Bu 7 uygulama ile insan vücudunun anatomisini öğrenin

öğrenmek istiyor musun İnsan vücudunun anatomisi pratik bir şekilde? kolaylaştırmanıza yardımcı olabilecek farklı dijital araçlar vardır. insan vücudunu anlama süreciyapısı, şekli ve işleyişi, her şey ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır.

Bunlardan biri anatomi çalışmak için uygulamalar, bazıları tamamen ücretsiz ve diğerleri ücretli. Her durumda, size en uygun olanı seçebilmeniz için her iki dünyanın en iyi üsleriyle bir seçim yaptık.

Bu 7 uygulama ile insan vücudunun anatomisini öğrenin

İnsan vücudunun anatomisini öğrenmek için en iyi uygulamalar

  • İnsan Anatomisi Atlas 2021: 3 Boyutlu Vücut
  • Görünür vücut – Kas primi
  • İskelet Anatomisi 3D ve İskelet Kasları Anatomisi
  • Görsel Anatomi Ücretsiz
  • Bana Anatomiyi Öğret: 3D İnsan Vücudu ve Klinik Testler
  • Kas Sistemi 3D (Anatomi)
  • İnsan anatomisi

Bu uygulamalar, aşağıdakiler gibi büyük öneme sahip bir konunun öğrenme sürecinde mükemmel bir tamamlayıcıdır. İnsan vücudunun anatomisietkileşimi kolaylaştırdıkları ve kolaylaştırdıkları için sanal anlayış ve kolayca erişilebilir.

Daha fazla bilgi: Vücuda rötuş yapan uygulamalar veya sosyal ağların nasıl zehirlendiği

Bu nedenle, günlük yaşamdaki anatomi uygulamaları seçimimiz, insan vücuduyla ilgili farklı konuları araştırmak için mükemmel bir yol arkadaşı olabilir.

İnsan Anatomisi Atlas 2021: 3 Boyutlu Vücut

Bu uygulama 3D anatomi 10.000’den fazla anatomik modele sahiptir tam olarak tanımlanmış ve birden fazla dilde mevcut 7 dil: İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca ve Basitleştirilmiş Çince.

yardımcı olmak amaçlıdır insan vücudunun nasıl olduğunu ve nasıl çalıştığını anlamak ve etkili bir şekilde iletmek ders kitabı düzeyindeki tanımlar aracılığıyla, onu mevcut en kapsamlı alternatiflerden biri haline getirir.

Geliştiricilerine göre, erişebileceğiniz ücretli bir uygulamadır. erkek ve kadın vücudunun tam brüt anatomi modelleriseçilmiş mikroanatomi modelleri ve örnek animasyonlar.

Şunlar da hoşunuza gidebilir | MD-Vademecum: İlaçlar ve hastalıklar üzerine Android uygulaması

Birden fazla tanıma ve ödülle, anatomi öğrenmek için en iyi uygulamalar hangisini indirebilirsiniz.

Görünür vücut – Kas primi

Görünür vücut Kas primi

Görünür vücut Muscle premium, anatomik olarak en doğru görüntüleme uygulamalarından biridir

Anatomik olarak en doğru görüntülere ve bulabileceğiniz mükemmel kaliteye sahip uygulamalardan biridir. Görünür vücut – Kas primi seçeneklerden biridir en değerli ve en iyi tıp uzmanları arasında.

Başlıca özellikleri arasında öne çıkan, farklı kas hareketlerinin animasyonları detay. Kurumlar için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle bir aboneliği vardır.

Bu uygulama hakkında vurgulanması gereken bir şey, içeriğine erişmenin yalnızca iki yolu olduğudur: ilki, bir adla kullanıcı ve şifre öğrenciye eğitim merkezinden sağlanır ve ikincisi, cihaz açık olduğu sürece uygulamaya doğrudan erişerek yapılır. Wi-Fi ağına bağlı Liseden.

İskelet Anatomisi 3D

Anatomiyi ücretsiz öğrenmek için Skeleton Anatomy 3D

Skeleton Anatomy 3D, anatomiyi ücretsiz incelemek için en iyi uygulamalardan biridir.

uygulamalar arasında mükemmel bir seçimdir. ücretsiz anatomi çalış hakkında İskelet Anatomisi 3D. Bu bir atlas son teknoloji 3D anatomi farklı tam detaylı interaktif anatomik modellere sahip olması ile karakterize edilir.

