Bitcoin patlaması, 100.000 milyon doları aşan ve halka açılmaya hazırlanan Coinbase’in değerlemesini tetikledi.

Bitcoin ve genel olarak kripto para birimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bitcoin kısa süre önce 50.000 doları aştı ve hem bankalar hem de Tesla gibi şirketler gibi endüstri devlerini kazanmaya başladı. Değerdeki bu artış aynı zamanda Coinbase için de bir destek oldu. değiş tokuş halka açılmaya hazırlanan dünyanın en popüler ve değerlemesi 100.000 milyon doları aşanAxios’tan gelişmiş olarak.

Ocak ayının sonunda Coinbase, doğrudan listeleme formatında halka açılma planlarını doğruladı. Axios’a göre, “Coinbase bir Facebook’tan bu yana herhangi bir ABD teknoloji şirketi arasında en yüksek ilk değerleme«. Bu anlamda Facebook’un 2012’de 100.000 milyon doların üzerinde bir değere sahip olduğu unutulmamalıdır. 2013’te halka açılan Twitter 31.000 milyon dolar, 2014’te bunu yapan Snapchat ise 24.000’e yakın bir değerdeydi. milyon.

Coinbase'de bitcoin satın almak istedim ve bankam transferimi engelledi: kripto para satın alma sorunlarının arkasında ne var?

Gittikçe daha fazla desteğe sahip bir Bitcoin

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7d/52/b2/5eb2e25e3bef072b2d/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4a/96/22/5eb2e41c3bef072bb5/orijinal/miniatura-bitcoin-halving.jpeg»}

Axios’un erişim sağladığı bilgilere göre Coinbase, 2019’u 530 milyon gelir üzerinden 30 milyon net zararla kapattı. Ancak, 2020’nin ilk dokuz ayında 141 milyon net gelir elde etti. Artış önemli ve rakamlar, Bitcoin fiyatının 50.000 dolar bariyerini aştığı son ayları düşünmüyor.

Ve bu mantıklı bir şey. PayPal, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini desteklediğini duyurduğunda Ekim 2020’deydi. PayPal, ilk idealinin şunları yapma olanağı sunmak olduğunu söyledi: kripto para birimleri satın almak, satmak ve yönetmek (Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash), daha sonra diğer pazarlara genişleyecek bir şey. Bu, neredeyse hiç şüphesiz, Bitcoin’in son zamanlarda yaşadığı acımasız büyümenin tetikleyicisiydi.

Tesla'nın CFO'lar tarafından analiz edilen bitcoin yatırımı: CFO'lara ve uzmanlara bunun iyi bir fikir olup olmadığını sorduk (ya da değil)

O zamandan beri, Bitcoin destek almayı durdurmadı (her ne kadar oynaklığın gölgesi her zaman orada olsa da). Tesla, Bitcoin’e 1,5 milyar dolar yatırım yaptı; Mastercard, kripto para birimlerini destekleyeceğini duyurdu; BBVA, Coinbase’e yatırım yapacak ve hatta müşterilerin kripto para ticareti yapmasına izin verecek; Kenya Merkez Bankası Bitcoin’i bir değer deposu olarak kullanacak ve hatta Miami belediye başkanı bile geçtiğimiz günlerde Bitcoin ile ücret toplamayı veya vergi ödemeyi teşvik edeceğini söyledi.

Son aylarda değeri fırlayan tek para birimi Bitcoin değil. Ether gibi kripto para birimleri de muazzam bir şekilde büyüdü ve ilk kez 1.000 dolarlık engeli aşma noktasına geldi. Bugün itibariyle, Ether 2.000 dolara yakın bir değere sahip. XRP de 0,5 dolarda kalan (Ekim ayında 0,2 dolardı) değerini yükseltti ve hatta DogecoinŞaka olarak ortaya çıkan bir kripto olan , Ekim ayında 0,002 dolar değerinden 0,07 doların üzerine çıktı.

üzerinden | aksiyolar

– Haberler Bitcoin patlaması, 100.000 milyon doları aşan ve halka açılmaya hazırlanan Coinbase’in değerlemesini tetikledi. aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…