Böylece emojili bir e-posta adresi oluşturmak için Mailoji’yi kullanabilirsiniz.

2021’in ortasında hala bir @gmail.com veya @yahoo.com e-posta hesabı mı kullanıyorsunuz? çevrimiçi varlığınızı kişiselleştirin ve diğerlerinden farklı? Ve neden buna, örneğin emojilere başvurmuyorsunuz?

Temelde şunlardan oluşan Mailoji hizmetinin yaratıcılarının kendilerine sormaları gereken soru buydu. bize aşağıdaki yapıya sahip bir e-posta adresi sağlayın:

[nombre de usuario]@[emoji].[extensión de dominio kz/to/gg].

Evet, kulağa geldiği gibi.

‘Geleneksel’in yerini almayan bir e-posta

Dikkatli olun, bu eski e-posta hesabınız olmadan yapabileceğiniz anlamına gelmez, çünkü Mailoji’s sadece bir mail yönlendirme hesabıdır.e-posta gönderilmesine izin vermez (web sitelerinde bunun gelecekte değişeceğine söz vermelerine rağmen).

Emojilerin gerçek anlamı: çünkü ne flamenko bir flamenko ne de o yüz kızgın

Ayrıca, kişileriniz size şu adrese bir e-posta gönderebilir: genbetero.💻.kzama sen ‘geleneksel’ hesapta almaya devam edeceksiniz bu adrese bağladığınızı.

Öte yandan, günlük olarak e-postamızı girmek zorunda olduğumuz birçok çevrimiçi formun da olduğunu unutmamalısınız. bu hesabı geçerli bir adres olarak tanımayacakGmail veya iOS mail gibi servislerin kullanıcıları yeni adresimize sorunsuz e-posta gönderebilecek olsa da.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 250 emojiniz var ve Bir Mailoji adresi almanın yıllık maliyeti 4,99 ABD dolarıdır.. Çoğu durumda, söz konusu emojiye yalnızca alan uzantısıyla eşlik edebiliriz. .kz (Kazakistan’a karşılık gelir), ancak bazı durumlarda bize eşlik etme seçeneği sunacaktır. .ile veya bir .İyi oyun.

Bu hizmetin özellikleri göz önüne alındığında, kullanımı temel olarak e-postanızı sosyal profillerin biyografilerinde, kartvizitlerde ve CV’lerde görünür kılmaya odaklanmış görünüyor.

Takip edilecek adımlar:

1) Web sitesinin ön sayfasında bir kullanıcı adı girin ve mevcut 250 emojiden birini seçin. Kombinasyonun mevcut olup olmadığını kontrol etmek için ‘Al’ı tıklayın.

Genbetero0

2) İstediğiniz adresi ‘alışveriş sepetine’ veya Mailoji’nin bazı alternatif önerilerine eklemek için ‘Sepete ekle’ye tıklayın.

Genbetero

3) Ödeme yapın ve hesabınızı oluşturun. 😀

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Böylece emojili bir e-posta adresi oluşturmak için Mailoji’yi kullanabilirsiniz. aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…