Böylece DailyMotion’dan videolar indirebilirsiniz: en iyi seçenekler, ücretsiz ve yasal

Endişelenmeyin, DailyMotion’da video indirmenin ücretsiz bir yolunu bulmaya çalışan tek kişi siz değilsiniz. YouTube kadar popüler bir video platformu olmasa da hayatınızın bir noktasında işinize yarayabilecek pek çok kaliteli içeriğe sahip. Aynı nedenden dolayı, bugün size söyleyeceğiz DailyMotion’dan en iyi ücretsiz ve yasal seçeneklerle nasıl video indirilir.

Daha fazla bilgi: Cep telefonunuza Facebook’tan videolar nasıl indirilir

Dailymotion, Android için YouTube’a alternatif olarak düşünülen, video yükleyebileceğiniz, izleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir platformdur. Video blogları gibi amatör içeriklerin yanı sıra çok çeşitli film klipleri, TV şovları ve müzik videoları barındıran bir web sitesinden bahsediyoruz. DailyMotion’da sonsuza kadar kaydetmek istediğiniz bir video gördünüz mü? O zaman okumaya devam edin ve bunu nasıl hızlı ve kolay bir şekilde yapacağınızı keşfedeceksiniz.

DailyMotion Videolarını İndirin

DailyMotion’da videolar bu şekilde indirilir

Aşağıda, istediğiniz DailyMotion videosunu indirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntemi açıklayacağız. Bunu yapmanın yolları basit, sadece en çok beğendiğinizi seçin ve aklınızdaki videoyu bir an önce indirmeye başlayın.

Bir web sayfasından DailyMotion videoları indirin

İnternette herhangi bir platformdan hızlı bir şekilde video indirmenize izin veren birçok web sitesi vardır. Bu fırsatta konuşacağız Hepsi Bir Arada İndirici, ağın genişliğindeki en popüler ve kullanılan video indiricilerden biri. DailyMotion videosunu hızlı bir şekilde indirmek istiyorsanız, aşağıdakileri yapın.

hepsi bir arada indirici

Hepsi bir arada indirici

  • Yapmanız gereken ilk şey DailyMotion’a girmek ve indirmek istediğin videonun linkini kopyala.

  • Videoyu zaten kopyaladığınızda, indirmeye devam etmek için Hepsi Bir Arada İndirici web sitesine gidin.

  • Belirtildiği gibi, bağlantıyı yazdığı yere yapıştırın “Videonun bağlantısını buraya yapıştırın”.

  • Videoyu platforma yükledikten sonra, kaydedilmesini istediğiniz kaliteyi arayın.

video kalitesi hepsi bir arada indirici

Hepsi Bir Arada İndiricide video kalitesi

bitirmek için, “İndirilenler” yazan yeşil düğmeye basın ve hazır. Bir reklam göründükten sonra videonuz otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır!

Bir Uygulama ile DailyMotion Videolarını İndirin

DailyMotion videolarını kaydetmeyi seçebileceğiniz başka bir yol da uygulamalardır. Örneğin Video Downloader For DailyMotion, bu platformdan herhangi bir videoyu birkaç dakika içinde indirmenize izin verecek reklamsız ücretsiz bir uygulamadır. Kullanımı çok kolay ve video indirmek istiyorsanız çok işinize yarayacak bir uygulamadan bahsediyoruz. Kullanmaya başlamak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

Dailymotion indirici

Dailymotion İndirici

  • Yapmanız gereken ilk şey uygulamayı indirmek. Bu satırların altındaki düğmeye dokunarak yapın.
  • Dailymotion’u cep telefonunuza yükledikten sonra girin.

  • İndirmek istediğiniz videoyu bulun, “Paylaş”a ve ardından “Diğer”e dokunun.

  • Videoyu indirmek istediğiniz çözünürlüğü seçin (HD kalitesini destekler).

Bu kadar! Bu adımları tamamladığınızda videonuz otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır. Fark ettin? Bu uygulama ile videoları indirmek çok kolay.

göz! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, telif hakkıyla korunan videoları indiremeyeceğinizi unutmayın. Başka bir deyişle, yalnızca her türlü ücretsiz içeriği indirdiğinizden ve herhangi bir ulusal veya uluslararası yasayı ihlal etmediğinden emin olun.

Daha fazla bilgi: Instagram’dan videolar nasıl indirilir

Öte yandan, sizi TikTok videolarını indirmenin bu 3 farklı yolunu ve YouTube videolarını indirmek için bu resmi yöntemi görmeye davet ediyoruz. İstediğiniz tüm içeriği kaydedin!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

DailyMotion videolarını indirebilmeniz için giriş: en iyi seçenekler, ücretsiz ve yasal ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…