Böylece WhatsApp’ta en çok kiminle konuştuğunuzu bilebilirsiniz.

2 milyar aktif kullanıcısıyla WhatsApp’ın mesajlaşma uygulamalarının kraliçesi olduğuna şüphe yok. WhatsApp aracılığıyla çok konuşuyoruz, hatta birçok şirket için resmi bir iletişim kanalı haline geldi.

WhatsApp’ta en çok kiminle konuştuğunu biliyor musun? Elbette kimin seçileceği veya seçileceği konusunda bir fikriniz var, ancak kesin olarak bilmek istiyorsanız, birkaç basit adımda nasıl öğreneceğinizi açıklıyoruz.

{«videoId»:»x82gn78″,»autoplay»:true,»title»:»WHATSAPP, ÇİFT MAVİ KONTROL OLMADAN BİLE OKUDUĞUNUZDA KEŞFEDİN!»}

WhatsApp’ta en çok kiminle konuştuğunuzu nasıl anlarsınız?

kim olduğunu bilmek herkesten çok konuştuğun kişi Herhangi bir ek uygulamaya ihtiyacınız olmayacak, her şey WhatsApp’ın kendisi ile yapılabilir. Nasıl? Sohbetlerin kapladığı alanı görmek çok kolay.

whatsapp daha fazla konuş

  • Android cep telefonunuzdan WhatsApp’ı açın ve menüye gidin Ayarlar.

  • Ayarlar’a girdikten sonra, ‘ seçeneğine gidinDepolama ve veri

  • Ardından ‘Depolamayı Yönet‘.

  • Bu menüde tüm sohbetleri içeren bir liste göreceksiniz, en çok kaplayandan en az olana doğru sıralanır. İlk sırada kim varsa, WhatsApp’ta en çok konuştuğunuz kişi odur.

  • Son olarak, isterseniz siz de yapabilirsiniz. ayrıntıyı görmek için sohbete tıklayın paylaştığınız video, fotoğraf, ses ve diğer dosya sayısı.

WhatsApp Web: Bundan en iyi şekilde yararlanmak için ayrıntılı kılavuz ve püf noktaları

Gördüğünüz gibi, hile çok basit, ancak son zamanlarda sohbetleri silmemiz gibi bazı faktörlerin dikkate alınması gerekiyor. Yer açmak için manuel olarak sildiyseniz veya yedeklemeyi kaybettiyseniz, Onları kurtaramayacak olmanızın yanı sıra, uygulamayı bir süre kullanmadığınız sürece en çok konuştuğunuz kişinin kim olduğunu bilemezsiniz.

Kapak fotoğrafı | freepik.es’den vektörler

– Haberler Böylece WhatsApp’ta en çok kiminle konuştuğunuzu bilebilirsiniz. aslen yayınlandı Android Amparo Babyloni’nin fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…