Böylece Netflix’teki “İzlemeye devam et” bölümünden film ve dizileri kaldırabilirsiniz.

Endişelenmeyin, Netflix’te dizi veya film izlemekten sıkılan tek kişi siz değilsiniz çünkü platform bile genellikle uykuya dalanlar için bir zamanlayıcı işlevini test ediyor. Bu olduğunda, Netflix bu içeriği “İzlemeye Devam Et” listenize koymaya devam eder ve bu gerçek bir serseri olabilir. Aynı nedenden dolayı, bugün açıklayacağız Netflix’te “İzlemeye Devam Et” bölümünden filmler ve diziler nasıl kaldırılır. Muhtemelen hayal ettiğinizden çok daha kolay!

Evet bazı diziler veya filmler seni o kadar sıktı ki bir daha hakkında hiçbir şey bilmek istemiyorsun, o zaman doğru yere geldiniz. Netflix’te “İzlemeye Devam Et” bölümünden kaldırdıktan sonra, bu platformu kullanırken varlığı sizi rahatsız etmeyecek.

Nasıl kaldırılır Netflix’te izlemeye devam edin

göz! bu hareket bir akıllı telefondan veya bir bilgisayardan yapılmalıdır. Netflix’i bir Smart TV’den izlerseniz, bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Daha fazla bilgi: Netflix’te izleyebileceğiniz Prison Break’e 4 iyi alternatif

Cep telefonundan “Netflix’te izlemeye devam et” nasıl kaldırılır

Netflix dizi ve filmlerinizi cep telefonunuzdan mı izliyorsunuz? Bu, herhangi bir içeriği “İzlemeye Devam Et” ten kaldırmak için yapmanız gereken şeydir.

kaldır netflix izlemeye devam et

Sil Netflix izlemeye devam edin

  • Öncelikle Android cihazınızda Netflix uygulamasını açın. Eğer kurulu değilse, sizi Google Play Store’a götüren aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.
  • “İzlemeye Devam Et” listesine gidin ve oradan kaldırmak istediğiniz filmi veya diziyi arayın son olarak.

  • Üç nokta düğmesine dokunun listeden çıkarmak istediğiniz şeyin altına

  • Birkaç seçenek içeren bir menü açıldığında, yazana dokunun. “Sıradan kaldır”.

  • O diziyi, filmi veya belgeseli gerçekten “İzlemeye devam et” listesinden çıkarmak isteyip istemediğinizi onaylamanız gereken bir mesaj görünecektir. Sadece dokunma kabul et ve hazır.

Bilgisayardan “Netflix’te izlemeye devam et” nasıl kaldırılır

Bu platformun içeriğinin keyfini bilgisayarınızın rahatlığında çıkaranlardansanız. O zaman aşağıdakileri yapmalısınız.

kaldır netflix pc izlemeye devam et

PC’deki Netflix’ten “İzlemeye Devam Et” öğesini kaldırın

  • Profilinizi girin sağ üst köşedeki butondan.

  • Hesabınızdayken, sekmeye ilerleyin “görüntüleme etkinliği” Böylece sahip olduğunuz içeriğin listesini yarı yolda görebilirsiniz.

  • Silmek istediğinizi aldığınızda sağdaki düğmeye basın. Farenizi üzerine getirdiğinizde seçeneği göreceksiniz. “Geçmişi görüntülemekten gizle” Filmi veya diziyi “İzlemeye devam et” listesinden çıkarmak için etkinleştirmeniz gereken hangisi.

  • Bitirmek için onaylayın ve bu içerik listeden kaybolur.

anladın mı Belki biraz daha uzun, ama aynı zamanda içeriği saniyeler içinde silmenizi sağlayan basit bir işlem. Neyse ki, Netflix bu seçeneğe izin verir ve bir zamanlar gördüğünüz ve sevmediğiniz şeylerden hemen kurtulmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi: Şifrenizi arkadaşlarınızla paylaşmanın Netflix’e maliyeti budur

Ve tamamen sıkıldıysanız, yapabileceğiniz en iyi şey, Netflix aboneliğinin nasıl iptal edileceğini açıklayan bu öğreticiyi izlemek. Bugün izlemek için eğlenceli bir şey mi arıyorsunuz? O zaman Lupin kadar iyi olan bu 4 Netflix dizisine bir göz atsanız iyi olur.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Netflix’teki “İzlemeye Devam Et” bölümünden film ve dizileri kaldırabilirsiniz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…