Bu 43 inç Philips Smart TV’de harika fırsatlar

Multimedya içeriğinin altın çağında yaşadığımız göz önüne alındığında, gerçek şu ki, evde kaliteli televizyona sahip olmak her zamankinden daha gerekli görünüyor. Göreve uygun olması için bize sadece harika bir çözünürlük sunmakla kalmayacak, kısacası çok yönlü olması gerekecek. Mükemmel bir seçenek, inanılmaz Smart TV olabilir. Philips bugün size sunmak için şanslıyız.

Tanıtıma gerek yok: Philips, dünya çapında teknoloji sektöründeki referans markalardan biridir. Şirket her zaman mümkün olan en iyi müşteri hizmetini sunmaya çalıştığı için bu şaşırtıcı değil. Bugünkü kahramanımız bunun canlı örneğidir ve yeni TV arıyorsanız, kesinlikle ilgileneceksiniz çünkü buna ek olarak çok sulu bir indirim eşlik ediyor.

Daha önce hiç olmadığı gibi en iyi içeriğin keyfini çıkarın

Akıllı TV Philips 43PUS8506

Söz konusu işlenecek model bir Philips 43PUS8506, markanın şimdiye kadar yaptığı en iyi Smart TV’lerden biri. 43 inç ve HDR görüntü kalitesi ile bu televizyon, daha önce hiç görülmemiş netliği garanti edebilir. İçeriğimizin daha parlak ve gerçekçi görünmesini sağlayan Philips P5 motorundan da etkilenen bir şey.

Ancak bu Smart TV’de her şey görüntü değildir, çünkü Philips ayrıca bizi doğrudan sinemaya götürebilecek bir ses deneyimi sunmak için yola çıkmıştır. Bunun nedeni sistem Dolby bu televizyonun yerleşik özelliği var. Bu şekilde, nüanslar açısından zengin ve her şeyden önce çok saran bir sesin keyfini çıkarabiliriz.

Bu modelin lehine olan bir diğer önemli nokta ise, boyut. 7,81 x 96,28 x 55,82 cm boyutları ve hafif ve düz tasarımı sayesinde Philips 43PUS8506’yı tam ve mutlak rahatlıkla istediğimiz yere yerleştirebiliriz.

Son olarak, hizmetten bahsetmeyi unutamayız. AndroidTV bu makaleyi içerir. Bununla birlikte farklı platformlardan istediğimiz tüm içeriğe erişebiliyoruz. Ayrıca, tüm arayüzümüzü kolay, rahat ve basit bir şekilde kontrol etmemizi sağlayacak hem Google asistanı hem de Alexa’ya sahiptir. Ve bunun piyasada bulabileceğimiz en iyi televizyonlardan biri olması boşuna değil.

Akıllı TV Philips 43PUS8506 arka

Muhteşem bir fiyata alın

Bu ürünün diğer önemli faktörlerinden bahsetmenin zamanı geldi. Tabii ki fiyatı hakkında konuşuyoruz, çünkü bu sefer bu Philips modeli, Amazon web sitesinde yararlanabileceğimiz inanılmaz bir %20 indirim sayesinde şimdiye kadarki en ucuz modelimiz olabilir. Uygulandığında, bu Smart TV için ödenecek toplam tutar 597 €, genellikle maliyeti olan 749 avro yerine.

Tabii ki, bu cazip bir tekliften daha fazlası, çünkü birkaç durumda 600 Euro’nun altında bu kategoride bir model bulabileceğiz. Göz ardı edemeyeceğimiz fırsatlardan biriyle karşı karşıyayız.

Bu 43 inçlik Philips Smart TV’deki Harika teklif girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…