Bosch, giysilerdeki kokuları iki dakikadan kısa sürede gidermeyi vaat eden küçük bir cihaz olan FreshUp’ı sunar

Bosch, lansmanını duyurdu. tazelemeevde kıyafetlerin temizliğinde devrim yaratmayı düşündükleri ilginç bir taşınabilir cihaz, ya da daha doğrusu koku giderme önce yıkamaya gerek kalmadan giysilerde.

Potansiyel yatırımcıların ilgisini çekmek için Indiegogo’da fon kampanyası olarak sundukları ve yeni bir cihaz türü sunmayı amaçladıkları bir inovasyon projesidir. tamamlayıcı temizlik ve giysilerimizin güncellenmesi.

Kvcz9ypvbbyiaqfsjtuf

160x65x37 mm boyutlarında bir gözlüğü andıran görünümü ile bir sistemi gizler. plazma jeneratörü gibi kumaşlara yapışık kalan günlük yaşamın ana kokularına neden olan parçacıkları parçalayabildiğini garanti ederler. duman, yemek, ter, tütünvb.

{«videoId»:»x809i9n»,»autoplay»:true,»title»:»Bosch FreshUp: Çamaşır Deodorantı»}

Bunu yapmak için, kullanıcının yalnızca FreshUp’ı giysi içinde hareket ettirmesi yeterlidir ve ekip, bir süre içinde kokuları gidermekle ilgilenecektir. 30 saniye ile iki dakika arasında Deterjan kullanmayarak yıpratmadan. İşlemden sonra yaratıcıları, sağlığa zararlı olmayan ve birkaç dakika içinde kaybolan tuhaf bir “plazma” kokusunun kaldığını onaylıyor.

Ekipman, özerklik sunan dahili bir pil ile çalışır. 60 dakikageleneksel bir USB kablosu kullanarak şarj edebilme.

Bu LED ışık, mutfağı aydınlatırken tezgahınızdaki bakterileri öldürmeyi vaat ediyor.

Fiyat ve müsaitlik

Bosch FreshUp, Indiegogo’da finansman kampanyasını yeni başlattı ve bittiğinde, Mayıs ayından itibaren birimleri dağıtmaya başlamayı umuyorlar. 222$Avrupa’ya nakliye başlangıçta İngiltere ve Almanya ile sınırlıydı.

Daha fazla bilgi | bosch

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bosch, giysilerdeki kokuları iki dakikadan kısa sürede gidermeyi vaat eden küçük bir cihaz olan FreshUp’ı sunuyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…