Bu 3 ASUS yönlendiriciyi Media Markt’taki en düşük tarihsel fiyata satın alın

ASUS üreticisinden tarihsel olarak düşük bir fiyata bir WiFi 5 yönlendirici satın almakla ilgileniyorsanız, bu sizin fırsatınız. Bugün Media Markt’ta ev ortamları için ideal olan toplam üç orta-yüksek sınıf modelimiz var, hepsini RedesZone’da zaten test ettik ve kablolu, WiFi ve USB performanslarını doğruladık, bu yüzden satın almaları şiddetle tavsiye edilir. En düşük tarihsel fiyatla hangi üç ASUS yönlendirici modelini satın alabileceğinizi görmek ister misiniz?

İndirimdeki üç Media Markt modelini söylemeden önce bu modellerin başka mağazalardan satın alabileceğimiz veya internette görebileceğimiz router’ların “klonları” olduğunu yani sadece “model adı”nın değiştirildiğini belirtmeliyiz. teknik özellikleri ve donanımı tamamen aynıdır. Örneğin, ASUS RT-AC2900 gerçekten bir yönlendiricidir. ASUS RT-AC86U RedesZone’da zaten analiz ettiğimiz gibi, ASUS RT-AC1900’de de aynısı oluyor. ASUS RT-AC66U B1 zaten test ettiğimiz ve son olarak, model olan ASUS RT-AC2400’e sahibiz. ASUS RT-AC85P.

ASUS RT-AC2900 veya ASUS RT-AC86U

Bu nötr yönlendirici, sunduğumuz üçünün en güçlüsüdür, bu model, aylardır piyasadaki para için en iyi değeri olan üretici ASUS’un amiral gemisi olmuştur. Bu modelin ana kablosuz özellikleri, AC2900 Wi-Fi ile eşzamanlı çift bant. İçinde 2.4GHz bandında 750Mbps hıza kadar çıkabiliyoruzMIMO 3T3R konfigürasyonundaki üç harici anteni sayesinde. İçinde 5GHz bandında 2.167Mbps’ye kadar hıza ulaşabilirizMU-MIMO 4T4R konfigürasyonundaki üç harici anteni ve dahili anteni ve ayrıca bu model tarafından desteklenen 1024QAM dörtlü genlik modülasyonu sayesinde. Bu yönlendirici var hüzme şekillendirme Kablosuz sinyali istemcilere odaklamak, onlara mümkün olan en iyi kapsama alanını sağlamak için ayrıca MU-MIMO Bu teknolojiyi destekleyen birden fazla kablosuz istemciye aynı anda veri aktarmak için 5GHz bandında.

Bu yönlendirici var LAN için dört Gigabit Ethernet bağlantı noktasıve İnternet WAN için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası. Ürün yazılımı, donanım NAT’ını içerir, İnternet WAN’ındaki VLAN’ları, bağlantı noktası başına VLAN’ları ve ayrıca Movistar FTTH’nin üçlü VLAN’ını destekler, bu nedenle, mavi operatörün yönlendiricisini bu modelle sorunsuz bir şekilde değiştirebiliriz ve tüm hizmetlere sahip olacağız. üçlü oyundan. Son olarak, arkada yüksek performanslı bir USB 3.0 bağlantı noktasına sahibiz, Asuswrt ürün yazılımı sayesinde dosyaları Samba, FTP aracılığıyla paylaşabiliyor, DLNA sunucusunu multimedyayı paylaşacak şekilde yapılandırabiliyoruz ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bu yönlendirici 1.8GHz hızında gerçekten güçlü bir Çift Çekirdekli işlemciye sahiptir, bu nedenle size mükemmel performans sağlayacaktır.

