Birkaç analiste göre, selefinin ılımlı satışlarına rağmen bir iPhone 13 mini göreceğiz

Birkaç analiste göre, selefinin ılımlı satışlarına rağmen bir iPhone 13 mini göreceğiz

iPhone 12 ailesi, yıllardır gördüğümüz en eksiksiz ailelerden biri. Esas olarak boyutlarına göre ayırt edilen en az dört model sunuldu, en küçüğü iPhone 12 mini idi. bir telefon ki yayınlandığı tarihte büyük ilgi gördü, ancak bazı analistlere göre satışları beklenen rakamlara ulaşamayacaktı. Buna rağmen Apple bildiğimiz kadarıyla bir iPhone 13 mini sunacak.

Az satan bir iPhone 12 mini mi yoksa çok satan bazı Pro modelleri mi?

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/31/7b/c4/5ea6fc0a3bef077bee/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/21/31/62/5ea6fbf63bef077bf9/orijinal/nueva-miniatura-iphone-se.jpeg»}

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki Apple, satılan iPhone sayısını model bazında kırmıyor. Bu şu demek ifşa ettiğimiz tüm satış rakamları harici analistlerden geliyor ve bu nedenle yanlış olabilir. Bununla birlikte, iPhone 12 mini satışlarında neler oluyor? Beklenenden daha küçük görünüyorlar.

Yılın başında, Tüketici İstihbarat Araştırması tarafından hazırlanan bir rapor, iPhone 12 mini’nin Ekim ve Kasım aylarında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki satışlarını ailenin geri kalanına kıyasla %6 olarak belirledi. Ocak ayının sonlarında Morgan Stanley, Apple’ın iPhone 12 mini’nin üretimini iki milyon birim azaltmış gibi göründüğünü söyledi. Ancak bu değişiklik, Mutlaka iPhone 12 mini satışlarının kötü olduğu anlamına gelmezancak Pro modellerinkiler beklenenden daha büyük.

Bu iki bilgiye, bazı Tayvan medyası bir iddiayı doğrulamak için katıldı. Çin’de iPhone 12 Pro’ya büyük talep ve daha sonra Counterpoint Research, iPhone 12 mini’nin Ocak ayının ilk yarısında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki iPhone 12 satışlarının %5’ini temsil ettiğini belirtti.

Pandemiden etkilenen ve etkileri geçtiğinde toparlanabilecek bazı satışlar.

Bu durum tarafından verilir iki ana sebep. Birincisi, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki nüfusun çoğunluğunun esas olarak evde olmasıdır. Bu nedenle, içeriği görüntülemek için geniş bir ekran üzerinde taşınabilirliğe öncelik verilmesi, mini modelin satın alınmasını desteklemiyor. İkincisi, sağlık durumunun nispeten daha iyi olduğu Çin’de, her zaman büyük ekranlara öncelik veren bir bölge olmuştur.

Bizimle devam edecek bir iPhone 13 mini

Tüm bu verilerle Apple’ın mini modeli iPhone 13 ailesinden çıkarabileceği düşünülebilir, ancak durum böyle olmayacak gibi görünüyor. Bu modelden önce müşterilerin muazzam memnuniyeti ile çarpışacak bir şey, her şey söyleniyor. JPMorgan Chase, Apple’ın 2021’in ortalarında iPhone 12 mini’nin üretimini durdurmayı planladığını belirtti, ancak her şey gösteriyor ki, öyle olsa bile, bu sonbaharda bir iPhone 13 mini göreceğiz.

Ming-Chi Kuo, Jon Prosser gibi sızıntı yapanlar ve diğer kaynaklar dahil olmak üzere birçok analist, bu yıl bir iPhone 13 mini göreceğimizi iddia etti. Ailedeki en küçük iPhone’un satışlarını zayıflatan şey sağlık durumuysa, gerçeğine uyan bir şey, bu yılın sonuna kadar satışlarda bir toparlanma görmeli.

Aynı zamanda öyle görünüyor ki bu yıl iPhone SE’nin (2020) yenilenmesini görmeyeceğiz, iPhone 12 mini’ye mükemmel bir alternatif olarak sunulan bir model. Tüm bunlar, bu yıl sadece dört üyeden oluşan bir iPhone 13 (veya 12s veya sadece iPhone) ailesini göreceğimizi değil, aynı zamanda küçük ekranlara olan ilginin hala canlı ve yenilenmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Apple, bir Apple TV+ serisine dayanan ilk podcast'i yayınladı: For All Mankind

Sektörde veya sektör dışında hiç kimsenin satın alma kalıplarını, üretimi, talebi, yük taşımacılığını vb. değiştirebilecek bir pandeminin gelişini beklemediği açıktır. Gerçek şu ki, bu bağlamda Apple dahil şirketlerin hareketlerinden sonuç çıkarmak açıkça riskli. Umarım Apple’ın ailedeki küçük çocuk için planları hala devam ediyor ve sonbaharda iPhone mini’miz olacak.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Birkaç analiste göre, selefinin ılımlı satışlarına rağmen bir iPhone 13 mini göreceğizaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…