Bloomberg’e göre Apple, karma gerçeklik kulaklığını önümüzdeki aylarda yüz yüze bir etkinlikte sunmak istiyor.

Bloomberg'e göre Apple, karma gerçeklik kulaklığını önümüzdeki aylarda yüz yüze bir etkinlikte sunmak istiyor.

Mark Gurman’a göre Apple, yeni karma gerçeklik kulaklığını “önümüzdeki birkaç ay içinde” yüz yüze bir etkinlikte sunmayı planlıyor. Kaç aydan söz edebiliriz bilmiyoruzancak her durumda, duyuru şimdiye kadar sürdüğümüz belirsiz 2022’den daha yakın gibi görünüyor.

Önümüzdeki aylarda lansman değil bir sunum

{«videoId»:»x7zhfw2″,»autoplay»:true,»title»:»Audio 8D, Bu DENEYİMİNİZİ DEĞİŞTİREN SES»}

Apple’ın bir sanal/arttırılmış/karma gerçeklik ürünü üzerinde çalıştığını aylardır biliyoruz. Bu kask, elimizdeki verilere göre, günlük kullanım için bir çift gözlük haline gelene kadar sonraki sürümlerinde boyutunu ve ağırlığını azaltacak bir sistemin ilk yinelemesi olacak. Apple’ın bu sürüm için stratejisi bu nedenle uygulama ekosistemi oluşturmak için geliştiricileri ve şirketleri çekmek gelecek sürümlerin yayınlanmasından önce ve ayrıca geri bildirim almak ve belirli yönleri cilalamak için.

Bu ilk sanal gerçeklik kulaklığı, geliştiricilere yönelik niş bir ürün olacak ve yaklaşık 1.000 ila 3.000 dolar arasında olabilen ve Apple’ın yılda yaklaşık 180.000 birim satmayı umduğu yüksek bir fiyat etiketi olacak. Bunu bize anlatan rakamlar henüz genel halk için bir ürün değil.

Tarihlere gelince, son referansımız da Bloomberg’den gelmişti ve bu kaskın “gelecek yıl en kısa sürede” geleceğini belirtmiştik. Teknik olarak, “önümüzdeki birkaç ay içinde” bu tanıma uyuyor, ancak açıkça görülüyor ki fırlatmayı yakınlaştır 2022 başı veya 2021’in sonu.

Sunum için Apple sanal etkinlikler istemiyor. Bu özelliklere sahip bir ürünü, özellikle ilk varyantı olan bir ürünü ekranda göstermek son derece zordur, mutlaka denemelisiniz. Bu yüzden Apple yüz yüze bir olayı bekleyecekti. gazetecileri, ortakları ve geliştiricileri bir araya getirin ve uygulamalı bir alan sunun.

110'dan fazla Apple tedarikçisi yakında %100 yenilenebilir enerjiyle çalışacak

Apple Glass hakkındaki en belirsiz söylentiler, eğer böyle anılırlarsa, inanılmaz bir hızla şekilleniyor. Gerçek şu ki, sadece açıklamalara dayalı bazı renderlar gördük ve göreceğimiz tasarımın bu olduğunu bile garanti edemeyiz, ancak her halükarda, bulmayı düşündüğümüzden daha az beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bloomberg’e göre Apple, karma gerçeklik kulaklığını önümüzdeki aylarda yüz yüze bir etkinlikte sunmak istiyor.aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…