Bize güvenin, bu Çin mobil reklamı şimdiye kadar göreceğiniz en iyi şey

Katlanır telefonlar, çerçevesiz, ön kamerasız… Yapılan bütün bir inovasyon dünyası var. tüm bu zaman boyunca belirli bir mobil format gölgede kaldı: sağlam cep telefonları.

Bugün özellikle geleneksel bir cep telefonunun karşı koyamayacağı darbelere, suya, her türlü çabaya dayanıklı bu telefonlardan bir tanesine sahibiz. Açıkçası markayı uzaktan bile tanımıyoruz ama reklamınız böyle devam edersebelki yakında Çin yelpazesinde kendine bir yer edinir.

Sağlam bir Çin cep telefonunun reklamı nasıl yapılır?

Hepimiz televizyonda veya sokakta bir akıllı telefon reklamı görmüşüzdür. Normalde bu reklamlar, ileri teknoloji veya orta sınıf cep telefonları içindir ve Samsung, Sony veya Huawei gibi daha az bilinen markalara aittir. Bugün reklam bir cep telefonunun popülaritesinde çok önemli bir rol oynadığı yadsınamaz..

Sonuç olarak, AGM adlı bu Çinli firma, dayanıklı cep telefonu “AGM-X2” için en gerçeküstü reklamlardan birialışık olduğumuzdan tamamen farklı bir reklam ve bize iyi bir şey yapmak için başka markalara veya cihazlarına ipucu vermenin gerekli olmadığını gösteriyor. leke:

Görüldüğü gibi, Genel Kurul sağlam cep telefonunuz için tipik direnç testleri videosunu seçmedinizancak bir kişinin cep telefonunuzun içinde yaşadığını simüle eder; bu, cep telefonunuz “ölümsüz” olduğundan her zaman “güvenli” olacaktır.

Hazır buradayken, bu AGM’nin “sağlam” niteleyiciye sahip olmanın yanı sıra, 6 GB RAM ve 128 ROM, bir Snapdragon işlemci, çift arka kamera, AMOLED ekranı entegre ettiğini unutmayın… Elbette su geçirmezdir, ancak suya dayanıklı! ne Ayrıca bir tür örtü eklersek yüzebilir!

Bunun gibi reklamlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sağlam cep telefonları için bir gelecek görüyor musunuz?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bize güvenin, bu Çin mobil reklamı, Andro4all’da ilk kez yayınlanmış göreceğiniz en iyi şeydir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…