Bisikletiniz için mükemmel olan cep telefonunuza bağlı kilometre sayacı

Bisiklete binmeyi seviyorsanız sahip olabileceğiniz en iyi aksesuarlardan biri, kilometre sayacı. Adından da anlaşılacağı gibi sorumlu olacak bir elementten bahsediyoruz. rotalarınızda kat ettiğiniz kilometreleri sayın.

Kilometre sayacı olarak da bilinen bu cihaz, bisiklet sürerken kat ettiğiniz mesafenin çok doğru bir şekilde kaydına sahip olmanızı sağlayacaktır. Cep telefonunuzun bu işlevi yerine getirebildiği doğrudur, ancak birçok kullanıcının bisiklet kaçamağından keyif alırken akıllı telefonunu yanlarında taşımak istememesine ek olarak, ölçümleri biraz kesin olmayacaktır.

Bu nedenle, bisiklet rotalarınızın her son parametresini kaydetmek için satın alabileceğiniz en iyi kilometre sayacını bulabileceğiniz bir seçim hazırladık. Ayrıca kayıtları akıllı telefonunuzdan rahat bir şekilde alabilmeniz için telefonunuza bağlı modelleri de sizlere sunmak istedik.

Kilometre sayacının avantajları

Kilometre sayacı ile bisikletçi

Dediğimiz gibi, bu cihazın sunduğu en büyük avantaj, hassaslıktır. yaptığın kilometreleri say. Ek olarak, bu tür bir ürünün çok kısıtlı boyutlara ve ayrıca büyük hafifliğe sahip olduğu dikkate alınmalıdır. Bu yüzden bu konuda endişelenmemelisiniz çünkü siz bisiklet sürerken sizi hiç rahatsız etmeyeceklerdir.

Kurulum süreci ile ilgili olarak, gerçek şu ki, son derece basit. Ayrıca seçtiğimiz tüm modeller kablosuz olduğu için kat ettiğiniz mesafeyi bilmek için tekerleğe herhangi bir kablo bağlamanız gerekmeyecek. Seçtiğimiz farklı kilometre sayaçlarının da dikkat çekicidir. Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir, böylece küçük bir aksilik yaşarsanız bu konuda endişelenmenize gerek kalmaz.

Dikkate alınacak modeller

Sizi satın alabileceğiniz en iyi kilometre sayacı seçimimiz ile bırakmadan önce, bir yandan sadece kilometre sayma işlevini yerine getiren modelleri seçtiğimizi belirtmek gerekir. Ayrıca bisiklet bilgisayarları bulacaksınızbunlar çok daha eksiksiz ve başka ölçümler sunuyor.

Açıkçası, ikincisinin fiyatı daha yüksek, ancak karşılığında sadece bisikletinizde bir kilometre sayacı olmayacak, aynı zamanda örneğin pedal çevirme kadansını da bilebileceksiniz. Her durumda, farklı fiyat aralıklarına sahip modelleri seçtik, bu nedenle bütçenize en uygun kilometre sayacını bulmanız zor olmayacak, böylece bisikletiniz için bu eksiksiz aksesuarı satın alma fırsatını kaçırmayacaksınız. Lafı fazla uzatmadan sizleri özel seçkimiz ile baş başa bırakıyoruz.

LIERSI bisiklet bilgisayarı

LIERSI bisiklet bilgisayarı

Önermek istediğimiz ilk model bu LIERSI firma döngüsü bilgisayarı. Bisiklet rotalarınızda kat ettiğiniz kilometreleri bilmek istiyorsanız bulabileceğiniz en eksiksiz ürünlerden birinden bahsediyoruz. Kilometre sayacı işlevlerini gerçekleştirmenin yanı sıra, nereye gittiğinizi her zaman bilmeniz için yerleşik haritalara sahiptir. En iyisi? Cep telefonunuzdaki her son parametreyi kaydetmenizi sağlayacak eksiksiz bir uygulama.

