Böylece Telegram’da doğrulamayı 2 adımda etkinleştirebilirsiniz.

Telegram’ın diğer şeylerin yanı sıra iyi güvenlik özellikleri nedeniyle WhatsApp’tan ayrıldığı hiç kimse için bir sır değil. Şüphesiz bu, bu mesajlaşma uygulamasının tüm kullanıcıları için büyük fayda sağlar. Yani bu sefer açıklayacağız Telegram’da 2 adımda doğrulama nasıl etkinleştirilir Böylece bu platformdaki güvenlik önlemlerini artırmış olursunuz.

Merak etmeyin, bu işlevi etkinleştirmek için yapmanız gereken işlem tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Yaptıktan sonra emin olabilirsin Telegram hesabınız her zamankinden çok daha fazla korunacak.

Daha fazla bilgi: Android için Telegram’a en iyi 8 alternatif

Telgraf iki adımlı doğrulama

5 yıl önce Telegram’a gelen bu güvenlik önlemi, beş dakikadan daha kısa sürede etkinleştirilebilir. Okuyun ve kendi sonuçlarınızı çıkarın.

Telegram’da 2 adımlı doğrulamayı etkinleştirin

İki adımlı doğrulamayı etkinleştirerek, hesabınızı bir telefon numarasına bağlayacaksınız ve her yeni cihazda oturum açmanız gerektiğinde bir kod alacaksınız. Tek seferlik kodun yanı sıra sizin için çok faydalı olacak bir şifre de belirleyebilirsiniz. Bu Telegram özelliğinden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir.

iki adımlı telgraf

Telgraf iki adımlı doğrulama

  • Telegram uygulamasını açın cep telefonunuzda. yüklü değil mi? Daha sonra bu satırların altındaki butondan indirin.
  • Üç satır menüsüne dokunun hangi sol üstte.

  • Ayarlara girin uygulamanın

  • basmak Gizlilik ve Guvenlik.

  • Gizlilik ve güvenlik bölümündeyken, seçeneği bulana kadar aşağı kaydırın. İki adımlı doğrulama.

telgraf iki adımlı doğrulama

Telegram’da iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin

  • dokunma şifre oluştur ve size uygun görünen bir tane yazın.

  • Bir kurtarma e-postası yazın.

  • kodu koy bu postanıza ulaştı.

Hazır! E-posta gelen kutunuza gelen kodu yerleştirdikten sonra, İki Adımlı Doğrulamayı etkinleştirmiş olacaksınız. Bu işlemi tamamladığınızda, Telegram’a farklı bir cihazla her giriş yaptığınızda şifreyi girmeniz gerekecek e-postanıza gelen kodun yanına kurduğunuz Bu şekilde, hiçbir davetsiz misafirin ne kadar uğraşırsa uğraşsın hesabınıza erişemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Neden WhatsApp’ı kaldırıp Telegram’ı hemen kullanmalıyız?

anladın mı Telegram’ın 2 Adımlı Doğrulamayı etkinleştirmek için yapmanız gereken işlem gerçekten çok basit. Bu anlık mesajlaşma platformunda hesabınızın güvenliğini artırmak istiyorsanız, bunu beş dakikadan daha kısa bir sürede yapabileceğinizi zaten biliyorsunuz.

Öte yandan, sizi katılabileceğiniz en iyi 146 Telegram kanalının yer aldığı bu listeyi görmeye davet ediyoruz. Ayrıca, en iyi mesajlaşma uygulamasından en iyi şekilde yararlanmak için en iyi 31 numarayı içeren bu mega kılavuza bir göz atın. Telegram’ın sizin için sunduklarından tam olarak yararlanın!

Ve siz, bu işlevi cep telefonunuzda etkinleştirecek misiniz?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Telegram’da 2 adımlı doğrulamayı etkinleştirebilmeniz için giriş ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos