Böylece WhatsApp görüntülü görüşmelerini izlemek için TV’nizi kullanabilirsiniz.

WhatsApp, kullanıcıların görüntülü ve sesli olarak kişilerle iletişim kurmasını sağlayan bir işlev olan görüntülü aramaları hizmetine entegre ederek önemli ölçüde iyileştirildi. ücretsiz.

Cep telefonu ile yapıldığı için görüntülü görüşmeleri sadece 5 veya 6 inçlik bir ekranda görmekle yetinmek zorunda olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil. sürpriz: yapabilirsin WhatsApp görüntülü aramalarını büyük bir şekilde izlemek için TV’nizi kullanınve bu yazıda size nasıl olduğunu anlatacağız.

Bu numara özellikle saatlerce sürecek görüntülü aramalar, istediğiniz yerde grup görüntülü aramalar için kullanışlıdır. diğer üyelere iyi bak veya işle ilgili görüntülü aramalar, Yakınlaştırma stili.

Kısacası, WhatsApp görüntülü görüşmelerini TV’nizde izlemek, belirli durumlarda faydalı olabilecek basit bir işlemdir. Bunu yapmak için orada televizyonun türüne göre iki farklı yöntem zekisin ya da değilsin. Adım adım, nasıl yapılacağını aşağıdaki bölümlerde açıklıyoruz.

WhatsApp görüntülü aramalarını TV’nizde görüntüleyerek boyutunu büyütün.

Akıllı TV’nizde WhatsApp görüntülü görüşmelerini görün

WhatsApp görüntülü görüşmelerini televizyonunuzda görme seçeneklerinden biri de Smart TV yani akıllı televizyon sahibi olmaktır. Özellikle, bu Smart TV’nin bir Android cihazdan akış içeriğini kabul et. Bu gereksinimi karşıladığı sürece cep telefonunuzun görüntüsünü ve bu sayede WhatsApp görüntülü görüşmelerini televizyona gönderebilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Bu kolay numaralarla WhatsApp görüntülü görüşmelerinizin kalitesini artırın

Bu seçenekle, mesajlaşma platformunun görüntülü görüşmelerini geniş olarak görmek için kablolara ihtiyacınız olmayacak, sadece iyi bir Wi-Fi bağlantısı. Adım adım WhatsApp video görüşmelerini Smart TV’nizde nasıl izleyeceğinizi açıklıyoruz.

  1. Hem Android telefonun hem de Smart TV’nin aynı Wi-Fi ağına bağlı.

  2. Cep telefonunuzda hızlı ayarlar panelini görüntüleyin ve seçeneği arayın “Gönder” veya “İlet”.

  3. TV’yi seçin içeriği göndermek istediğiniz

  4. WhatsApp’ı açın ve Video araması yapmak istediğiniz kişilerle. Cep telefonunun tüm içeriğini Smart TV’ye ileterek, o görüntülü görüşmeyi televizyonda büyük bir şekilde görebilecek ve dinleyebileceksiniz. Bunu hatırla telefonunuz görüntü ve sesinizi almaya devam ediyor kamera ve mikrofon aracılığıyla, böylece terminali bir kenara bırakamazsınız.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Chromecast ile TV’nizde WhatsApp görüntülü görüşmelerini görün

Smart TV’niz yoksa, ancak televizyonunuzu kullanarak WhatsApp görüntülü görüşmelerinin boyutunu genişletmeniz gerekiyorsa, en iyi çözüme başvurabilirsiniz: cihaz Google’ın Chromecast’i.

Televizyonunuza bağlamanız gereken bu cihaz onu akıllı hale getirir ve Android cep telefonunuzdan onunla içerik paylaşın. WhatsApp görüntülü aramalarını TV’de izlemek üzere ekranı Chromecast ile yansıtmak için şu adımları izleyin:

  1. Hem Android telefonun hem de Smart TV’nin aynı Wi-Fi ağına bağlı.

  2. Cep telefonunuzda Google Home uygulamasını açın.

  3. Profil bölümüne –alt araç çubuğunda sağdaki simge– girin.

  4. Ara ve seçeneği seç “Proje Cihazı”.

  5. Cihaz listesinde, Chromecast’i seçin cep telefonunuzun içeriğini iletmek istediğiniz ve her ikisi de bağlanacaktır. Artık telefonunuzla yaptığınız her şeyi TV’de görebilir ve duyabilirsiniz.

  6. WhatsApp’ı açın ve görüntülü arama yapın istediğiniz kişilerle. Cep telefonunun tüm içeriğini ileterek, o görüntülü görüşmeyi televizyonda büyük bir şekilde görebilecek ve duyabileceksiniz. Bunu hatırla telefonunuz görüntü ve sesinizi almaya devam ediyor kamera ve mikrofon aracılığıyla, böylece terminali bir kenara bırakamazsınız.

Andro4all’daki galeriye göz atın

İster Smart TV’niz ister Chromecast ile olsun, cep telefonunuzun içeriğini -WhatsApp video görüşmeleri dahil- iletme işlemi basittir. Bu hile ile şunları yapabilirsiniz: 5 inç ekranlara veda edin platform video görüşmeleri için. onları televizyona koy ve sevdiklerinizi çok detaylı bir şekilde görebileceksiniz.

Daha fazla bilgi: TV’nizi akıllı TV’ye dönüştürmek için en iyi TV Çubukları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

WhatsApp video görüşmelerini izlemek için TV’nizi kullanabilirsiniz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…