Bu uygulama ile erişebilirsiniz insan vücudunun tüm kemikleri3 boyutlu olarak yeniden yapılandırılan , ayrıca döndürebilir, büyütebilir, detaylı olarak gözlemleyebilir ve hatta istediğiniz açıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bu en eksiksiz ve kullanışlı dijital araçlar tıp öğrencileri, beden eğitimi, doktorlar, ortopedistler, fizikçiler, fizyoterapistler, kinesiyologlar, sağlık görevlileri, hemşireler ve spor eğitmenleri için. bir iskeleti gözlemlemek için ücretsiz sürüm (kafatası, gövde ve üst ekstremiteler) ve entegre alımlar sunar.

Görsel Anatomi Ücretsiz

Bu bir öğrenmek için ideal uygulama veya bilgiyi hatırlaması gereken profesyoneller için. için tasarlanmış bir araçtır. doktorlar, eğitimciler veya profesyonellergörsel olarak görüntülemelerine izin verdiği için hastalarınıza detaylı alanlar veya öğrenciler.

Etkileşimli bir eğitim ve referans aracı olarak, Her bir organı görselleştirmeye izin veren 3 boyutlu anatomitüm vücut anatomisi sistemi ve daha fazlası 500 seçim noktası etiketi ve açıklaması ile.

İçinde, mümkün organları keşfetmekkas sistemi, iskelet sistemidolaşım sistemi, kalp, solunum sistemisindirim sistemi, üriner sistem, gergin sistem ve çok daha fazlası 3D modellemede.

Bana Anatomiyi Öğret: 3D İnsan Vücudu ve Klinik Testler

Bu en iyi ve en eksiksiz dijital öğrenme platformları öğrenciler, doktorlar ve sağlık profesyonelleri için. Bana Anatomiyi Öğret: 3D İnsan Vücudu ve Klinik Testler Entegre bir ders kitabına sahiptir, 3 boyutlu anatomi modelleri ve daha fazla banka 1.700 test sorusu bir yerde.

Farklı temalarında, aralarında bir kombinasyon bulabileceksiniz. anatomik bilgi, tıbbi fikirler ve yüksek performanslı klinikler, akademik öğrenme ve hasta bakımında iyileştirme için mükemmel bir bağlantıdır.

Size tavsiye ederiz | Sağlıkla ilgili başvuruların derlenmesi

Ayrıca üyeliğiniz size şunlara özel erişim sağlar: 3B anatomi modelleri ve kapsamlı bir soru koleksiyonu reklamlar olmadan ilgi konuları hakkında.

Kas Sistemi 3D (Anatomi)

hakkında bir uygulamadır. insan anatomisi sağlayan kas sisteminde uzmanlaşmıştır. kas sisteminin 3D modellerine erişim pratik ve çok detaylı bir şekilde.

yeter insan vücudunun bir kasını seçin ayrıntılı bir açıklama için. Ayrıca, yakınlaştırmanıza, hangi bilgilerin görüntülenmesini istediğinizi seçmenize, yüksekliği değiştirmenize ve görüntülemek istediğiniz eğim açısı.

İnsan anatomisi

Anatomiyi ücretsiz öğrenmek için İnsan Anatomisi uygulaması

Anatomi çalışmak için bir program arıyorsanız, Human Anatomy tam size göre.

İnsan anatomisi anatomi çalışmak için bir program olarak çalışan mükemmel bir uygulamadır. hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir eğitim kaynağıdır. anatomik sistemler içinde olanlar gövde.

Katılmak tüm bilgiler ve tamamen ayrıntılı İskelet sistemiKas sistemi, Kardiyovasküler sistemSindirim sistemi, Endokrin sistemi, Gergin sistemSolunum sistemi, Lenf sistemiİdrar sistemi, Kadın üreme sistemi, Erkek üreme sistemi ve örtü sistemi. Hepsinden iyisi, ücretsiz bir uygulamadır.

Daha fazla bilgi: En İyi 10 Android Sağlık Uygulaması

Bunlarla anatomi öğrenmek için uygulamalarsatın almak için etkileşimli materyal aracılığıyla tamamlayıcıya sahip olacaksınız veya insan vücudu hakkındaki bilginizi geliştirmek, işleyişi ve onu oluşturan parçalar ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda. Bu makaleyi beğendiyseniz, bu kimya uygulamaları koleksiyonunu kesinlikle beğeneceksiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu 7 uygulama ile insan vücudunun anatomisini öğrenin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…