Böylece Çeviri uygulamasındaki en önemli çevirileri kaydedebilir ve bunlara erişebiliriz

Böylece Çeviri uygulamasındaki en önemli çevirileri kaydedebilir ve bunlara erişebiliriz

iPhone’umuzdaki Çeviri uygulaması, herhangi bir metni farklı dillere çevirmemize olanak tanır. Uygulamanın gerisini (çevrimdışı bile olsa) halletmesi ve sonucu görmemize ve duymamıza izin vermesi için yalnızca bir kelimeyi, tümceyi veya tüm bir açıklamayı yüksek sesle yazmamız veya söylememiz gerekiyor. Ve genellikle danıştığımız çeviriler için? İşte burada favoriler devreye giriyor..

Favoriler, özellikle bazı çevirileri kaydetmek için

{«videoId»:»x809dgh»,»autoplay»:true,»title»:»Apple Watch Series 4 EKG, test ettik»}

Çeviri uygulaması temelde en basitidir. Arayüz düzeyinde, biri çevirinin kendisi, diğeri Sık Kullanılanlar için olmak üzere iki sekme buluyoruz. Birincisi, çevirileri yapmak için gideceğimiz yer. Göreceğiz biz metinleri çevirdikçe bunlar en üstte kalır tarih dersi olarak Bu, Favoriler sekmesinde bulabileceğimizle aynı geçmiş.

Bu sekmede, başlığın altında son, yaptığımız farklı çevirilerin listesini görüyoruz. Uygulamayı düzenli olarak kullanarak fark edeceğiz ki bu son çeviriler otomatik olarak kaldırılır. Bu nedenle, herhangi birini tutmak istiyorsak, onu favori olarak kaydetmeliyiz. Bunu yapmanın iki yolu var, adımlar aşağıdaki gibidir:

  1. Uygulamayı açıyoruz Çevirmek iPhone’umuzda.
  2. sekmede Çevirmek bir metin girin veya dikte edin ve gitmek.
  3. Çevirinin altındaki küçük yıldıza dokunuyoruz.

Kaydetmek istediğimiz birkaç dakika önce yaptığımız bir çeviri ise, adımlar şunlardır:

  1. Uygulamayı açıyoruz Çevirmek iPhone’umuzda.
  2. sekmede Çevirmek önceki çevirileri görmek için parmağımızı üstte kaydırıyoruz.
  3. Herhangi birine dokunuyoruz.
  4. Çevirinin altındaki küçük yıldıza dokunuyoruz.

tam olarak yapabiliriz sekmesinden bu aynı yönetim Favoriler. Sadece sekmeye erişiyoruz ve istediğimiz çeviriyi arıyoruz, ona dokunuyoruz ve küçük yıldızı işaretliyoruz.

Resim 2021 04 06 At 10 24 42

Bunu yaparak, sekmede yeni bir bölümün göründüğünü fark edeceğiz. Favoriler. Favori çeviriler, önceki resimde gördüğümüz gibi, örneğin “İspanyolca – İngilizce” gibi çeviri diline göre gruplandırılmıştır. Burada, bunu bilerek farklı kaydedilmiş çevirilere başvurabiliriz. zamanla yok olmayacaklar. Ve favorileri kaldırmak için? Kolay, sadece silmek istediğimize dokunup küçük yıldızın işaretini kaldırıyoruz, başka bir şey değil.

Safari'nin iPhone ve iPad'de bilmemiz gereken 10 gizli özelliği

Gerçek şu ki, Çeviri uygulaması gerçekten kullanışlıdır. Çok basit bir işletim sistemine sahip, ancak aynı zamanda çok yönlü bir uygulama. Dillerini bilmediğimiz veya ustalaşmadığımız diğer bölgeleri ziyaret ettiğimizde harika.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Böylece Çeviri uygulamasındaki en önemli çevirileri kaydedebilir ve bunlara erişebilirizaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…