Bu cihazdaki Asuswrt ürün yazılımı en eksiksiz olanlardan biridir ve oyun oynamayı maksimum seviyeye çıkarmak amacıyla uyarlanabilir QoS, geleneksel QoS, bant genişliği sınırlayıcı, GPN oyun hızlandırıcı ve çok daha fazlasına sahip olduğundan oyun oynamaya yöneliktir. Elbette WiFi ve kablolu ağda gelişmiş yapılandırma seçeneklerimiz var, yerel ev ağımıza uzaktan ve güvenli bir şekilde bağlanmak için VPN sunucularımız da var.

Media Markt’ta bu ASUS RT-AC2900 yönlendiriciyi veya ASUS RT-AC86U olarak da bilinen 122 Euro’ya satın alabiliriz, bu model için performans testlerinde bize bu kadar iyi sonuçlar veren tarihsel olarak düşük bir fiyat.

Gördüğünüz gibi, yerel ağı yoğun bir şekilde kullanıyorsanız ancak 200 Euro’dan fazla bir yönlendiriciye çok fazla para harcamak istemiyorsanız bu yönlendirici modeli şiddetle tavsiye edilir.

ASUS RT-AC1900 veya ASUS RT-AC66U B1

Bu nötr yönlendirici en çok satandır, çünkü ana işlemcisi belirttiğimiz önceki RT-AC2900 modelinden açıkça daha düşük olmasına rağmen, para için gerçekten olağanüstü bir değere sahiptir, ancak özelliklerin geri kalanı önceki modele oldukça benzer .

Bu yönlendirici, WiFi AC1900 ile eşzamanlı çift banttır. İçinde 2.4GHz bandında 600Mbps hıza kadar hıza sahibiz3T3R MIMO konfigürasyonunda üç harici anteni ve 256QAM karesel genlik modülasyonu sayesinde. İçinde 5GHz bandında 1300Mbps’ye kadar hıza sahibizMIMO 3T3R konfigürasyonundaki üç harici anteni sayesinde. Bu yönlendirici var hüzme şekillendirme onlara mümkün olan en iyi kapsama alanını sağlamak için kablosuz sinyali istemcilere odaklamak, ancak önceki model gibi MU-MIMO’yu içermemektedir.

Bu modelde LAN için dört Gigabit Ethernet bağlantı noktasıve İnternet WAN için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası. Ürün yazılımı ayrıca donanım NAT’ına ve Movistar FTTH’nin üçlü VLAN’ı dahil olmak üzere tam VLAN desteğine sahiptir. Son olarak, arkada yüksek performanslı bir USB 3.0 bağlantı noktamız ve bir başka USB 2.0 bağlantı noktamız var, Asuswrt ürün yazılımının içerdiği tüm hizmetler sayesinde Samba, FTP üzerinden dosya paylaşabilir ve DLNA’yı multimedyayı paylaşacak şekilde yapılandırabiliriz, ancak sahip olmamız gerekir. Bu modelin 1.0GHz Çift Çekirdekli işlemciye sahip olduğunu, bu nedenle RT-AC2900’den açıkça daha düşük olduğunu ve özellikle USB performansında fark edeceğiz.

Asuswrt bellenimi ile ilgili olarak, çok sayıda gelişmiş yapılandırma seçeneğimiz var, konuk WiFi, uyarlanabilir QoS, geleneksel QoS, bant genişliği sınırlayıcı, WiFi ve kablolu ağı yapılandırmak için çok geniş olanaklar, uzaktan bağlanmak için VPN sunucularının yapılandırması ve çok daha fazlası var. daha fazla.

Media Markt’ta bu ASUS RT-AC1900 yönlendiriciyi veya ASUS RT-AC66U B1 olarak da bilinen 69 Euro’ya satın alabiliriz, bu ekipmanın birkaç birimiyle bir AiMesh WiFi ağı kurmak için ideal bir fiyat ve WiFi’yi destekler dolaşım ve ayrıca bant yönlendirme.

