Böylece yeni VLC 4.0’ı, uzun zamandır beklenen yenilenen tasarımıyla resmi çıkışından önce deneyebilirsiniz.

VLC’nin 4.0 sürümünü biliyoruz Bu yıl gelecek ve sonunda yeni bir tasarımın prömiyerini yapacak., çoğumuzun on yılı aşkın süredir beklediği bir şey. Bazılarının şaka yaptığı, hatta zihni okuyabildiği oyuncu bu 2021’de 20 yaşına girdi ve VideoLAN’ın kutlama için büyük planları var.

Bu sadece, tüm bu zaman boyunca neredeyse aynı olan VLC’nin görünümünü yenilemekle ilgili değil, aynı zamanda web’e ulaşmayı ve ayrıca kısmen Plex gibi multimedya merkezlerinden ilham alan bir tür topluluk IMDb’yi entegre etmeyi planlıyorlar. Eğer istersen bir sonraki büyük VLC güncellemesine bir göz atmayı deneyinsize nasıl olduğunu anlatıyoruz.

Windows veya macOS için VLC 4.0’ın gece sürümlerini deneyin

VLC Videosu 4

Yeni VLC 4.0 Oynatıcı

VLC 4.0 genel halk için hazır değil, ancak gece sürümlerini indirmek mümkün hem Windows (bu bağlantı) hem de macOS (bu bağlantı) için projenin. Bu sürümler çıktıkça yayınlanan günlük yapılardır, bu nedenle biraz istikrar beklemeyin.

Beta sürümleri bile değiller, bu yüzden gördüğünüz değişiklikler VLC 4.0’ın son sürümünün kesinliği olmayabilir, ancak size oynatıcının nerede geliştirildiği ve nerede olduğu konusunda harika bir fikir verecektir. zaten pişirmekte olan büyük arayüz değişiklikleri.

PC'nizde, Mac'inizde veya mobil cihazınızda MKV dosyaları nasıl oynanır?

Müzik

Sadece oynatıcının yeni bir tasarımı yok, aynı zamanda VLC’de hepsi var. multimedya içeriğini düzenlemek için yeni bir arayüzkitaplıklarınızdaki videoları ve müzikleri ekleyerek otomatik olarak yaptığı bir şey (en azından Windows sürümünde).

Müzik çalar çağlar boyunca gelişti ve sanırım VLC’yi daha sık kullanabileceğim bir müzik çalar olarak ilk defa görüyorum, last.fm entegrasyonu bile iyi çalışıyor.

dijital ses dosyası

Bunun yanında yeni bir Teoride podcast’ler, radyolar ve diğerlerini ekleyebileceğimiz “Keşfet” adlı bölüm “Hizmetler” sekmesinden, ancak en son sürümlerde gerçekten çalışmıyor.

URL sekmesindeyken, içeriği doğrudan VLC’den oynatmak için YouTube gibi hizmetlerin adreslerini yapıştırabilirsiniz. Bu yeni bir şey değil, ancak bu yeni arayüzle bunu başarmak, bir sürü açılır menünün arkasına gömülmekten çok daha kolay.

Video

Bu yeni tasarım bir sır değildi, ancak 2019’da gördüğümüz ilk örneklere göre önemli ölçüde değiştionlar sadece yeni medya kitaplığını tartışırken.

Bu sürümlerden birini yüklerseniz, VLC 4.0, bilgisayarınızdaki oynatıcının kararlı sürümünün yerini alacakbu nedenle, her zaman çökmeyen, hataları göstermeyen ve kendini kapatan bir VLC’ye geri dönmek istiyorsanız, 3.0’a geri dönmek için onu manuel olarak kaldırmanız gerekir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3d/39/42/5e9f15593bef0722a7/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/31/c7/75/602ba98d4bd22fc86a/orijinal/25-programas-gratuitos.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Böylece yeni VLC 4.0’ı, uzun zamandır beklenen yenilenen tasarımıyla resmi çıkışından önce deneyebilirsiniz. aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…