Garmin Kenar 130 130

Garmin Edge 130 Aksesuar

İsviçreli üreticinin, bisikletiniz için her türlü aleti satın alma konusunda en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle derlememizde bu firmadan birkaç çözüm bulacaksınız. Bu durumda şunu önermek istiyoruz: Garmin Kenar 130 130kilometre sayacı işlevlerine ve çok daha fazlasına sahip eksiksiz bir bisiklet bilgisayarı.

Garmin Edge 520 Plus

Garmin Edge 520 Plus kilometre sayacı

Kaliteli bir kilometre sayacı istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerden biri de bu Garmin Edge 520 Plus. 2,3 inç tam renkli ekrana sahip bir ürün, böylece gittiğiniz rotanın ayrıntılarını kaybetmezsiniz. Gelişmiş navigasyon işlevleri içerir ve Garmin Döngü Haritaları önceden yüklenmiş, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

iGPSPORT bisiklet bilgisayarı

iGPSPORT kilometre sayacı

Sektördeki ağır sikletlerden bir diğeri de iGPSPORT, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir bisiklet aksesuarları kataloğuna sahip bir üretici. Bu durumda, en talepkar kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak eksiksiz bir döngü bilgisayarı önermek istiyoruz.

Garmin Kenar 820

Garmin Kenar 820

Önereceğimiz en son Garmin modeli bu Garmin Edge 820’dir. Seyahatinizi büyük bir hassasiyetle kaydetmek için bir kilometre sayacı işlevi gören bisiklet bilgisayarı. Tam renkli bir ekran ekleyin ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir ürününüz olur.

iGPSPORT bisiklet bilgisayarı

iGPSPORT kilometre sayacı

Bir başkasını önermek için üretici iGPSPORT’a geri dönüyoruz. en eksiksiz döngü bilgisayarları. Açıkça bir kilometre sayacı işlevi vardır, bu nedenle kat ettiğiniz kilometrelerin kaydı parmaklarınızın ucunda olacaktır. Ve bu yeterli değilse, içinde gizlediği GPS’in olanaklarından yararlanabilmeniz için Waypoint navigasyon sistemi ile birlikte gelir.

BIÇAK BIÇAĞI

BIÇAK BIÇAĞI

Bisikletiniz için en iyi kilometre sayacını bulacağınız bu derlemeye devam ederek, bu MEILAN BLADE bisiklet bilgisayarını tavsiye etmek istiyoruz. Kilometre sayacını entegre eden bir model olduğunu söylemek gerekirse, ANT+ için destek sunarböylece rotalarınızın tüm kayıtlarını en kolay şekilde cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

iGPSPORT iGS20E

iGPSPORT iGS20E

Bu modele dikkat edin, çünkü derlememizin büyük pazarlıklarından biridir. Her şeyden çok, çünkü bu bisiklet bilgisayarı büyük bir kullanım kolaylığı, 25 saate kadar pil ömrü, Strava’ya destek ve bir demonte fiyat.

XOSS G

XOSS G kilometre sayacı

Düşük bütçeniz varsa bisikletiniz için alabileceğiniz en iyi kilometre sayacından bir diğeri de bu XOSS G. Yerleşik GPS ve Strava desteği olan bir ürün. Ayrıca bluetooth bağlantısı sayesinde rotalarınızın tüm verilerini basit ve rahat bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Büyük özerkliğini ekleyin, parlama önleyici ekran ve suya dayanıklılık ve çok çekici bir fiyata çok eksiksiz bir ürününüz var.

MEILAN M4 Kilometre Sayacı

MİLAN M4

arıyorsanız, tavsiye etmek istediğimiz son model. cep telefonunuza bağlanan kilometre sayacı, bu modelMEILAN M4. Rotalarınızı telefonunuza rahatça kaydedebilmeniz için Bluetooth bağlantısının yanı sıra ANC+ desteğine sahip bir bisiklet bilgisayarı.

Bisikletiniz için mükemmel olan cep telefonunuza bağlı olan kilometre sayacı girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…