Birkaç birim! Büyük indirim ile Xiaomi Mi TV Çubuğu

Google’ın Chromecast’ine en iyi alternatiflerden biri, Xiaomi Mi TV Çubuğu. Asyalı üretici, Android TV’ye sahip olmasıyla öne çıkan bir multimedya oynatıcıyı piyasaya sürerek şaşırttı. Ve şimdi onu gerçek bir yıkım fiyatına alabileceksiniz. Tabii ki, az sayıda birim var, bu yüzden bu pazarlığın tadını çıkarmak istiyorsanız acele edin.

Herhangi bir akıllı TV’yi Smart TV’ye dönüştürecek bir gadget’tan bahsediyoruz, böylece en sevdiğiniz film ve dizilerin keyfini istediğiniz yerde Netflix, Amazon Prime Video veya başka bir multimedya içerik platformunda çıkarabilirsiniz. Bir otele götürmek mükemmel! Şüphesiz bunlardan biri eBay’de günün harika fırsatları.

Gördüğünüz gibi, bu ürünün orijinal fiyatı 32,99 Euro’dur. Ancak “PQ12021” indirim kuponunu kullanarak, tırnak işaretleri olmadan, Xiaomi Mi TV Stick’in içeride kalması için indirimden yararlanabilirsiniz. sadece 26.69 euro. Her kuralda ve kaçırmamanız gereken bir pazarlık.

Android TV’li bir ürün

Xiaomi Mi TV Çubuğu HDMI

Başlangıç ​​olarak, bu dongle’da bir HDMI bağlantı noktası vardır, böylece onu TV’nize en rahat şekilde bağlayabilirsiniz. Buna çok ölçülü bir tasarım eklemeliyiz ki istediğiniz yere en rahat şekilde götürebilesiniz. Ayrıca, onu özellikle ilginç kılan bazı olanaklar sunar.

Ve işte bu, Xiaomi Mi TV Çubuğu Android TV ile çalışan bir modeldir. Google’ın akıllı TV’ler için popüler işletim sisteminden bahsediyoruz, böylece bu multimedya oynatıcıdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için mevcut uygulama ve oyunların eksiksiz kataloğuna erişebileceksiniz. Bu senin için yeterli değil mi? Biliyorsunuz ki cep telefonunuzun içeriğini en basit şekilde Smart TV’ye gönderebilirsiniz. Pastanın üzerine krema, ücretsiz nakliye masraflarıdır, bu nedenle bu cihazı almak size bir avroya mal olmaz.

Chromecast’in var

Xiaomi Mi TV Çubuğu uzaktan kumandası

Her şeyden çok, çünkü bu gadget, Google tarafından onaylanmış bir modeldir. Bu yoldan, içinde bir Chromecast gizler, böylece telefon ekranınızı çok basit bir şekilde yansıtabilirsiniz. Örneğin, telefonunuzla kaydettiğiniz herhangi bir videoyu oynatmak için mükemmeldir.

Bu Xiaomi Mi TV Stick’in içerdiği komutu unutamayız. Basit bir model, ancak bütüne kullanılabilirlik katan bir dizi ayrıntıyı gizleyen bir model. Başlangıç ​​olarak, bu öğenin şunları yapabilmesi için özel düğmeleri vardır. Netflix veya Amazon Prime Video’ya erişin bir düğmeye dokunarak.

Öte yandan, üstte özel bir düğme var. google sesli asistanı etkinleştir. Esas olarak, Xiaomi Mi TV Stick’in uzaktan kumandaya yerleşik mikrofonları olduğundan, diğer cihazları kontrol etmek için her türlü sesli komutu yapabilirsiniz. Kuşkusuz, 27 Euro’dan daha ucuza satın alabileceğiniz en kullanışlı cihaz, kaçırmamanız gereken indirimlerden biri. Koş, uçuyorlar!

Giriş Birkaç birim! Topes de Gama’da büyük bir indirimle Xiaomi Mi TV Stick ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…