Gördüğünüz gibi, yerel ağdan yoğun bir şekilde yararlanmıyorsanız, ancak operatörlerin size sağlayabileceğinden çok daha iyi bir yönlendirici istiyorsanız, bu yönlendirici modeli şiddetle tavsiye edilir.

ASUS RT-AC2400 veya ASUS RT-AC85P

Bu nötr yönlendirici, WiFi ağında MU-MIMO teknolojisine sahip en ucuzlardan biridir, mevcut olan ancak MU-MIMO’yu içeren en ucuz yönlendiriciyi istiyorsanız, satın almanız gereken yönlendirici budur. Bu modelde Asuswrt belleniminin sınırlamalarını hesaba katmamız gerekse de, paranın değeri dikkat çekicidir ve bu, önceki iki modelin tüm özelliklerine sahip olmadığımızdır, ancak bu seçenekleri kullanmayacaksanız , bu model daha önce bahsettiğimiz RT-AC1900’den daha iyi.

Bu yönlendirici, WiFi AC2400 ile eşzamanlı çift banttır. İçinde 2.4GHz bandında 600Mbps hıza kadar çıkabiliyoruz3T3R MIMO konfigürasyonunda üç harici anteni ve 256QAM karesel genlik modülasyonu sayesinde. İçinde 5GHz bandında 1.733Mbps’ye kadar hıza sahibizMU-MIMO 4T4R konfigürasyonunda üç harici anteni (artı bir dahili anten) sayesinde. Bu model, kablosuz sinyali istemcilere odaklamak için Beamforming’e ve aynı anda birden fazla WiFi istemcisine veri göndermek için MU-MIMO’ya sahiptir ve böylece genel olarak daha fazla hıza sahiptir.

Bu modelde LAN için dört Gigabit Ethernet bağlantı noktasıve İnternet WAN için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası. Ürün yazılımı ayrıca gerçekten iyi çalışan donanım NAT’ına ve WAN’da ve bağlantı noktası başına VLAN desteğine sahiptir, ancak Movistar kullanıyorsanız tüm bunlarla birlikte Movistar FTTH üçlü VLAN profiline sahip değiliz. Bu ASUS RT-AC2400, ayrıca arkasında yüksek performanslı bir USB 3.0 bağlantı noktasına sahiptir ve 880MHz hızında Çift Çekirdekli bir ana işlemciye sahibiz. Tabii ki, diğer hizmetlerin yanı sıra Samba sunucusu, FTP ve DLNA gibi bundan en iyi şekilde yararlanmak için çok sayıda hizmetimiz var.

Asuswrt bellenimi ile ilgili olarak, çok sayıda gelişmiş yapılandırma seçeneğimiz var, konuk WiFi, geleneksel QoS ve bant genişliği sınırlayıcı, birçok WiFi ve kablolu ağ yapılandırma seçeneğimiz ve ayrıca OpenVPN’i kullanarak uzaktan bağlanmak için VPN sunucularımız var. Bu ürün yazılımında özlediğimiz bir şey ASUS AiMesh ile uyumluluk, uyarlanabilir QoS ve ayrıca üçlü VLAN Movistar FTTH ile uyumluluk, ancak bu seçenekleri önemsemiyorsanız, bu model önerilir.

Media Markt’ta bu ASUS RT-AC2400 yönlendiriciyi veya ASUS RT-AC85P olarak da bilinen 75 Euro’ya satın alabiliriz.

Bu tekliflerle, ASUS yönlendiricinizi Media Markt’tan satın alırken çok tasarruf edebileceğinizi umuyoruz ve Asuswrt ürün yazılımının bugün bir yönlendiricide kullanabileceğimiz en eksiksiz yazılımlardan biri olduğunu unutmayın. modeller Asuswrt Merlin üretici yazılımı ile uyumludur, bu nedenle daha da fazla yapılandırma seçeneğimiz olacak.

Bu 3 ASUS yönlendiriciyi Media Markt’ta tarihi minimum fiyattan satın alın makalesi RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…