Birkaç gün içinde Surface Laptop 4’e sahip olabiliriz: Windows En Son’a göre FCC sertifikasını çoktan geçti

Şubat ayının sonunda, Microsoft’un çok yakında gelmesini beklediğimiz uygun fiyatlı ekipmanının güncellemesi, olası bir Surface Laptop 4 hakkında yeni bir haber aldık. Ve bazı verilere göre, gerçek olması için fazla bir şey kalmamış olabilir.

Hatta Windows En Son gibi medyalarda önümüzdeki haftalarda bir lansmandan söz ediyorlar, özellikle Surface Laptop 4’ün farklı sürümlerde olduğu bilindiğinde güçlenen bir hipotez. çoktan geçmiş olabilir FCC (Federal İletişim Komisyonu) sertifikası.

Yüzey Dizüstü Bilgisayarı 4 Fcc

Microsoft’un Surface Laptop 4’ünün önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şimdilik resmi veya sızdırılmış bir fotoğraf bulunmamakla birlikte, var. dört yeni cihaz ortaya çıktı FCC tarafından onaylanmış, tümü kod adıyla.

{«videoId»:»x8021tg»,»autoplay»:true,»title»:»SURFACE NEO ve SURFACE DUO_ Microsoft, ANDROID MOBILE ve ÇİFT EKRAN (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC) ile şaşırtıyor»}

FCC, C3K1979, C3K1958, C3K1952 ve C3K1950 isimlendirmelerine sahip 4 yeni cihazı onayladı. dört adam kim Surface Laptop 4’ün farklı türevlerine karşılık gelir hangi piyasaya çarpmalı.

Aslında, 1,3 Kg’lık adım gibi bazı göreli veriler zaten görünüyor, diğer Surface Laptop modellerine benzer bir miktar. Ayrıca bu Surface Laptop 4’ün bazı detayları da biliniyor.

Microsoft Surface Laptop 3 (15"), inceleme: yeni bir köşegen ve her şeyden önce ilginç bir AMD yongası olan "asi" bir dizüstü bilgisayar

Surface Laptop 4, Intel ve AMD işlemcilerle gelecek, ikincisi en son nesil Ryzen 4000 serisine dayanmaktadır. Intel çekirdekli Surface Laptop 4 söz konusu olduğunda Microsoft, Xe grafikli ve en az 16 GB RAM’li 11. nesil Tiger Lake işlemcileri kullanacak. Her iki varyantta da 13,5 ve 15 inç diyagonallerle gelecek modeller

Yeni modellerin bahar aylarında tanıtılması bekleniyor.belki önümüzdeki hafta, Microsoft Teams tarafından onaylanan Surface Headphones 2 gibi diğer ürünlerle birlikte.

üzerinden | Windows En Son

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Birkaç gün içinde Surface Laptop 4’e sahip olabiliriz: Windows En Son’a göre FCC sertifikasını çoktan geçti aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…