şeydir. Bir süre önce, orta düzeyde teknolojik bir şeyin giysilere ulaşabileceğini hayal etmek karmaşık ve hatta fütüristti. Pekala, tipik “gelecek burada” ifadesini söylemeyeceğiz, ancak ilerlemeye devam ettiğimiz ve her gün kesinlikle her alanda çok daha fazla teknolojik gelişme olduğu doğrudur.

Bu tür ısıtmalı ceketler yardımcı olabilir kas ağrılarını hafifletmeklokalize ağrı ve hatta daha iyi kan dolaşımı. Bu yüzden bize soğuktan baktıklarını ve sağlığımızı iyileştirmemize yardımcı olduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca, özellikle sıfırın birkaç derece altında olduğumuz yerlerde, dışarıda birkaç saat geçirmek zorunda kalırsak, dışarı çıktığımızda çok sıcak olmamız gibi basit bir gerçek, vücudumuzun daha az acı çekmesini sağlıyor, dolayısıyla yaşam kalitesi kazanıyoruz. .

Bu gelişmelerden biri, size daha sonra göstereceğimiz ısıtmalı ceketlerdir. Çok düşük sıcaklıklarda olduğumuz zamanlar için gerçek bir muamele.

Vinmori Isıtmalı Ceket

Size gösterdiğimiz ceketlerden ilki, sadece 3 saniyede ısınma ve hem içeride hem de dışarıda 50 santigrat dereceye kadar sürekli bir sıcaklık muhafaza edin. Bu ceketin yapıldığı malzeme, ısının dağılmasını önleyen ve böylece sabit bir sıcaklığı koruyan bir alüminyum kaplama ile yumuşaktır.

dayanabilir 10 saate kadar sürekli (10.000 mAh) tüm bu süre boyunca açık havada taşıma konusunda en ufak bir endişe duymadan. Isıtma bölgeleri ve sıcaklık iki düğme ile kontrol edilir, bu da kullanımı çok kolaylaştırır.

Sidiou Grup Isıtmalı Ceket

Size gösterdiğimiz ceketlerin ikincisi Isıyı ayarlamak için 3 seviye 45 santigrat derecede sıcak, 35 santigrat derecede rahat ve 25 santigrat derecede enerji tasarrufu gibi sevdiğimiz. kullanır karbon fiber kablolama çünkü çok verimli ve güvenlidir.

10.000 veya 20.000 mAh pilli ceketler edinmemize izin veriyorlar, böylece süreleri daha uzun oluyor. 8 ve 16 saat sırasıyla. Bu durumda, makinede yıkanabilir bir ceket ve kuru temizleme ile uğraşıyoruz. Bedenler XS’den 3XL’e kadar değişir, birkaç renk seçebilir.

İÜREK ZD960

Bu durumda elimizde 3 sıcaklık seviyesi ayarlanabilir ve 3 ısıtma bölgesi. Karın ve sırtın her iki tarafını da ısıtacaktır. Sadece göğüste bir düğmeye basıyoruz ve birkaç saniyelik ön ısıtmadan sonra 3 farklı sıcaklık seçebiliyoruz: kırmızı 55℃, beyaz 45℃ ve mavi 38°C. İçerdiği pil 10.000 mAh’dir ve bu da ona bir 10 saatlik özerklik.

PROSmart Termal Ceket

Bu bir Kadın ceketi ile birlikte üç ısıtma alanı ve üç sıcaklık seviyesi Kırmızı renk yüksek sıcaklık, beyaz renk orta sıcaklık ve mavi renk düşük sıcaklık olduğu için. Pil taşınabilir ve çıkarılabilir 10 saat özerklik devamlı olarak. Ceket pamuk, polyester ve naylondan yapılmıştır. Ayrıca su geçirmez ve tasarımı yumuşak ve rahattır.

TOMSHOO Isıtmalı Yelek

Bu sefer şu ana kadar gördüğümüz ceketler gibi ısıtma sistemine sahip bir yelek göreceğiz. Teknoloji taşır karbon fiber ve yapabilir sadece 10 saniyede ısınma. 60 santigrat dereceye ulaşabilir ve boyun, sırt ve karın bölgesinde aynı anda ısıtılabilen ısıtıcılara sahiptir. Sıcaklığı kontrol etmek için 3 modumuz var ve havanın sıcaklığına ve vücudun hissine bağlı olarak kıyafetlerin ısıtılacağı alanı seçebiliyoruz.

WWL Isıtma Ceketi

Bu ısıtmalı ceketlerden bir diğeri de bu kadın modelidir. Sol göğüs, sağ göğüs ve sırt pozisyonu olmak üzere 3 ısınma alanı vardır. Ayrıca, onun özerklik yaklaşık 10 saat içinde yerleştirilir operasyonun. Termal ceket, su ve yağmuru önlemeye yardımcı olabilecek pamuk, polyester, naylon ve su geçirmez malzemeden yapılmıştır. Şık tasarımı ile yumuşak ve rahattır.

CONQUECO Isıtma Ceketi

3 adet ısıtma noktası (sol göğüs, sağ göğüs ve sırtın ortası) sayesinde ısıyı mükemmel bir şekilde dağıtır. Buna biz onların 3 yoğunluk seviyesi ve başardığımız 10.000 mAh pil 8 saat kesintisiz çalışmak. Su geçirmez olduğu için dışarıda olduğu için endişelenmemeliyiz. Bu ceketin sportif ve gündelik tasarımı oldukça çekici.

Yenidoğan Ceketler

Bugün size gösterdiğimiz ceketlerin sonuncusu, karbon fiberden yapılmış bir ısıtma sistemine ve üç sıcaklık seviyesine (25°C, 35°C veya 45°C) sahip bir kızılötesi sisteme sahiptir, bu nedenle bulduğumuz her duruma uyarlanabilir. içinde kendimizi. Ceketin tamamını ısıtabilen arkada tek parça ve midede iki parça ile ön ve arkayı ısıtma özelliğine sahiptir. arasında değişen farklı boyutlarda seçebilirsiniz. boyut Küçük ila 2XL Large ve X-Large’dan geçiyor.

Tüm bu ceketler sayesinde bir daha üşümeyeceğiz ve havalar çok düşük olsa da dışarı çıkabileceğiz.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Bu akıllı ısıtmalı ceketlerle üşümeyin yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…