Böylece asla kaybetmezsiniz: yeni deri MagSafe cüzdan artık Arama'yı destekliyor

Böylece asla kaybetmezsiniz: yeni deri MagSafe cüzdan artık Arama’yı destekliyor

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro’nun açılış konuşması sırasında neredeyse fark edilmedi, ancak Apple’ın geçen yıl piyasaya sürdüğü MagSafe deri cüzdan ustaca güncellendi. Şimdi, bu küçük aksesuar, yeni bir NFC çipi sayesinde biraz “zeka” ile donatıldı. Apple’ın MagSafe Deri Cüzdanını asla kaybetmememiz için küçük bir gelişme.

MagSafe Cüzdan artık yerinden çıkarsa sizi uyarır

{«videoId»:»x8465oq»,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 13 Pro Apple Tanıtımı»}

Arama, tüm Apple cihazlarımızın nerede olduğunu bilmemizi sağlayan uygulamadır. AirTag yerleştirdiğimiz ve bu scooter gibi çalınan nesneleri kurtarmamıza izin veren nesneler bile. Şimdi de yeni MagSafe deri cüzdanı bulmamıza yardımcı oluyor Apple’dan.

MagSafe cüzdan süreci

Yeni MagSafe cüzdan, Arama ile uyumluluğu sağlayan yeni bir NFC çipi içeriyor

Bu aksesuarı uyumlu bir iPhone’a taktığımızda zaten tipik olan yapılandırma menüsü. Orada, Arama’ya eklemek isteyip istemediğimizi sormanın yanı sıra, karşılık gelen rengiyle portföy ile karşılaşacağız. Bunun iki önemli avantajı vardır:

Bildirim

  • Cüzdan iPhone’dan çıkarıldığında bir bildirim alacaksınız.
  • Bir haritada iPhone’a en son bağlandığında nerede olduğunu göreceksiniz.

Bazıları, iPhone’dan ayırarak ödeme yapmak için Apple’ın MagSafe cüzdanını kullanır ve POS’a yaklaştırarak. Bu hareket rahat olabilir, ancak aynı zamanda onu yeniden konumlandırmayı unutma riskimizi de artırır. Uygulama hem bu durumda hem de tesadüfi bir kayıp veya hırsızlık durumunda bize yardımcı olacaktır.

Ancak, önemli bir husus dikkate alınmalıdır: bu bu bir AirTag değil. MagSafe Cüzdan, yerinden oynatıldığında yerinin tespit edilmesini sağlayan bir pile sahip değildir. Artık iPhone’a bağlı olmadığınızı iPhone’a bildirir.

Arama desteği sağlayan yeni bir NFC yongası

Ekran Görüntüsü 2021 09 24 Saat 8 29 59

Bul’a ekleme, yalnızca Apple’ın MagSafe cüzdanının bu yeni “nesilinde” bulunan bir özelliktir. Şirket yerleştirdi yeni bir NFC çipi Arama ile desteği etkinleştirir. Bu nedenle güncelleme yapılamaz. bellenim veya aynı özellikleri elde etmek için eski cüzdana bunun gibi bir şey.

Apple, MagSafe Cüzdan destek sayfasında şunları belirtir: MagSafe cüzdanı, MagSafe’li tüm iPhone’larla çalışır. Ayrıca herhangi bir neslin MagSafe cüzdanlarıyla da uyumludur. Deri veya silikondan şeffafa.

Yeni Bul özelliği farklı bir NFC yongası gerektirir, bu nedenle cüzdanın eski sürümü “yükseltilemez”

Arama ayrıca deri, silikon veya şeffaf MagSafe kılıflarla da çalışır. Ancak, bilinmesi gereken bir istisna vardır: iPhone 12 için şeffaf kılıf. Bu modelle, MagSafe cüzdanı iPhone 12’de takılı değilse Arama’yı kullanamayacağız.

Apple'ın MagSafe pilinin sırları ayrıntılı olarak: tüm iPhone 12 ile test ettik

Çanta mükemmel uyuyor, ancak iPhone 12’nin şeffaf kasasında MagSafe’i kullanamayacağız. Durumunuz tam olarak buysa, işlevselliği kaybetmeniz mi yoksa cüzdanı iade etmenizin yeterli olup olmadığını tartabilirsiniz. Apple’ın yeni MagSafe cüzdanı, iPhone 13’ün lansman günü olan bugünden itibaren beş renkte: hardal, koyu kiraz, sekoya yeşili, gece yarısı ve mor salkım 65 Euro’ya satışa sunuluyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Böylece asla kaybetmezsiniz: yeni deri MagSafe cüzdan artık Arama’yı destekliyor aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…